Imam veš mašinu končar,na slici. Grejač je gotov i imam novi koji ću da zamenim.
Problem je što je pristup samo sa prednje strane.
Skinuo sam gornji poklopac,masku programatora i došao do dva štrafa koja drže prednji lim i skinuo sam ih. Skinuo sam sajlu koja drži gumu na vratima i to je to. Zapucao sam tu. Negde na dnu postoje još dva šrafa i ne mogu im prići niti ih vidim, a bez njih ništa od skidanja prednjeg lima,pa ako može savet,pomoć....

Veš mašina Končar vm 10 7 fcp3