Da i ja sam pomislio na to. Ipak tu treba i zvučnici da se motaju ili zamene. Postoje neke stare kutije razglasa koje su ispravne, a malo su i veće od ovih plastikanera. U njima je ogroman Goodman's bas. Horne je neko menjao i stavio visokotonce.
Ako nešto uradim sa ovim modulima, možda je moguća i ugradnja u ove kutije. Sve u svemu, hvala svima na dosadašnjoj pomoći.
Sačekaću i to. Strpljen spašen. U redu, mada je dogovor bio da pošaljete kad se vratitie iz vikendice koliko se sećam. Jer je moderator obrisao one poruke u onoj temi.