Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ielts- kurs gde?

[es] :: Vodič za učenje :: ielts- kurs gde?

[ Pregleda: 8209 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

odonis
beograd

Član broj: 37099
Poruke: 8
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon ielts- kurs gde?15.10.2004. u 10:52 - pre 237 meseci
molio bih sve koji su polagali test i naravno koji su ga polozili da ,mi kazu gde su ga spremali jer ne mogu da nadem nikoga ko radi pripreme za njega. inace trebao bih da polazem general modul.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: ielts- kurs gde?15.10.2004. u 11:00 - pre 237 meseci
Nisam cuo za kurs, ali ja sam spremao to oko mesec dana preko leta (pre nekoliko godina), po literaturi koju uzmes u British Councilu (http://www.britishcouncil.org/yugoslavia). Kao dopunu uzimao par privatnih casova nedeljno i to je to. Academic module je bio u pitanju.
 
Odgovor na temu

Milan Andjelkovic
Product Manager
Tegus Medical
Beograd

Član broj: 4476
Poruke: 3281
*.dial.InfoSky.Net.

Sajt: www.linkedin.com/in/milan..


+8 Profil

icon Re: ielts- kurs gde?16.10.2004. u 10:36 - pre 237 meseci
Kakvo ti je sadašnje znanje engleskog? Ako si recimo išao na časove dugo, ili na neke kurseve, vrlo je moguće da će ti biti dovoljno nekoliko knjiga iz BC-a i samostalan rad (kao što sam ja uradio).
Moj savet ti je da uzmeš tih nekoliko knjiga, pogledaš testove i vidiš da li je tvoj nivo znanja dovoljan. Ukoliko ne nadješ mnogo nepoznatih stvari, dovoljno ti je dam sam vežbaš oblastima prikazanim u knjigama. Ako se pak ne budeš najbolje snašao, uzmi privatnog profesora i radite po tim knjigama iz BC-a.
ex.mangel
 
Odgovor na temu

UNION JACK
Natasa Jovanovic
Beograd

Član broj: 158074
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: ielts- kurs gde?27.09.2007. u 08:02 - pre 201 meseci


Postoje kursevi za pripremu za IELTS general i academic u Beogradu. Proveri www.els.co.yu

Union Jack
Union Jack
 
Odgovor na temu

shakazulu
Nikola Marijanovic
Beograd, Srbija

Član broj: 227151
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: ielts- kurs gde?08.07.2009. u 04:46 - pre 180 meseci
I ja sam se raspitivao o kursevima za IELTS ispit pa sam nasao skolu Hello. Cuo sam da tamo rade neka dvojca koja su radila u British Council i da se razumeju u IELTS ispit u prste posto su navodno na njima radili u BC. Tako sam cuo, ne mora da znaci da je tacno. Mozete da pogledate sajt www.hello.co.rs
Pa to je nepravda!
 
Odgovor na temu

sarakej79
Beograd

Član broj: 248505
Poruke: 3
93.87.195.*



Profil

icon Re: ielts- kurs gde?24.01.2010. u 23:11 - pre 173 meseci
Moja preporuka bi ti bila Modern English School. Oni organizuju pripremu za IELTS i Academic i General. Ja sam se spremala kod njih za IELTS Academic pre 3 godine i polozila sa 8.0. Profesorka koja drzi pripremu je Engleskinja koja ima dugogodisnje iskustvo u pripremi za IELTS. Ako zelis opsirnije da se informises, idi na: www.engleskijezik.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: ielts- kurs gde?

[ Pregleda: 8209 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.