Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporucite mi kurs c/c++ u beogradu.

[es] :: C/C++ programiranje :: Preporucite mi kurs c/c++ u beogradu.

[ Pregleda: 7963 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikkk

Član broj: 3139
Poruke: 5
*.yubc.net



Profil

icon Preporucite mi kurs c/c++ u beogradu.29.03.2002. u 23:36 - pre 267 meseci
Zeleo bi upisati pocetni kurs c/c++ pa me zanima koji bi ste mi vi kurs preporuculi u beogradu (cet, vinca...).

Inace nemam iskustva sa programiranjem, znam malo html.
 
Odgovor na temu

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
*.telia.com

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Re: Preporucite mi kurs c/c++ u beogradu.30.03.2002. u 00:15 - pre 267 meseci
Na to koji kurs da upises ne znam da ti odgovorim, ali samo zelim da ti kazem ovo, ako zelis da ucis C++, onda je NAJBOLJE da ne znas nijedan drugi jezik - tako da je dobro sto znas samo HTML. Ako imas volje C++ ces nauciti veoma lako i brzo!
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

fili
Filip Strugar
Beograd

Član broj: 2272
Poruke: 5
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Preporucite mi kurs c/c++ u beogradu.30.03.2002. u 17:44 - pre 267 meseci
Ja bih ti takodje preporucio da kupis knjigu "Naučite C++ za 21 dan". Iako naslov ne obećava (teško da ćeš naučiti C++ za godinu dana, ne za 21 :) ) knjiga je stvarno dobra jer ide po koracima (lekcijama), zajedno sa vežbama na kraju svake i malom proverom znanja, tako da sav napor ulažeš u učenje a ne u organizaciju učenja.

Za nikakav kurs ne znam, ali kad bih znao za neki advanced rado bih ga upisao.

Radim u C++u vec dugo i evo sad sam uzeo detaljno da proucavam knjigu i kontam kako imam rupa svugde pomalo, cak i na mestima gde sam najmanje očekivao.

Naravno ovako ćeš morati da napregneš moždane ćelije da bi sve sam skontao iz knjige, i da odvojiš neko pošteno vreme i strpljenje za to - uvek je lakše kad ti neko drugi sažvaće. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Preporucite mi kurs c/c++ u beogradu.

[ Pregleda: 7963 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.