Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ?

[es] :: Web dizajn i CSS :: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ?

[ Pregleda: 6571 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

genscher
Nemanja Popovic
Valjevo

Član broj: 11111
Poruke: 3
*.dial.InfoSky.Net.

ICQ: 152379970


Profil

icon koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ? 07.02.2005. u 18:24 - pre 232 meseci
. . . jednostavno . . . namece mi se pitanje . . . .
da li je dreamweaver keva i da li je neophodan za pravljenje dobrih web strana ? . . .zar dobar staticki web sajt ne moze da se napravi i u npr.publisheru?.....koji softver preporucujete za jednostavnije ali funkcionalne web sajtove? . . . . pozdrav genscher
nije vera tvrdja u jacega . .
 
Odgovor na temu

Zero-Cool
Novi Sad

Član broj: 38821
Poruke: 144
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ? 07.02.2005. u 18:55 - pre 232 meseci
Pa prvo se namece pitanje sto tebe bas interesuje sta koriste profesionalni web designeri , a drugo sta ti podrazumevas pod profesionalnim web designerom.

Kratak odgovor bi bio koriste one programe koji ima najvise odgovaraju po funkcionalnosti, jednostavnosti, komplikovanost ...etc.

Ako te zanima sta bi ti trebalno da koristis onda si trebao takvo pitanje da postavis ili da koristis pretragu jer su mnogi to pitanje vec postavili.
I tamo bi video koji su programi najbolji i koje programe koriste profesionalni web designeri kod nas.
Mess with the best die like a rest!!!
 
Odgovor na temu

genscher
Nemanja Popovic
Valjevo

Član broj: 11111
Poruke: 3
*.dial.InfoSky.Net.

ICQ: 152379970


Profil

icon Re: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ? 07.02.2005. u 19:21 - pre 232 meseci
hvala zero . . .evo bicu malo precizniji. .. . ucim html . . . .i ne ide lose .. . .nabavio sam neku ogromnu knjigu o dreamweaveru mx 2004 i pitam se da li vredi posvetiti se maximalno weaveru dok ga ne naucis do jaja ili treba probati sve i svasta . . . .
poz.genscher . .
nije vera tvrdja u jacega . .
 
Odgovor na temu

Ilija Studen
Novi Sad

Član broj: 3864
Poruke: 859
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: www.activecollab.com


+1 Profil

icon Re: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ? 07.02.2005. u 19:53 - pre 232 meseci
Profesionalni web dizajneri obično koriste Photoshop, nešto ređe Fireworks i ImageReady.

Sam dizajn je samo jedan korak u razvoju ozbiljnog web sajta ;) Kod velikih projekata čak jedan jako kratak (ali ne i beznačajan) korak.

PS: Dobar broj web dizajnera koriste DW, ali ne bih rekao da ga koristi većina. Čak mislim da ga koristi relativno malo broj zbog svoje visoke cene i nepraktičnosti (ne opravdava cenu). Plus ima i niz mana...

[Ovu poruku je menjao Ilija Studen dana 07.02.2005. u 23:09 GMT+1]
http://www.activecollab.com - Alat za upravljanje projektima
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ? 07.02.2005. u 21:16 - pre 232 meseci
Za izradu/obradu slika itd: Photoshop,Paint Shop,Fireworks
A većina njih pišu kod sami u nekom editoru, a onda "fini" posa urade u DW. Tako bar rade ljudi koje ja znam a da se bave s tim...
 
Odgovor na temu

Trajkovski
Marjan Trajkovski
Beograd

Član broj: 103171
Poruke: 29
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.marjantrajkovski.com


+2 Profil

icon Re: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ?02.07.2015. u 14:51 - pre 106 meseci
Dreamweaver je dobar izbor zbog kompatibilnosti sa Photoshop-om i Illustrator-om.
Mada ja trenutno preporucujem Bootstrap.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: koji softver najcesce koriste profesionalni web dizajneri ?

[ Pregleda: 6571 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.