Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao : potrebni web dizajneri (developeri = +)

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Posao : potrebni web dizajneri (developeri = +)

[ Pregleda: 3578 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sszgo
Ivan Stanojevic
Senior Designer / Developer
Beograd / Rio / Hong Kong

Član broj: 2370
Poruke: 29
*.ppp-bg.sezampro.yu

ICQ: 46550039
Sajt: www.sszgo.com


Profil

icon Posao : potrebni web dizajneri (developeri = +)29.09.2002. u 01:16 - pre 262 meseci
Zdravo...

Potrebna su mi dva web dizajnera(developera), za rad na dva portal sajta ...

Web dizajneri koji su mi potrebni bili bi "junior web dizajneri", posao je stalan , 8 sati dnevno ponedeljak - petak u kancelariji...(vec je prisutan je jedan senior dizajner/developer koji kontrolise oba projekta)

Potrebno je znanje dizajna stranica, HTML, znanje internet pretrazivaca, posao se sastoji u azuriranju, doradi, i promociji portala, da bi oni stalno imali dobar sadrzaj i bili odlicno poseceni... Potrebno je sajtove doradjivati , dodavati sadrzaj, slati i primati emailove, odgovarati na pitanje, prijavljivati se na pretrazivace, pronalaziti nacin da dovucete posetioce na sajt, tj bicete nesto kao Webmaster sajta...

Prednost za svaku stavku dole navedenu(tim redom):

Iskustvo u radu
Graficki dizajn, znanje photoshopa ili sl, dobar vizuelni deo
Znanje engleskog ili nemackog jezika
Snalazenje u timskom radu
znanje flasha i ili actionscripta
Poznavanje ASP/VB script / SQL ili nekog drugog server jezika


Ukoliko imate pitanja posaljite na email [email protected]...
Mozete mi poslati CV (poslovnu biografiju) putem e-maila [email protected] , navedite svoje znanje, prethodno iskustvo , kao i orijentacionu cenu za rad, 8h pet dana u nedelji (dolazak u kancelariju u beogradu, tj ne radi se iz kuce)...

Pozdrav, i javite se

Ivan Stanojevic
Designer / developer
SSZGO International
WWW.SSZGO.COM
[email protected]
+381 64 1201494
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Posao : potrebni web dizajneri (developeri = +)

[ Pregleda: 3578 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.