Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278373 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:24 - pre 183 meseci
@Laki_Gen

Bash lepo shto si me ispravio, mada kada chovek uzme u obzir da Englezi pishu chak i "ja" tj. "I" velikim slovom....
A poshto ne znash Engleski, niti se ne obaziresh da ne postoji "ch" i "sh" i "tj" vetj su to č, š i ć, ne uzbudjavaj se, Djole.

@mrkii

Bash super. Samo shto vidish, heroin je teshko s***** koje ne treba biti legalno.
Netje samo voda i sunce da ti ga daju.
Ne raste samo pa se bere i konzumira kao paradajz.
Treba malo dodatnih procesa.
Ne moze se ni porediti.

Jel' Flylord rekao negde da treba zanemariti one koji naprave prekrshaj ako su bili prethodno navareni?
Citat:
Izmedju ostalog se kaze da lice koje vozi pod uticajem marihuane ima smanjenu sposobnost upravljanja vozilom kao pod uticajem alkohola.

WRONG. Zavisi od osobe do osobe. Znam neke ludake koji mrtvi pijani voze 50 na sat, i ni jednom u zivotu nisu napravili prekrshaj,
verovao ti ili ne... Jedno je shta ti iskrivljena i pohlepna vlast servira, drugo je shta priroda, nauka i medicina tvrde.
 
0

xchillah

Član broj: 10119
Poruke: 165
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:29 - pre 183 meseci
Citat:
U Nigeriji uhapšen 114-godišnjak sa marihuanom

Nigerijska agencija za borbu protiv droge uhapsila je na jugozapadu te afričke zemlje jednog 114-godišnjeg muškarca, pošto je iza njegove kuće otkrila 100 vreća sa marihuanom.



Izvor Blic.
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:31 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.: WOW nisam jedini koji slusa narodnjake :) :D Bas mi drago...
evo sad cepa Mira Skoric dok ja pisem projekat i citam sta pisete....
Slazem se da marihuana ima dejstvo da utice na sposobnosti coveka,
Voznja, kretanje, trcanje, govor, prisebnost....to morate priznati !


Naravno da utiče. To niko neosporava. Ali sesti za volan pod dejstvom bilo kakve psihoaktivne supstance (uključujući alkohol) je totalno idiJotski i za to bi trebalo da su enormne kazne.

Sve u svemu, možemo se mi natezati do besvesti, neverujem da će iko da promeni svoj stav. Glupo je da ja objašnjavam nekome ko nije probao, zašto meni trava odgovara.
Ljudi sa kojima se ja družim su velikom većinom fakultetski obrazovani, rade imaju devojke (dečke), i zaista velika većina njih duva. Neko skoro svaki dan, neko vikendom (kao ja), neko jednom u mesec dana. Sad se mogu setiti dva čoveka (od neke šire ekipe) koji nikada ne duvaju. I to je njihova stvar, niko ih nikada nije terao, najnormalnije se družimo izlazimo zezamo. Moja skvo je profesor srpskog u srednjoj, pa i ona ponekad duva. so what?

Uglavnom nedelja je, i neko kuca na vrata. Ko? Dža! vidimo se drugari, odoh da šetam kejom.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:34 - pre 183 meseci
Ne, dekica nije vario, nikako!


Kako to majku mu?
114 godina, a i dalje "krshi zakon"?

Mora da nishta 'jadan' nije nauchio, shta valja a shta ne valja,
od svog rodjenja - 1898???

Lol!
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.189.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:37 - pre 183 meseci
Ljudi pa onda je vutra prirodni lek
114 godina WOW ajmo da zivimo sto duze uz vutru
Mani se bre, deda nema pojma sguran sam, 114 godina, izlapotina teska
Jel zna neko da mi kaze kada je zvanicno marihuana rasprostranjena svetom kao droga, koji period ?

Lose racunas 1898 + 114 = 2012 I onda vutra ne utice, IQ testovi, ovo ono

Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:44 - pre 183 meseci
Pochetkom 20.veka, dodushe 20-tak godina kasnije..
Bash u ono vreme kada su se mediji dokazivali i reagovali punom parom,
zarad chiste kontrole nad populacijom.
Kinezi su je koristili pre 4500 godina inache....

Za ovo zadnje sam siguran.
Prethodno mozete ispraviti.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:51 - pre 183 meseci
@ptak 13.

Eto i neko drugi da pogreshi a da to nisi ti.
Pogreshio Blic.

Shta ako je josh ziv?
Ne pishe nigde da je umro, jel' da?

Trazi ti dlaku na jajetu....
I uzivaj.

Pored toga...
Dal' su 3 godine gore/dole bitne ako je vetj pregurao 110?

I kladim se da si koritio 'calc',
dok ja nisam.

[Ovu poruku je menjao musicmaster dana 22.03.2009. u 17:12 GMT+1]
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
212.200.203.*



+294 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:53 - pre 183 meseci
Ukratko, složio bih se sa flylordom - jednak tretman za travu i alkohol. Da bude zabranjena prodaja maloletnicima, da bude ograničena dostupnost (500m od škole, trava NE u običnoj radnji, a i alkohol bi trebalo da je mnogo manje dostupan nego sad), zabranjeno upravljanje motornim vozilom pod uticajem supstance ili obavljanje kakve druge radnje koja može da dovede u opasnost bližu okolinu... Sve bi to lepo moglo da se reguliše.
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:55 - pre 183 meseci
Citat:
Zavisi od osobe do osobe. Znam neke ludake koji mrtvi pijani voze 50 na sat, i ni jednom u zivotu nisu napravili prekrshaj,
verovao ti ili ne...
Da onda legalizujemo voznju u pijanom stanju? Mislim, nema smisla sputavati ludake koji mrtvi pijani voze 50 na sat i nikada ne naprave prekrsaj.
A ti si sigurno jedan od onih kojima trava ne smeta kad voze? Pa naravno da jesi.

Razmislis li ti kad napises nesto?

@Emil Ranc i slicni

Dajte ljudi ne spominjite alkohol i njegovu nesumljivu stetnost kao izgovor za drugo zlo.
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.189.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 15:55 - pre 183 meseci
Citat:
Emil Ranc: Ukratko, složio bih se sa flylordom - jednak tretman za travu i alkohol. Da bude zabranjena prodaja maloletnicima, da bude ograničena dostupnost (500m od škole, trava NE u običnoj radnji, a i alkohol bi trebalo da je mnogo manje dostupan nego sad), zabranjeno upravljanje motornim vozilom pod uticajem supstance ili obavljanje kakve druge radnje koja može da dovede u opasnost bližu okolinu... Sve bi to lepo moglo da se reguliše.


OK i da se slozi drzava sa ovim koji je odnos dobrog i loseg, samo gore.....Opet ce biti prodaje na crno klincima i sl... mislim da je bolje ovako !


@musicmaster

Ma kuliraj, zezam se :))))))
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:08 - pre 183 meseci
@Emil Ranc

Upravo tako. Svi to i hotje i svi se slazu sa flylordom, samo neki svesno ili podsvesno ne zele da ukapiraju da...

@mrkii

.... nije zvaka za seljaka.

Ja imam vozachku, znam lepo da vozim, ali trenutno nemam auto.
Tako da nisam bash siguran kako bih vozio navaren.
Mislim da bi ne bi sebe upushtao u takve 'ekskurzije'.

A verujem da bih mogao voziti u takvom stanju bez problema.
Isto tako volja za kurchenjem i dokazivanjem
me je proshla davnih dana, josh pre srednje shole.

Citat:
Dajte ljudi ne spominjite alkohol i njegovu nesumljivu stetnost kao izgovor za drugo zlo.


Nije izgovor, vetj tuzna istina.
 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.0.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:10 - pre 183 meseci
Citat:
Laki_Gen
Marihuana (i ostale trave) su psihoaktivne suspstance, koje uticu na promjenu stanja svjesti i iskrivljenu sliku realnosti.
Opisali su vec kakva dejstva ima.

Jesi li apsolutno siguran da su ovo tvoje misli,stavovi,kako god?

Ja sam ovo na sredstvima javne kontrole informacija čuo,pročitao nebrojeno puta...više ih niti slušam,niti čitam...ni vremensku prognozu...

Citat:
Kako onda zdravorazumski da se slozim sa necim za sta se pouzdano znam da moze samo da skodi, a nikako da donese nesto dobro, sem kratkotrajnog "leta" za konzumenta?
Ko garanruje da se nece zloupotrebiti u kombinaciji sa alkoholom? Pa da onda imamo pravi belaj?

E,sad,kad odgovoriš na prethodno pitanje,zapitaj se šta je ZDRAVORAZUMSKI REZON,
a da bi "pouzdano znao" MORAŠ DA PROBAŠ...

PRAKSA JE JEDINI KRITERIJUM ISTINE(koliko god da ne volim Lenjina,ali ovo nije loše sročio)

a,što se tiče"garancija",to već zalazi u domen ziheraške prpe...koja nikom dobro nije donela...

I još nešto,mladi čoveče,OPUSTI SE,makni se od ovog"tipkajućeg sokoćala"...

dete,600 poruka za nepune dve godine,STIGNEŠ LI TI DA OMIRIŠEŠ"ONU"ŽENSKU MUKU...

ili samo vadiš trnje iz nje...

budi siguran u to da nisu ekonomski razlozi uzrok bele kuge...

uvek su moooda tome razlog...

i još nešto,ovo ti govori "čika" koji je vodio svoje dete u Baba Višnjinu ulicu,tamo kod onog privatnika,neuropsihijatra za bolesti zavisnosti(bože koje sam ja sve gluposti radio u životu),jer se "us*r'o" od svoje"pune glave televizije",a ne od SVOG rezona...

i nikada u životu nisam osetio potrebu da to probam,čak ni iz radoznalosti,nisam"čistunac",trgnem tu i tamo po neku rajku,čašu dobrog vina,ali nikada više ne bih ponižavao dete,onako kao onda.

DETE MI JE PRVA LIGA!

ali ne zbog doce iz Baba Višnjine...

reci mi,ako hoćeš,ali iskreno,da li ti je otac ili neko u porodici bližoj vojno lice?

Izvini,sinko,što sam malo zašao u tvoju vrstu,obično kopam svoju i ne gledam mnogo napred,em neće nikad kraj vrste,em mogu da posečem džombu...


 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:16 - pre 183 meseci
Citat:
Nije izgovor, vetj tuzna istina.

Ja to nazivam licemerjem.
Umesto da se borite protiv alkoholizma vi se pozivate na alkoholizam da bi legalizovali drugo zlo.

LICEMERJE!!!
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:19 - pre 183 meseci
@Kosuth

Citat:
STIGNEŠ LI TI DA OMIRIŠEŠ"ONU"ŽENSKU MUKU..


Hteo bi on to, ali izgleda da mu zenska u koju se zacopao,
zapali po neki joint povremeno,
a njemu se to gadi,
tako da je osudjen na 'bacanje mishka u nesvest',
tugovanje uz bejzbolku u lichnoj bulji
i litar rakije dnevno!

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:24 - pre 183 meseci
Citat:
mrkii: Ja to nazivam licemerjem.
Umesto da se borite protiv alkoholizma vi se pozivate na alkoholizam da bi legalizovali drugo zlo.

LICEMERJE!!!


Mi samo hotjemo da kada stavish i jedno i drugo na vagu,
da ne bezi na levu ili desnu stranu.

Da bidne equal.

 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
212.200.203.*



+294 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:26 - pre 183 meseci
Citat:
Umesto da se borite protiv alkoholizma vi se pozivate na alkoholizam da bi legalizovali drugo zlo.

Nemoj da izvrćeš reči! Nađi jednu rečenicu gde sam ja rekao da trava treba da bude legalna zato što postoje alkoholičari, i da alkoholičare podržavam.

Ja sam, verovatno, par puta spominjao kako je alkohol legalan uprkos tome što ima npr. teških alkosa nasilnika - što je i normalno, pa zar neko meni da zabrani da popijem pivo vikendom uveče, zato što ima majmuna koji pola meseca provode u kafani, a drugu polovinu tukući ženu?

I ne može se pobeći od poređenja s alkoholom, a poređenje trave i alkohola nikako nije OPRAVDAVANJE DUVANJA ALKOHOLIZMOM!!!!!!!
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.dynamic.sbb.rs.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:27 - pre 183 meseci
Citat:
@Laki_Gen: Ima i onaj dodatak - da su svi, ali bas svi "pravi" narkomani krenuli iz radoznalosti, od marihuane, da im je bilo lepo na pocetku i znate vec tu pricu.


Ovo je teshka majmunarija. Tj. najvetja mogutja... zamisli situaciju:

Marihuana je svrstana u isti kosh sa svim ostalim drogama u nashoj zemlji jel tako? Jeste... i sad glupavi klinac kome fali porodichnog a i svog ostalog obrazovanja iz radoznalosti proba Cannabis i posle predje na Heroin jer... shto da ne... DROGA JE DROGA

A da netje mozda lecheni idiot da osudi svoj kretenski mozak za prelazak na heroin? Naravno da netje za sve je kriva marihuana... ju ju ju... STRASHNO...

Koliko treba da budesh brainwashed da bi totalno ignorisao tu chinjenicu? Ti verujesh na rech potpunim propalitetima koji se leche od heroina? Ljudima koji bi se navukli na heroin i da je smrtna kazna propisana za travu... hahaha pochinjesh strashno da me uveseljavash svojim tvrdim stavom chak i kad si totalno nadglasan i svaki tvoj argument pochinje da lichi na urnebesnu komediju...

Cannabis tje jednog dana bidi legalan... a ja se nadam da tjesh poziveti do tad (ako te ne ubije sopstveni zadrti mozak) da mogu da te pogledam u lepu pandursku facu i zapalim spravu... a na faci crvenilo i bes a ja ti se isplezim :P hahahahah smejurija...

Ispravi molim te slike koje sam postavio nadji greshke... poshto si tako prepametan

I josh jedna stvar... u nashoj drzavi je alkohol legalan... jel vidish predsednika, premijera i celu populaciju sa flashom viskija u ruci? Isto to si ti rekao za Papu hahaha znachi URNEBESAN SI!!!
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:28 - pre 183 meseci
Tako je. Zato se i borite protiv alkoholizma.

LICEMERJE!
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:34 - pre 183 meseci
Citat:
mrkii: Tako je. Zato se i borite protiv alkoholizma.

LICEMERJE!


Shto se ti ne zamonashish?
Tamo nema slichnih stvari kao shto su ove ovde da te izludjuju..

BTW, chuo sam da manastirke biju samo tako!
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 16:36 - pre 183 meseci
Citat:
mrkii
Da onda legalizujemo voznju u pijanom stanju? Mislim, nema smisla sputavati ludake koji mrtvi pijani voze 50 na sat i nikada ne naprave prekrsaj.
A ti si sigurno jedan od onih kojima trava ne smeta kad voze? Pa naravno da jesi.


A zasto bi moralo da bude tako iskljucivo?

Zar nije normalnije boriti se za ostre kazne za voznju pod dejstvom BILO KAKVIH psihoaktivnih supstanci - alkohola, trave, sedativa, narkotika, stimulansa? Kazne u Srbiji su trenutno smesne, posledice po one koji krse zakon su minimalne - sudara u pijanom stanju imas koliko hoces... ocigledno problem postoji i nije u "zabrani" vec negde drugde.

Prohibicija u USA je pokazala da je alkohol nemoguce zabraniti. Takodje "War on Drugs" gde se kolicina droge svake godine povecava pokazuje da je obicna zabrana NEDELOTVORNA. Friedman je to jako lepo opisao - zabranom tj. "zabranom" je stvorena industrija teska trilione dolara... da li bilo ko ozbiljan misli da se industrija od N triliona dolara moze prostom zabranom eliminisati? Puno srece onda...

Sa druge strane, ako se uvede ostra kontrola, sistem poena na vozackoj dozvoli (imas N poena, cao - gubis dozvolu i dovidjenja - sve kompjuterizovano, ne mozes ih zajebati i izvuci dozvolu negde drugde) i nulta tolerancija za intoksikovanost pri voznji - to bi pomoglo DALEKO vise nego neke imaginarne puste zelje.

U Nemackoj su recimo uveli 0.0 promila limit za vozace u toku prve 2 godine voznje + ako napravis bilo kakav prekrsaj koji nosi poene ides na dodatno skolovanje - to je znacajno umanjilo broj udesa. Tako se to radi, a ne "zabranimo alkohol" - to je tako (C) Balkan... sednimo u skupstinu i izglasajmo deklaraciju - i problema vise nema :)


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278373 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.