Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

AQUIT - Sertifikati ???

[es] :: Sertifikati :: AQUIT - Sertifikati ???

[ Pregleda: 4725 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

salemfk
Aleksinac-Kragujevac

Član broj: 29295
Poruke: 155
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon AQUIT - Sertifikati ???10.10.2004. u 14:20 - pre 236 meseci
Krenuo sam na par kurseva preko AQIT organizacije.(www.aquit.net).
Sobzirom da je sve besplatno nece mi skoditi, ali me interesuje da li neko ima iskustva sa njima i da li njihovi sertifikati nesto vrede!

Moja Panda ima Windows, pa vi sad vidite...!!!
 
Odgovor na temu

range
Beograd

Član broj: 1006
Poruke: 248
*.69.EUnet.yu.



+1 Profil

icon Re: AQUIT - Sertifikati ???19.10.2004. u 16:18 - pre 236 meseci
Pa ako si krenuo onda ti je valjda jasno da je to projekat nemacke i nase vlade koji je relativno nov pa i nema ko da ti kaze. Time will tell...
 
Odgovor na temu

salemfk
Aleksinac-Kragujevac

Član broj: 29295
Poruke: 155
*.nat-pool.kg.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon Re: AQUIT - Sertifikati ???20.10.2004. u 21:37 - pre 236 meseci
Posto se program sprovodi u Beogradu, Novom Sadu, Nisu i Kragujevcu, mislio sam da li jos neko Van Kragujevca pohadja taj kurs i konkretno kakva je iskustva imao oko ucesca u realizaciji nekog konkretnog projekta.(Koji su se sigurno zavrsili u nekim gradovima). I kako su protekli ispiti, narocito oni koje je Microsoft organizovao?
Moja Panda ima Windows, pa vi sad vidite...!!!
 
Odgovor na temu

salemfk
Aleksinac-Kragujevac

Član broj: 29295
Poruke: 155
*.kg.sbb.co.yu.



+17 Profil

icon Re: AQUIT - Sertifikati ???08.06.2005. u 10:15 - pre 228 meseci
Cisto za informaciju,
Stvar se malo aktualizovala. U toku je treca runda besplatnih kurseva. A detaljna prezentacija ce biti ovih dana. Tj. ovo sam ja dobio:
Citat:
AQUIT Promocija i dodela certifikata 15. Jun 2005. u Beogradu
Na ovoj svečanoj manifestaciji će biti predstavljeni najvažniji, do sada dostignuti, rezultati AQUIT projekta kao i planovi za budući transfer tehnologija i saradnju sa nemačkim partnerima koristeći izgrađenu AQUIT infrastrukturu. Profesor Johann Löhn, direktor Steinbeis Univerziteta u Berlinu će ovom prilikom uručiti certifikate polaznicima AQUIT kurseva koji su položili ispite u prethodnim ispitnim rundama.
Takođe, planirane su i prezentacije glavnih učesnika u AQUIT projektu, uključujući između ostalog:
- Visoke predstavnike Nemčke vladine organizacije DEG (Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft mbH) koja je glavni sponzor AQUIT projekta
- Visoke predstavnike Srpske Vlade, Univerziteta i Inovacionih CentaraVisoke predstavnike Steinbeis fondacije
- Kandidate za AQUIT certifikate
- Menadžere i predstavnike srpskih i nemačkih kompanija koje učestvuju u AQUIT projektu
Ukoliko ste zainteresovani da saradnju sa Nemačkim (i drugim EU) IT kompanijama ostvarite uz pomoć AQUIT infrastrukture, ukoliko bi ste želeli da započnete AQUIT pilot ili AQUIT komercijalni projekat za Nemačkim partnerima i budete deo uspešne Nemačko-Srpske saradnje prijavite se za učešće na ovoj manifestaciji (on-line prijave na http://195.137.212.18/aquit/junevent). Nakon prezentacija biće organizovan i koktel-prijem gde ćete biti u mogućnosti da razgovarate direktno sa predstavnicima nemačkih kompanija i organizacija koje učestvuju u AQUIT projektu. Očekujući vaše prisustvo 15. Juna 2005 u Beogradu srdačno vas pozdravljamo.



Moja Panda ima Windows, pa vi sad vidite...!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: AQUIT - Sertifikati ???

[ Pregleda: 4725 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.