Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet u SicG sucks, it just does

[es] :: ISP :: Internet u SicG sucks, it just does

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 15179 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
62.108.101.*

ICQ: 197357386


Profil

icon Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 00:35 - pre 239 meseci
Broadband je izgleda spansko selo za nase ISP-ove. Ja sam iz Subotice i ovde je stanje ocajno. Bilo sta brze od 56k se jednostavno ne isplati. Npr. Wireless. Super stvar, zar ne? NE! Bilo je 64k za 2,000/ mesecu na SuOnline-u. Dok sam se ja smislio bye,bye... nema vise, da ne pominjem da sam njihov flat dial-up korisnik 20-tak meseci i da sam i onako nezadovoljan stalnim padovima mreze i sl. firma je pukla korisnici masovno prelaze kod drugih provajdera. A sta ima kod drugih provajdera - nista. Placa se oko 250 dinara po GB, znaci nista od zesceg downloada, eventualno kao podrska za satelitski da ne ide racun ili za igranje on-line.

Druga opcija Satelitski broadband potpomognut dial-up-om. Nema nista ni od toga. Mada, to je nesto najblize brzom internetu sto sam ja video. Pecam da proradi Europe on line pa da kupim mesec-dva da vidim kako radi. Tu jedino znam da mogu da downloadu-jem po mojim apetitima (desetine GB dnevno, t.j. nocno) i da lokalni pirati uglavnom to koriste. Ima lokalni SkyDSL (http://www.skydsl.co.yu/) koji je po meni smejurija. Vlasnik je smestio svoju firmu Smedervsku Palanku (boze sta fali ovim ljudima EON-ov predstavnik je u Backoj topoli, a ovaj takodje u nekoj selendri, boze me sacuvaj) i insistira na svom forumu kako je njegov servis NAJ NAJ NAJ (velika slova nisu preterivanje, bila bi veca kad bi moglo :) kako je firma po zapadnim merilima, kako njegova firma posteno postupa sa korisnicima itd. Servis ima potencijala ali me jako nervira njihova izmisljotina "heavy downloader". Naime i ako kupite racune koji imaju UNLIMITED u polju za download MB, jos uvek postoje ogranicenja (mada na http://www.skydsl.co.yu/ponuda/index.php izgleda da je sve unlimited). Ako downloadujete vise od 100-200 Mb po danu bez kupovanja prioriteta (placanje da bi islo brze) ili vise od 5-8 Mb odjednom preko dana dobijete status "heavy download-era" i spusteni ste na nivo dial-up konekcije do kraja meseca - smesno. Da ne pominjem besmislenu cenu otvaranja racuna (a racun se gasi ako se preskoci makar i jedan mesec) od 28 eura (mozda kupuju novu tastaturu za unos podataka svakog novog/starog korisnika). Vlasnik se stalno svadja sa korisnicima (pa i dva puta sa mnom) koji postuju na forum i govori kako imaju nezastite apetite i kako zloupotrebljavaju i kako se to nece tolerisati ... Smesno bi bilo da nije idiotski. Samo bacite pogled na (http://www.skydsl.co.yu/forum/viewtopic.php?t=147) ili slicne topic-e u istoj kategoriji. Covek lepo pita kada postaje heavy downloader a kao odgovor dobija da ne postoje pisana pravila - gluposti. Neki server negde ili nesto slicno odredjuje ko je heavy a ko nije po nekom principu i korisnici bi trebalo da mogu da znaju koji je to princip. Dalje covek pita a sta ako uzme Office paket (min. 100 eura mesecno ali se moze deliti na vise kompova) i opet ne moze da dobije posten odgovor da li moze da postane heavy download-er ili ne. Gluposti. Jos vlasnik insistira da na zapadu (btw on je kobojagi zapadnjak - u stvai seljacina prve klase u vukoje**ni prve klase, ali nema veze) je nemoguce bekonacan download - zar on stvarno misli da smo mi ovce koje nisu ni blenule van svoga tora/obora/stalijevec ? Garantuje nekih 40-60 GB mesecno ako se slede njegova upustva - sto verovatno i nije tako lose, ali je konfuzno, netransparentno i iskreno govoreci - lik me nervira najzesce. BTW cene su 10, 20, 30 i 50 eura za user pakete, a garancija vazi za zadnja 2 (mada nisam ni u to siguran zato sto je sve netransparentno i neocigledno).

Uvek je moguc DSL ili Kablovski internet, zar n.... (ovu recenicu nisam ni mogao da zavrsim do kraja a da se ne pocepam od smeha).... Ma kakvi DSL, to su price za malu decu, ne znam nikog zivog ko ga je dobio, a ako ga je dobio verovatno je platio dve ruke i tri noge za to i morao je da zivi u 0.005% grada u kojem je to moguce (ako je BG, inace je izmedju 0 i 0.00001% za ostale). Hocu da downloadujem FLAT, kao normalan covek, ako treba platicu 2 puta ono sto placaju na zapadu, ali hocu da downloadujem koliko hocu i kada hocu pa makar i na 64k.

Dakle jad i beda. Mada mozda bi trebalo da budemo sretni pre 4-5 godina Satelitski je bio preko 1000 DM, a znam kada je bio i 2000DM....
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
62.108.101.*

ICQ: 197357386


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 00:38 - pre 239 meseci
Upravo sam saznao da je EON bankrotirao. Mda je ovih i slicnih tvrdnji bilo poslednjih godina ja cu ipak da se pripremim za najgore, posto bi najradje tamo isao i ako bi mi trebalo neko vreme da skupim lovu. zato: NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE .... NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... itd.
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

BlueIce
Marko Marić
Novi Sad

Član broj: 4448
Poruke: 215
195.178.35.*



Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 06:54 - pre 239 meseci
Moderatori, reagujte.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 08:44 - pre 239 meseci
Malo bi bez veze bilo sada da brisemo kada je vec objavljeno, nego bi trebalo pustiti i gospodi iz skydsl-a da odgovore na optuzbe. Ako ih neko poznaje, bilo bi dobro da ih pozove na temu, kao i sve ostale koji su pomenuti.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.19.*



+629 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 08:50 - pre 239 meseci
A zašto bi brisali? Pa nisu jedina firma koja se ovde pljuje, zar ne? ;)
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7177 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 08:59 - pre 239 meseci
Citat:

Hocu da downloadujem FLAT, kao normalan covek, ako treba platicu 2 puta ono sto placaju na zapadu, ali hocu da downloadujem koliko hocu i kada hocu pa makar i na 64k.


A da se ti povezes wireless sa nekim ko je u Madjarskoj pa da delite DSL troskove pola pola? ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651
Via: [es] mailing liste



+165 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 12:14 - pre 239 meseci
A kako ce da dobije dozvolu za prenos signala preko granice? Ne moze to
kao fizicko lice da radi. Kazne su suvise velike da se rizik isplati.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7177 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 13:48 - pre 239 meseci
Interesantno - ali ne znam kako to zakon regulise ako imas 2 omni antene, jednu u SCG drugu u HU koje imaju osim tebe jos neke korisnike. Verovatno se krsi neki SCG zakon ali ne znam ko bi i kako to proveravao za fizicka lica i spread-spectrum konekcije.

Mislim - 2.4 gHz je nelicencirani opseg (mada ne znam kako je u SCG... mislim da je tu nesto strange)

Slicno ovom - sta ako si ti recimo u Subotici i hvatas signal HU mobilne telefonije i koristis ga?


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
62.108.101.*

ICQ: 197357386


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 16:59 - pre 239 meseci
Ja cu licno na njihov forum da postujem poziv da korisnici prenesu svoja iskustva... /cem da blatim ono sto ne valja :)

Sto se tice tih varijanti sa Madjarskom - ne znam kako bi to funkcionisalo - mada krecem na prvu godinu telekomunikacija od oktobra :) - do madjarske ima 10-tak km, do granice, a do prog naselja malko vise. Drugo moje tehnicko znanje je malo, morali bi mi dati detaljna uputstva da bih to realizovao, a trece i najvaznije - ne znam nikog u susedonj nam zemlji - yaehbee ga nisam madjar nit imam madjarskih rodjaka i saa koje strane, tako da ne znam kako bi to funkcionisalo, a to da je mozda zabranjeno verujem, jer sam cuo i slicne stvari.
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
62.108.101.*

ICQ: 197357386


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 17:04 - pre 239 meseci
btw da li je iko bacio pogled na forum na koji sam vas uputio?
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 17:50 - pre 239 meseci
Ja sam vec nekoliko meseci povezan na Intenret wireles konekcijom 64k flat rate preko lokalnog proajdera koji ima link preko PTT-a. Brzina je stabilna i po tom pitanju sam sasvim zadovoljan. Radi mnogo bolje nego modemska/ISDN konekcija preko PTT-a.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 18:15 - pre 239 meseci
Turbo-Skydsl
Site Admin


Pridružio: 25 Apr 2004
Poruke: 114
Lokacija: Wien

Poslao: Pon Avg 16, 2004 10:43 pm Naslov:
Postovani

Ovo sto je korisnik Leka odgovorio da je neka granica 700mb nazalost moram da kazem da nije tacna,jer to zavisi uvek od mnogih faktora.Tu nema pisanih pravila kada se prelazi u Heavy download,sve to zavisi od samog sistema na serveru kojeg ce usera i u koje vreme prebaciti heavy download.Svaki korisnik koji skida non stop fajlove preko dana ce doziveti to da bude prebacen u heavy download veoma brzo dok za druge korisnike cine to da u noci izmedju 02 pa do 08 ujutru,nema pravila niti je sistem podesen da korisnike svrtsava u heavy download,ali svi moramo da budemo svesni da se u tom periodu mnogi korisnici loguju i skidaju velike fajlove tako da i sama brzina opada iz tih razloga.Mi imamo ovde i pismeni zapis od pojedinih korisnika(to mozete videti na ovom forumu pod opcijom Vidite nase Brzine)koliko je ko za koje vreme skinuo (videcete da ima korisnika za 10 dana da se preuzeli i po 28 gb)tako da ce vam mnogo toga pojasniti.
_________________
Generalni Distributer za SCG
Rade Laibl
www.turbo-skydsl.com
[email protected]
 
Odgovor na temu

SpellCaster
Subotica

Član broj: 27973
Poruke: 151
62.108.101.*

ICQ: 197357386


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 18:39 - pre 239 meseci
Cenovnik Su-Online-a:

pristupna brzina 128k
100 MB 250,00 din
500 MB 1.200,00 din
1 GB 2.200,00 din
FLAT * 8.600,00 din

pristupna brzina 256k
1 GB 2.500,00 din
FLAT * 13.800,00 din

* zvezdica znaci samo za firme
---------------------------------------

Eunet ima dogovor sa postom tako da nikad nece uvesti Wireless

---------------------------------------

Nordnet:

128 kbps 100 MB 250.00 din.
128 kbps 500 MB 1,200.00 din.
128 kbps 1 GB 2,200.00 din.
256 kbps 1 GB 2,500.00 din.

---------------------------------------

Neobee u subotici nema wireless

----------------------------------------


Cene pravi ocaj.....

A FLAT - nigde ga nema ni od traga.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Broker - koliko placas? Cena ne bi smela da bude veca od 1000-1500 dindzi, mada kazem da sam bio spreman i da placam 2,000

BTW u medjuvremenu sam skontao da bi naslov poruke mozda trebao da glasi Internet u SU sucks..... Mada gde je wireless na 64 ili 128 (Neobee u NS, najponuda koju sam ja nasao za samo 2600 mesecno - FLAT) Kbps od neceg dobrog i brzog? Kolika ti je brzina pri download-u? U vrh glave 2x brze od dial-up-a i nema tel. racuna. Za pocetak odlicno, ali kao sto vidis u Su nema ni toga. Ja ne znam ko bi uzeo wireless zbog surfa ili bilo sta jace of 56k za surf, mada izgleda da ima dosta cvecki koje hoce
"da im se ucitava brzo".





Citat:
Gojko Vujovic: Turbo-Skydsl
Site Admin


Pridružio: 25 Apr 2004
Poruke: 114
Lokacija: Wien

Poslao: Pon Avg 16, 2004 10:43 pm Naslov:
Postovani

Ovo sto je korisnik Leka odgovorio da je neka granica 700mb nazalost moram da kazem da nije tacna,jer to zavisi uvek od mnogih faktora.Tu nema pisanih pravila kada se prelazi u Heavy download,sve to zavisi od samog sistema na serveru kojeg ce usera i u koje vreme prebaciti heavy download.Svaki korisnik koji skida non stop fajlove preko dana ce doziveti to da bude prebacen u heavy download veoma brzo dok za druge korisnike cine to da u noci izmedju 02 pa do 08 ujutru,nema pravila niti je sistem podesen da korisnike svrtsava u heavy download,ali svi moramo da budemo svesni da se u tom periodu mnogi korisnici loguju i skidaju velike fajlove tako da i sama brzina opada iz tih razloga.Mi imamo ovde i pismeni zapis od pojedinih korisnika(to mozete videti na ovom forumu pod opcijom Vidite nase Brzine)koliko je ko za koje vreme skinuo (videcete da ima korisnika za 10 dana da se preuzeli i po 28 gb)tako da ce vam mnogo toga pojasniti.
_________________
Generalni Distributer za SCG
Rade Laibl
www.turbo-skydsl.com
[email protected]


Dakle nema jasnih pravila??? Kako moze da nema jasnih pravila, ili se to samo meni ne svidja? A cik neko proba da downloaduje 28 GB za 10 dana, mozda ga cak i ne blokiraju. Mada zavisi od brzine, moze da se uradi, ali to bi znacilo da ljudi skidaju po 74 Gb mesecno, meni bi to odgovaralo, ali to je satelit pa ima ko skida i po 280 MB za 10 dana, pa se njima ne hvali.
Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 19:06 - pre 239 meseci
Citat:
SpellCaster
Broker - koliko placas? Cena ne bi smela da bude veca od 1000-1500 dindzi, mada kazem da sam bio spreman i da placam 2,000


Placam 2000. I jamislim da treba d abude nize ali to je sto je. Uklapa mi se u troskove koje bih imao i bez toga. Ono sto cenim je da imam flat rate i brzinu koju sam i platio.

Naravno, ja ne spadam u korisnike kojima flat treba da bi ga maksimalno rabili, protok koji ostvarujem je umeren ali kada zatreba, DL ide punom brzinom.
 
Odgovor na temu

Sat-Turbo
Wien

Član broj: 24414
Poruke: 19
*.37.11.vie.surfer.at

ICQ: 119894864
Sajt: www.skydsl.co.yu


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 20:00 - pre 239 meseci
Postovani Korisnici i Administratori foruma Elitesecurity

Posto me vec prozivate da odgovorim na ovom forumu evo udovoljicu vasim prohtevima.Kao prvo ja sam skolovan i biznismen duze godina na zapadu tako da ne zelim da se spustam na nivo totalno nepismenih i nekulturnih osoba koji vredja licno mene kao i sve korisnike naseg foruma i nasih usluga koja pruza nasa firma,ali cu samo da odgovorim na tehnicka pitanja koja mnogim korisnicima stvara nepoverenje kod koriscenju nasih usluga(ne zelim da postavljam linkove namerno jer i na nasem forumu to isto ne dozvoljavamo,pa samim tim dokazujem svoju kulturu i postovanje drugih sajtova i foruma).Prvo nasa firma se razlikuje od svih drugih jer postoji oko 10 godina(u nemackoj)u srbiji negde oko 18 meseci,nasa firma ima patent zasticen koje sve druge konkurentske firme koriste ileglno bez nase dozvole,a naravno takvima je vek trajanja uvek mali sto se i dokazalo da je jedna firma pukla upravo iz tih razloga jer nema para da plati veliki breitband,to jest izgubili su satelit,sto se za nasu firmu to ne moze reci,jer u samom startu govorimo i pisemo sta mogu ocekivati i sta ce dobiti od nas za tu svotu novca koju uplati nas korisnik.Znaci mi ne prodajemo maglu mi prodajemo postenje a to je izgleda na ovom prostoru mnogo tesko da pojedinci shvate,drugo nasa firma radi svakog dana od 8 ujutru pa d 22 casa navece sem subote i nedelje,jer subotom radimo od 8 pa d 14 casova,samo mi recite koja jos firma radi toliko dugo i koja firma daju takvu tehnicku podrsku koju mi dajemo i to u roku od 24 do 48 casova.
Sto se tice samog protoka i downlaoda izgleda da ovde na forumu pojedinci neznaju da citaju na nasem sajtu sta pise i kako pise jer ako stoji Unlimited surfer to jest unlimited surfer a ako neko moze da mi objasni koji je to unlimited surfer koji napravi 60 i vise gb protoka na svom racunaru za mesec dana a vodi se kao surfer,stvarno ne znam sta to toliko surfuje i koje to web stranice posecuje ako se dobro razume koliko su to velike stranice sigurno ne vece od 10-ak MB,sto znaci da vi ne razlikujete surf od downloada,e ja vec tu nemogu da vam pomognem jer nemam vremana da vas ucim to ste trebali odavno da naucite u skoli,stvarno mi je zao.Mi nasim korisnicima dajemo prave savete i upustva kada , koliko i u koje vreme koje fajlove da skidaju da ne bi doziveli heavy downlaod gde su brzine male,iz tih razloga da ne bi doziveli sudbinu pojedinih firmi koji za kratko vreme napucaju veliki breitband pa nemaju posle para da plate satelit,to nasa firma nece sigurno doziveti jer nasi korisnici dobivaju iz prve ruke posten i korektan odnos sta kada i koje vreme da se skida.
Svi mogu da posete nas forum pa da vide brzine i koliko je nasih korisnika z kratak period od manje za 10 dana po 30 giga preuzeli i to bas u tim uslovima kako mi predlazemo i savetujemo nase korisnike.
Znaci ako se neko profesionalno opredelio za takvu vrstu posla,mi tako i prilazimo sa postenim odnosom vi mozete kod nas 100 i vise giga skinuti sa paketom
Unlimited Surfer mesecno,ali samo pod tim uslovima koje mi pisemo na nasem sajtu i forumu.
Mi isto imamo svoj vlastiti server koji se non stop puni sa svim novitetima muzike filmova igrice programa,i tako su napravljeni da su svi veliki fajlovi podeljeni u sto vise manjih fajlova da upravo nasi korisnici ne bi morali da traze sve to na drugim mestima gde bi im brzina bila mozda mala(jer nasi serveru su strahovito brzi),ili nemogu naci i da upravo ne bi doziveli statu heavy downlaoda jer su fajlovi mali i skidaju se za par sekundi.
Mi isto tako ne molimo korisnike da uzmu nas paket ako im je skupo ili imaju nepoverenje,drugo mi pozivamo svakog korisnika da dodje kod nas kada to korisnik moze i ima vremena i mi cemo platiti sve putne troskove tom istom korisniku bez obzira dali ce postati nas korisnik ili ne,ali to je samo jos jedan dokaz da mi ne prodajemo maglu ili laz vec istinu i posten odnos.Nemojte misliti da je nas paket tako podesen NE
neka nam svaki korisnik donese svoju sifru ili neka istog momenta otvori kod nas novu sifru i sa tom cemo isto probati i dokazati da sva ova nasa pisanja,davanja prave informacije jesu tacna.Pa zar je ovde potreban jos neki komentar ili diskovati na tu temu dali smo mi posteni i dali to kod nas radi bas tako kako mi pisemo.
Sve ove izjave po forumima su od neproverenih i nedokazanih materijala,ili ljubomora sto je jedan uspesan i posten covek iz Srbije Uspeo sa zapada na ovom
ozlogasenom i osiromasenom prostoru da dovede Veliku Firmu (a ne da rasproda u bescenje kako su to drugi cinili)i donese pravu istinu i da korisnici ako nesto plate ili kupe znaju sta placaju i kupuju da ce zato imati takvu garanciju i podrsku 24 sata sa nase strane,ali jednostavno nekome to smeta iz kojih razloga to samo oni znaju a zato moze samo da postoji 2 razloga ili neko zeli iz konkuretkse firme da tako pridobije korisnike ili je bio nas korisnik pa nije platio i doziveo da bude iskljucen,pa onda mu drugo nista ne preostaje nego da nas blati na ovakav nacin,sto ja licno vidim kao prostacki i nepismenim izjvama,jer tako nekog prozivati i vredjati a nepoznajte ga licno niti ste sa njim par reci izmenili jer van svake casti i pameti.
Ja licno stojim iza ovog texta moje ime je
Rade Laibl

zivim na adresi

Rotenhofgasse 56/9

u

1100 wien(deseti becki krug)

mozete me dobiti na telefon svih 24 sata

0043/650-8433200

ili na meil

[email protected]
[email protected]
Pa sada izvolite pitajte pisete mi i ja cu svakome vrlo rado dati odgovor onako kako sam vaspitavan po staro Jugoslovskom obrazovanju i postovanju a poslovno nadogradjen sa zapada.
Hvala vam puno na razumevanju i zelim svim posetiocima kao i administratorima ovog foruma sve najbolje kako u zivotu tako i poslovnom planu.

Rade Laibl
 
Odgovor na temu

chupcko
Negde
Beograd

Član broj: 5560
Poruke: 1141

Sajt: www.google.com


+63 Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 20:42 - pre 239 meseci
U turbo muzika u napadu :).

http://www.turbomuzika.com/

A i dobar taj unlimit koji ima limit :).

Koliko se ja razumem u sve to, bezite od toga, to je veca prevara od ...
CHUPCKO
 
Odgovor na temu

Sat-Turbo
Wien

Član broj: 24414
Poruke: 19
*.37.11.vie.surfer.at

ICQ: 119894864
Sajt: www.skydsl.co.yu


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 20:51 - pre 239 meseci
Postovani

Ovde nije reci o tom sajtu
a drugo ne rece mi samo odakle ti to znas u to sto se verovatno malo razumes
 
Odgovor na temu

StudioTON
Ivan Lekic
Kraljevo

Član broj: 32485
Poruke: 11
*.skydsl.de.

ICQ: 101447483
Sajt: www.studioton.co.yu


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 20:52 - pre 239 meseci
Ja sam korisnik SkyDSL usluga, nisam zadovoljan vec prezadovoljan uslugama ..
Mislim da je suvisno napadati ovu firmu koja se jedina setila Srbije da i ta zemlja postoji i da ponudi da nam bar internet bude ravan kao i u ostalim evropskim zemljama .. Umesto da kazemo gospodine Rade Laibl hvala vam sto ste u nase bedne zivote uneli bar jednu radost da imamo zaista brz net mi ga blatimo i ponizavamo ne poznavajuci coveka uopste! SkyDSL je pre svega namenska firma koja iskljucivo radi satnet usluge a ne kao ostali predstavnici koji su ustvari kompjuterske firme koje prodaju usluge satnet-a nekih firmi kao dodatnu ponudu svojih usluga a prioritet im je naravno prodaja racunara i racunarskih komponenti,naravno bez ikakve podrske i sl.! Korisnik sam tih usluga i mesecno skidam preko 100gb na office paketu kojeg placam 100eura mesecno bez ikakvih prioriteta,ogranicenja,heavy-ja itd .. vidim da se citira i moj topic koji je na dsl forumu i evo odgovoricu kao korisnik zasto je office neogranicen!! Ja koji non stop skidam jedva napravim 100gb mesecno i zato je to unlimited jer sta cete vi skidati tih 30 dana??ljudi moji pa to je jedan VELIKI pun hard disk!!! Nije unlimited ako vi 30 dana 24 sata dnevno pustite da se skida(samo ne vidim sta biste toliko skidali a da ste obican covek koji skida filmove igrice itd.ako od toga zaradjujete onda ne vidim zasto se bunite da to i platite!!!) Verujte mi dnevno znam napraviti i 10gb i to samo slidam nocu , pustim kada legnem da spavam i kada se probudim sve je na hardu bez ikakvog ogranicenja i pada brzine .. evo u postu ispod prikazujem moj status od pocetka meseca koliko sam skinuo do sada imajuci u vidu da mi je ovo slab mesec za download jer jednostavno koliko to brzo skine ono sto mi treba ja jednostavno ne znam sta vise da skinem .. Brzina mi je uvek i danju i nocu minimalno 300kb/s a maximalno 1.5mb/s i ja nista vise ne trazim i ne pitam , bez problema izdvajam svaki mesec 100 eura i sa osmehom na licu uplacujem SkyDSL-u i ostavim im da popiju po pice .. eto toliko od mene koliko sam zadovoljan .. Dodao bih da SkyDSL broji zaista mnogo korisnika usta sam se uverio i da su to ljudi koji rade svoj posao i nemaju vremena da zevaju u forume i odgovaraju ovakvim provokacijama,ja sam non stop online i i pratim desavanja i zaista mi veoma krivo sto se momak koji je postavio ovu temu ovako ophodio .. Ovakvo javno ponizavanje gospodina Radeta nije bilo potrebno, ako ga nervira i ne podnosi to je mogao licno da mu kaze a ovo sto je uradio javno samo dokazuje kukavicki nacin i pokusavanje zamlacivanja ostalih ljudi koje interesuje SkyDSL!!! Kako je i receno ako sumnjate,pravac S.Palanka pa se uverite na licu mesta ..
*Iz dosadanjeg iskustva sa single user paketima i toliko pominjanom UNLIMITED hteo bih da razjasnim nesto!! Unlimited surfer znaci NEOGRANICENO SURFOVANJE i MANJI DOWNLOAD a POWER USER je za TESKE downloadere. Kada uzimate Power user paket za razliku od un.surfera ovaj paket server vec prepoznaje kao teski download i naravno prohod je veoma veci , i danju mozete surfovati ali sa dodatnom upotrebom 2 i 3 prioriteta koji vam daju prednost u brzini .. Unlimited na sve pakete znaci samo za 1 prioritet koji je najkoriceniji i to je uszrok svemu .. kada je mnogo user-a online onda je zagusenje sto je normalno .. sigurno je da server nece dozvoliti un.surfer-u da skida velikom brzinom danju kada i ja tada skidam koji sam office paket i tri puta vise placam , znaci ja imam prednost i tu brzinu oduzimam surferu da bi meni bila veca .. to je ceo princip .. ako se zeli velika brzina moraju se upotrebiti dodatni prioriteti koje dobijas kao P.user 1000mb gratis da potrosis ..
Toliko od mene .. Nemojte ljudi verovati ovakvim provokacijama vec ako sumnjate uverite se na licu mesta pa onda zakljucite, ovo je zaista nedolicno ovakvom forumu i velika kritika administratoru sto je dozvolio pa se i cak ukljucio u ponizavanju ove firme koja je ipak najbolja u ponudi satelitskog interneta! O ovim ciframa i ovakvom protoku na EON-u bi mnoogo morali da platite , zato razmislite i preracunajte se a evo ja saljem moj account sa servera i pogledajte koliko skinem dnevno .. account je ispod..
>> .. Looks like it sounded great ..<<
StudioTON
 
Odgovor na temu

StudioTON
Ivan Lekic
Kraljevo

Član broj: 32485
Poruke: 11
*.skydsl.de.

ICQ: 101447483
Sajt: www.studioton.co.yu


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 21:00 - pre 239 meseci
Date
Time
Duration
Volume
Priority
Amount

2004-08-01
00:00:00 - 01:00:00 01:00:00 661.505 1 0.00
2004-08-01
01:00:00 - 02:00:00 01:00:00 735.907 1 0.00
2004-08-01
02:00:00 - 02:48:30 00:48:30 491.766 1 0.00
2004-08-01
04:05:13 - 05:00:00 00:54:47 550.644 1 0.00
2004-08-01
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 620.332 1 0.00
2004-08-01
06:00:00 - 07:00:00 01:00:00 679.506 1 0.00
2004-08-01
07:00:00 - 08:00:00 01:00:00 753.948 1 0.00
2004-08-01
08:00:00 - 09:00:00 01:00:00 725.325 1 0.00
2004-08-01
09:00:00 - 10:00:00 01:00:00 608.958 1 0.00
2004-08-01
10:00:00 - 10:41:40 00:41:40 306.975 1 0.00
2004-08-01
14:17:01 - 15:00:00 00:42:59 1.909 1 0.00
2004-08-01
15:00:00 - 15:06:00 00:06:00 0.738 1 0.00
2004-08-01
16:50:35 - 17:00:00 00:09:25 1.909 1 0.00
2004-08-01
17:00:00 - 17:09:20 00:09:20 0.136 1 0.00
2004-08-01
18:09:43 - 18:53:40 00:43:57 4.340 1 0.00
2004-08-01
20:25:49 - 20:38:20 00:12:31 2.238 1 0.00
2004-08-01
21:20:29 - 22:00:00 00:39:31 0.954 1 0.00
2004-08-01
22:00:00 - 23:00:00 01:00:00 11.451 1 0.00
2004-08-01
23:00:00 - 00:00:00 01:00:00 3.819 1 0.00
2004-08-02
00:00:00 - 00:02:00 00:02:00 0.893 1 0.00
2004-08-02
04:04:45 - 05:00:00 00:55:15 674.720 1 0.00
2004-08-02
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 749.153 1 0.00
2004-08-02
06:00:00 - 07:00:00 01:00:00 741.557 1 0.00
2004-08-02
07:00:00 - 08:00:00 01:00:00 724.359 1 0.00
2004-08-02
08:00:00 - 09:00:00 01:00:00 715.750 1 0.00
2004-08-02
09:00:00 - 09:16:10 00:16:10 111.721 1 0.00
2004-08-02
10:13:48 - 10:28:40 00:14:52 40.410 1 0.00
2004-08-02
12:44:45 - 13:00:00 00:15:15 0.954 1 0.00
2004-08-02
13:00:00 - 13:08:40 00:08:40 1.286 1 0.00
2004-08-02
13:31:51 - 13:44:50 00:12:59 0.487 1 0.00
2004-08-02
15:27:55 - 16:00:00 00:32:05 3.817 1 0.00
2004-08-02
16:00:00 - 16:48:20 00:48:20 1.945 1 0.00
2004-08-02
17:19:59 - 17:27:31 00:07:32 0.143 1 0.00
2004-08-02
19:26:58 - 20:00:00 00:33:02 2.863 1 0.00
2004-08-02
20:00:00 - 20:27:01 00:27:01 0.799 1 0.00
2004-08-02
21:37:50 - 22:00:00 00:22:10 0.955 1 0.00
2004-08-02
22:00:00 - 22:45:50 00:45:50 2.789 1 0.00
2004-08-03
04:10:33 - 05:00:00 00:49:27 458.086 1 0.00
2004-08-03
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 446.640 1 0.00
2004-08-03
06:00:00 - 07:00:00 01:00:00 747.245 1 0.00
2004-08-03
07:00:00 - 08:00:00 01:00:00 750.134 1 0.00
2004-08-03
08:00:00 - 08:13:00 00:13:00 55.564 1 0.00
2004-08-03
09:00:00 - 10:00:00 01:00:00 747.272 1 0.00
2004-08-03
10:00:00 - 10:38:40 00:38:40 391.786 1 0.00
2004-08-03
11:25:18 - 12:00:00 00:34:42 85.896 1 0.00
2004-08-03
12:00:00 - 12:03:50 00:03:50 0.410 1 0.00
2004-08-03
13:11:54 - 14:00:00 00:48:06 0.955 1 0.00
2004-08-03
14:00:00 - 15:00:00 01:00:00 313.997 1 0.00
2004-08-03
15:00:00 - 16:00:00 01:00:00 172.743 1 0.00
2004-08-03
16:00:00 - 16:50:20 00:50:20 51.679 1 0.00
2004-08-03
18:26:11 - 18:58:10 00:31:59 0.783 1 0.00
2004-08-03
21:26:15 - 22:00:00 00:33:45 9.542 1 0.00
2004-08-03
22:00:00 - 23:00:00 01:00:00 10.496 1 0.00
2004-08-03
23:00:00 - 23:05:50 00:05:50 9.440 1 0.00
2004-08-04
00:00:00 - 00:03:10 00:03:10 0.475 1 0.00
2004-08-04
04:26:49 - 05:00:00 00:33:11 350.293 1 0.00
2004-08-04
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 266.295 1 0.00
2004-08-04
06:00:00 - 06:11:00 00:11:00 0.574 1 0.00
2004-08-04
08:48:25 - 09:00:00 00:11:35 69.667 1 0.00
2004-08-04
09:42:29 - 10:00:00 00:17:31 151.742 1 0.00
2004-08-04
10:00:00 - 10:05:21 00:05:21 0.752 1 0.00
2004-08-04
10:50:20 - 11:00:00 00:09:40 71.587 1 0.00
2004-08-04
11:00:00 - 12:00:00 01:00:00 815.192 1 0.00
2004-08-04
12:00:00 - 12:39:14 00:39:14 491.500 1 0.00
2004-08-04
13:48:56 - 14:00:00 00:11:04 0.954 1 0.00
2004-08-04
14:00:00 - 14:33:52 00:33:52 0.760 1 0.00
2004-08-04
15:15:33 - 15:26:02 00:10:29 0.057 1 0.00
2004-08-04
17:00:00 - 17:00:12 00:00:12 0.069 1 0.00
2004-08-04
18:00:00 - 18:26:42 00:26:42 14.961 1 0.00
2004-08-04
21:04:47 - 21:18:50 00:14:03 0.617 1 0.00
2004-08-04
21:22:22 - 21:32:42 00:10:20 0.316 1 0.00
2004-08-04
21:44:29 - 22:00:00 00:15:31 26.725 1 0.00
2004-08-04
22:00:00 - 23:00:00 01:00:00 6.679 1 0.00
2004-08-04
23:00:00 - 23:56:22 00:56:22 5.806 1 0.00
2004-08-05
08:15:34 - 09:00:00 00:44:26 301.585 1 0.00
2004-08-05
09:00:00 - 10:00:00 01:00:00 752.054 1 0.00
2004-08-05
10:00:00 - 10:57:02 00:57:02 607.021 1 0.00
2004-08-05
12:15:46 - 13:00:00 00:44:14 337.863 1 0.00
2004-08-05
13:00:00 - 13:47:42 00:47:42 537.523 1 0.00
2004-08-05
15:26:55 - 15:58:51 00:31:56 1.121 1 0.00
2004-08-05
20:29:54 - 21:00:00 00:30:06 0.954 1 0.00
2004-08-05
21:00:00 - 21:22:52 00:22:52 2.124 1 0.00
2004-08-05
23:00:00 - 23:07:53 00:07:53 0.364 1 0.00
2004-08-06
09:17:57 - 09:24:05 00:06:08 0.200 1 0.00
2004-08-06
09:24:24 - 09:36:22 00:11:58 0.947 1 0.00
2004-08-06
12:21:46 - 13:00:00 00:38:14 2.863 1 0.00
2004-08-06
13:00:00 - 13:36:12 00:36:12 1.811 1 0.00
2004-08-06
19:13:21 - 20:00:00 00:46:39 4.770 1 0.00
2004-08-06
20:00:00 - 20:25:52 00:25:52 4.876 1 0.00
2004-08-06
22:10:43 - 22:43:42 00:32:59 2.577 1 0.00
2004-08-07
09:40:42 - 10:00:00 00:19:18 1.909 1 0.00
2004-08-07
10:00:00 - 10:13:42 00:13:42 0.502 1 0.00
2004-08-07
11:31:08 - 12:00:00 00:28:52 1.908 1 0.00
2004-08-07
12:00:00 - 13:00:00 01:00:00 4.773 1 0.00
2004-08-07
13:00:00 - 13:12:02 00:12:02 1.199 1 0.00
2004-08-07
13:27:33 - 13:37:32 00:09:59 0.104 1 0.00
2004-08-07
15:17:13 - 15:28:42 00:11:29 0.846 1 0.00
2004-08-07
19:26:26 - 19:45:22 00:18:56 0.248 1 0.00
2004-08-07
20:16:41 - 21:00:00 00:43:19 0.954 1 0.00
2004-08-07
21:00:00 - 21:25:42 00:25:42 1.119 1 0.00
2004-08-07
23:00:00 - 23:13:02 00:13:02 0.655 1 0.00
2004-08-08
03:45:19 - 04:00:00 00:14:41 85.885 1 0.00
2004-08-08
04:00:00 - 05:00:00 01:00:00 675.679 1 0.00
2004-08-08
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 762.559 1 0.00
2004-08-08
06:00:00 - 07:00:00 01:00:00 347.385 1 0.00
2004-08-08
08:00:00 - 08:37:43 00:37:43 0.345 1 0.00
2004-08-08
10:00:00 - 10:38:02 00:38:02 1.365 1 0.00
2004-08-08
11:00:50 - 11:12:12 00:11:22 0.588 1 0.00
2004-08-08
12:00:00 - 12:51:22 00:51:22 2.084 1 0.00
2004-08-08
14:09:20 - 14:51:42 00:42:22 2.683 1 0.00
2004-08-08
17:16:32 - 17:41:02 00:24:30 0.408 1 0.00
2004-08-08
20:00:00 - 20:51:02 00:51:02 16.350 1 0.00
2004-08-08
21:43:29 - 22:00:00 00:16:31 80.189 1 0.00
2004-08-08
22:00:00 - 22:34:06 00:34:06 203.629 1 0.00
2004-08-08
22:34:07 - 23:00:00 00:25:53 200.466 1 0.00
2004-08-08
23:00:00 - 23:31:39 00:31:39 272.616 1 0.00
2004-08-09
04:14:23 - 05:00:00 00:45:37 415.160 1 0.00
2004-08-09
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 782.592 1 0.00
2004-08-09
06:00:00 - 07:00:00 01:00:00 767.365 1 0.00
2004-08-09
07:00:00 - 08:00:00 01:00:00 731.068 1 0.00
2004-08-09
08:00:00 - 08:43:22 00:43:22 432.257 1 0.00
2004-08-09
09:36:46 - 10:00:00 00:23:14 55.354 1 0.00
2004-08-09
10:00:00 - 10:08:41 00:08:41 0.594 1 0.00
2004-08-09
13:00:00 - 13:16:52 00:16:52 6.181 1 0.00
2004-08-09
13:25:15 - 13:39:47 00:14:32 0.164 1 0.00
2004-08-09
13:39:48 - 13:54:12 00:14:24 1.241 1 0.00
2004-08-09
15:17:31 - 16:00:00 00:42:29 1.908 1 0.00
2004-08-09
16:00:00 - 16:04:32 00:04:32 0.774 1 0.00
2004-08-09
17:00:00 - 17:57:21 00:57:21 218.854 1 0.00
2004-08-09
19:33:03 - 19:57:32 00:24:29 2.533 1 0.00
2004-08-09
20:02:59 - 20:56:32 00:53:33 81.400 1 0.00
2004-08-09
22:37:59 - 23:00:00 00:22:01 49.635 1 0.00
2004-08-09
23:00:00 - 00:00:00 01:00:00 303.544 1 0.00
2004-08-10
00:00:00 - 01:00:00 01:00:00 440.007 1 0.00
2004-08-10
01:00:00 - 02:00:00 01:00:00 770.200 1 0.00
2004-08-10
02:00:00 - 03:00:00 01:00:00 774.001 1 0.00
2004-08-10
03:00:00 - 04:00:00 01:00:00 739.666 1 0.00
2004-08-10
04:00:00 - 05:00:00 01:00:00 536.372 1 0.00
2004-08-10
05:00:00 - 05:01:58 00:01:58 0.631 1 0.00
2004-08-10
11:05:57 - 11:36:52 00:30:55 1.050 1 0.00
2004-08-10
12:00:04 - 12:29:30 00:29:26 1.107 1 0.00
2004-08-10
13:00:00 - 13:29:02 00:29:02 0.548 1 0.00
2004-08-10
15:33:47 - 16:00:00 00:26:13 27.685 1 0.00
2004-08-10
16:00:00 - 16:50:32 00:50:32 698.124 1 0.00
2004-08-10
18:19:05 - 19:00:00 00:40:55 2.862 1 0.00
2004-08-10
19:00:00 - 19:10:34 00:10:34 2.394 1 0.00
2004-08-10
21:10:07 - 21:47:32 00:37:25 1.982 1 0.00
2004-08-11
00:27:34 - 01:00:00 00:32:26 211.906 1 0.00
2004-08-11
01:00:00 - 02:00:00 01:00:00 744.437 1 0.00
2004-08-11
02:00:00 - 03:00:00 01:00:00 737.724 1 0.00
2004-08-11
03:00:00 - 04:00:00 01:00:00 713.883 1 0.00
2004-08-11
04:00:00 - 05:00:00 01:00:00 709.103 1 0.00
2004-08-11
05:00:00 - 06:00:00 01:00:00 544.920 1 0.00
2004-08-11
06:00:00 - 06:33:40 00:33:40 110.075 1 0.00
2004-08-11
06:34:09 - 06:46:12 00:12:03 0.374 1 0.00
2004-08-11
07:09:55 - 07:57:52 00:47:57 6.196 1 0.00
2004-08-11
12:30:54 - 12:55:52 00:24:58 2.624 1 0.00
2004-08-11
14:25:24 - 15:00:00 00:34:36 64.903 1 0.00
2004-08-11
15:00:00 - 15:10:51 00:10:51 4.848 1 0.00
2004-08-11
16:00:00 - 16:25:02 00:25:02 1.820 1 0.00
2004-08-11
18:42:42 - 19:00:00 00:17:18 0.955 1 0.00
2004-08-11
19:00:00 - 19:03:42 00:03:42 0.312 1 0.00
2004-08-11
20:13:16 - 20:23:42 00:10:26 0.644 1 0.00
2004-08-11
22:01:05 - 22:25:32 00:24:27 1.794 1 0.00
2004-08-11
23:21:28 - 23:33:32 00:12:04 0.431 1 0.00
2004-08-12
08:00:00 - 09:00:00 01:00:00 8.590 1 0.00
2004-08-12
09:00:00 - 09:07:02 00:07:02 0.312 1 0.00
2004-08-12
09:25:11 - 09:32:02 00:06:51 0.401 1 0.00
2004-08-12
11:00:00 - 11:09:32 00:09:32 1.364 1 0.00
2004-08-12
15:27:19 - 15:36:12 00:08:53 0.167 1 0.00
2004-08-12
18:00:00 - 19:00:00 01:00:00 0.954 1 0.00
2004-08-12
19:00:00 - 19:18:22 00:18:22 1.880 1 0.00
2004-08-12
20:00:00 - 20:11:22 00:11:22 0.656 1 0.00
2004-08-12
21:06:12 - 22:00:00 00:53:48 5.727 1 0.00
2004-08-12
22:00:00 - 22:02:12 00:02:12 0.197 1 0.00
2004-08-12
22:39:04 - 23:00:00 00:20:56 1.908 1 0.00
2004-08-12
23:00:00 - 23:14:57 00:14:57 0.243 1 0.00
2004-08-12
23:18:04 - 00:00:00 00:41:56 1.909 1 0.00
2004-08-13
00:00:00 - 00:10:03 00:10:03 1.033 1 0.00
2004-08-13
08:00:00 - 08:36:08 00:36:08 5.462 1 0.00
2004-08-13
10:35:53 - 11:00:00 00:24:07 0.955 1 0.00
2004-08-13
11:00:00 - 11:00:22 00:00:22 0.416 1 0.00
2004-08-13
12:04:23 - 13:00:00 00:55:37 54.412 1 0.00
2004-08-13
13:00:00 - 13:05:22 00:05:22 0.183 1 0.00
2004-08-13
14:07:59 - 14:54:52 00:46:53 1.874 1 0.00
2004-08-13
16:21:51 - 16:31:22 00:09:31 0.203 1 0.00
2004-08-13
17:44:00 - 18:00:00 00:16:00 22.908 1 0.00
2004-08-13
18:00:00 - 18:14:02 00:14:02 13.794 1 0.00
2004-08-13
20:00:00 - 20:21:32 00:21:32 1.575 1 0.00
2004-08-13
21:21:30 - 21:36:53 00:15:23 0.747 1 0.00
2004-08-13
23:08:46 - 00:00:00 00:51:14 5.725 1 0.00
2004-08-14
00:00:00 - 00:14:12 00:14:12 1.187 1 0.00
2004-08-14
08:14:18 - 08:48:42 00:34:24 1.984 1 0.00
2004-08-14
10:33:30 - 11:00:00 00:26:30 6.682 1 0.00
2004-08-14
11:00:00 - 11:18:52 00:18:52 0.815 1 0.00
2004-08-14
12:15:02 - 13:00:00 00:44:58 1.909 1 0.00
2004-08-14
13:00:00 - 13:03:02 00:03:02 0.681 1 0.00
2004-08-14
16:00:00 - 16:00:03 00:00:03 0.879 1 0.00
2004-08-14
17:00:00 - 17:13:32 00:13:32 1.098 1 0.00
2004-08-14
18:00:47 - 18:33:42 00:32:55 2.628 1 0.00
2004-08-15
00:00:00 - 00:11:39 00:11:39 0.646 1 0.00
2004-08-15
00:15:36 - 00:27:42 00:12:06 0.029 1 0.00
2004-08-15
08:09:15 - 08:47:41 00:38:26 197.610 1 0.00
2004-08-15
08:50:21 - 09:00:00 00:09:39 58.224 1 0.00
2004-08-15
09:00:00 - 09:27:22 00:27:22 107.672 1 0.00
2004-08-15
20:00:00 - 20:09:52 00:09:52 0.548 1 0.00
2004-08-15
22:00:00 - 22:06:52 00:06:52 0.938 1 0.00
2004-08-16
08:28:56 - 09:00:00 00:31:04 127.918 1 0.00
2004-08-16
09:00:00 - 09:12:22 00:12:22 23.270 1 0.00
2004-08-16
10:12:53 - 10:55:52 00:42:59 134.457 1 0.00
2004-08-16
13:12:20 - 14:00:00 00:47:40 57.270 1 0.00
2004-08-16
14:00:00 - 14:20:52 00:20:52 1.090 1 0.00
2004-08-16
14:40:55 - 14:54:10 00:13:15 0.182 1 0.00
2004-08-16
15:13:19 - 15:20:12 00:06:53 0.115 1 0.00
2004-08-16
16:28:44 - 16:58:42 00:29:58 12.217 1 0.00
2004-08-16
21:39:49 - 22:00:00 00:20:11 2.862 1 0.00
2004-08-16
22:00:00 - 22:05:42 00:05:42 0.426 1 0.00
2004-08-16
22:07:22 - 23:00:00 00:52:38 60.134 1 0.00
2004-08-16
23:00:00 - 23:45:27 00:45:27 102.691 1 0.00
2004-08-16
23:49:38 - 00:00:00 00:10:22 43.914 1 0.00
2004-08-17
00:00:00 - 01:00:00 01:00:00 238.656 1 0.00
2004-08-17
01:00:00 - 01:06:32 00:06:32 39.277 1 0.00
2004-08-17
01:19:40 - 01:36:32 00:16:52 95.855 1 0.00
2004-08-17
08:44:23 - 09:00:00 00:15:37 97.369 1 0.00
2004-08-17
09:00:00 - 09:43:22 00:43:22 421.253 1 0.00
2004-08-17
10:34:02 - 11:00:00 00:25:58 91.645 1 0.00
2004-08-17
11:00:00 - 11:00:32 00:00:32 0.685 1 0.00
2004-08-17
11:02:30 - 12:00:00 00:57:30 313.108 1 0.00
2004-08-17
12:00:00 - 12:05:02 00:05:02 0.709 1 0.00
2004-08-17
14:15:59 - 15:00:00 00:44:01 268.249 1 0.00
2004-08-17
15:00:00 - 16:00:00 01:00:00 256.775 1 0.00
2004-08-17
16:00:00 - 16:06:12 00:06:12 7.422 1 0.00
2004-08-17
17:22:13 - 18:00:00 00:37:47 169.904 1 0.00
2004-08-17
18:00:00 - 18:26:22 00:26:22 46.133 1 0.00
2004-08-17
19:37:48 - 20:00:00 00:22:12 69.682 1 0.00
2004-08-17
20:00:00 - 20:18:42 00:18:42 87.741 1 0.00
2004-08-17
21:01:59 - 21:33:02 00:31:03 64.353 1 0.00
2004-08-17
21:39:24 - 22:00:00 00:20:36 23.865 1 0.00
2004-08-17
22:00:00 - 22:16:23 00:16:23 57.598 1 0.00
2004-08-18
08:07:34 - 09:00:00 00:52:26 520.249 1 0.00
2004-08-18
09:00:00 - 09:58:32 00:58:32 1,052.540 1 0.00
2004-08-18
11:05:13 - 12:00:00 00:54:47 446.747 1 0.00
2004-08-18
12:00:00 - 12:23:12 00:23:12 81.379 1 0.00
2004-08-18
13:47:24 - 14:00:00 00:12:36 47.733 1 0.00
2004-08-18
14:00:00 - 15:00:00 01:00:00 256.777 1 0.00
2004-08-18
15:00:00 - 15:03:22 00:03:22 0.824 1 0.00
2004-08-18
16:32:29 - 17:00:00 00:27:31 189.955 1 0.00
2004-08-18
17:00:00 - 18:00:00 01:00:00 398.066 1 0.00
2004-08-18
18:00:00 - 18:17:22 00:17:22 77.838 1 0.00
2004-08-18
19:00:00 - 19:33:12 00:33:12 139.843 1 0.00
2004-08-18
21:01:08 - 22:00:00 00:58:52 412.379 1 0.00
2004-08-18
22:00:00 - 23:00:00 01:00:00 494.497 1 0.00
2004-08-18
23:00:00 - 23:28:32 00:28:32 135.314 1 0.00
2004-08-19
08:00:00 - 08:45:22 00:45:22 3.981 1 0.00
2004-08-19
09:19:39 - 09:47:32 00:27:53 2.235 1 0.00
2004-08-19
10:15:38 - 10:28:12 00:12:34 0.555 1 0.00
2004-08-19
12:10:18 - 12:36:42 00:26:24 0.889 1 0.00
2004-08-19
12:39:45 - 12:51:41 00:11:56 0.048 1 0.00
2004-08-19
13:00:20 - 13:14:59 00:14:39 0.116 1 0.00
2004-08-19
13:16:35 - 13:26:59 00:10:24 0.000 1 0.00
2004-08-19
15:12:18 - 15:42:12 00:29:54 1.956 1 0.00
2004-08-19
17:28:05 - 18:00:00 00:31:55 12.408 1 0.00
2004-08-19
18:00:00 - 18:15:02 00:15:02 0.485 1 0.00
2004-08-19
21:17:13 - 22:00:00 00:42:47 14.318 1 0.00
2004-08-19
22:00:00 - 22:28:13 00:28:13 6.637 1 0.00
2004-08-19
22:29:40 - 22:46:42 00:17:02 0.330 1 0.00
2004-08-20
07:25:05 - 07:54:02 00:28:57 1.915 1 0.00
2004-08-20
13:40:35 - 13:55:02 00:14:27 0.818 1 0.00
2004-08-20
14:34:37 - 15:00:00 00:25:23 0.954 1 0.00
2004-08-20
15:00:00 - 15:06:31 00:06:31 0.650 1 0.00
2004-08-20
15:27:01 - 15:56:01 00:29:00 2.892 1 0.00
2004-08-20
18:00:00 - 18:05:42 00:05:42 0.890 1 0.00
2004-08-20
20:00:00 - 20:04:40 00:04:40 0.741 1 0.00
2004-08-20
21:02:40 - 21:22:24 00:19:44 0.286 1 0.00
2004-08-20
21:27:18 - 21:37:39 00:10:21 0.000 1 0.00

--------------------------------------------------------------------------------

Total volume in MB :
41,135.148 EUR
0.00



Ovo je koliko je skinuto za 19 dana a nisam skidao svaki dan .. recimo svaku drugi dan .. da sam skidao svaki dan bilo bi do 80gb
--------------------------------------------------------------------------------


>> .. Looks like it sounded great ..<<
StudioTON
 
Odgovor na temu

Sat-Turbo
Wien

Član broj: 24414
Poruke: 19
*.37.11.vie.surfer.at

ICQ: 119894864
Sajt: www.skydsl.co.yu


Profil

icon Re: Internet u SicG sucks, it just does20.08.2004. u 21:21 - pre 239 meseci
Postovani

Hvala nasem korisniku koji je samo dokazao i prikazao moje prethodne izjave vi ste to samo dokumentovano prezentovali,a ja mogu samo da ponudim nepoverljivim osobama da mogu sve to da vide i na nasim linkovima gde se online prati vasa brzina i potrosnja svakog korisnika,(sto na zalost trazi diskrecije) nasih korisnika pa nemozemo javno da objavimo username i pasworde.
Ali zato postoji resenje pravac Smederevska Palanka Glavaseva 45
i na licu mesta cete se sami uveriti za bilo koji paket od nasih korisnika(jer mi imamo sve te sifre i korisnicka imena),i da jednom zavrsimo sve ovo.
Ima puno satelitskih provajdera koji nude svoj usluge (mi trenutno imamo 3 takva servisa)kako jednosmerni tako i dvosmerni(imamo u ponudi dvosmerni),ali takav servis i uslugu za te novce koju mi pruzamo za sada smo broj 1 u celoj bivsoj SFRJ.
Zato proverite svakog ko vam moze sve ovo garantovati pre nego sto se odlucite kome cete pristupiti(ali dobro pregledajte storiju te firme koja vam bilo sta nudi.
jer kada zelite da kupite psa ili macku pitate kakav mu je otac i majka i kakav pedigre ima),a mi vam mozemo samo ponuditi nase Balkansko Gostoprimstvo(koja ni jedna zemlja na svetu nema sto mi imamo)i zapadnoevropski servis visokog kvaliteta Srbijanskog standrada.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Internet u SicG sucks, it just does

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 15179 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.