Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om

[es] :: 3D modelovanje :: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8776 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

forgotten

Član broj: 18950
Poruke: 369
212.200.124.*



Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om06.07.2004. u 22:23 - pre 241 meseci
Dajte ljudi cemu ovo vodi?

Nema stvarno smisla raspravljati o ovome. Koliko ja vidim ovde se niko ne ruga nicijem sajtu sem sto naravno svaki administrator hvali svoj sajt i to je normalno da svako izvlaci razlicite cinjenice. To pile sto kazes da se 3dfuturebits reklamira a 3dkingdom ne, to nije istina. Ono sto sam ja naveo na mojoj poruci "mala reklama" odnosi se SAMO na modelara smashera, na njegov rad a ne za njegov sajt, to je on pogresno proformulisao i nimam nista stim. Inace mogao si i sam da poledas da se tvoj sajt reklamira(reklamira - u smislu sajta za 3d i pomoc, a ne kao koliko je taj sajt profitabilan i sl. na tu vrstu reklamiranja je i mislio sam moderator), ako ne na ovoj temi onda je sigurno na temu "korisni linkovi".
Ne znam sta vam je sve ovo trebalo da izazivate jedni druge na takav nacin, ovo je sve moglo lepim recima, u kratkim crtama da se napisu kontra tvrdnje a ne kao ovo. Budite tolerantni, nemojte da se srozavate na ovakav nacin.
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beocity.net



Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om07.07.2004. u 00:09 - pre 241 meseci
Nije me mrzelo Bas oko 3dkingdom reklame

http://www.elitesecurity.org/tema/52671/0#373858

Aj sad svi mleko pa u krevet - Vidite li vi koliko je sati :P


OFF TOPIC

Gde li se rangira ES - kod nas - barem ovaj forum 129 - Kad svi dolaze "OVDE" da pricaju o svojim sajtovima I FORUMIMA Salim se malo naravno - ali kad smo vec kod toga - zeleo bih da pitam korisnike kako su zadovoljni situacijom na ES-u
Kako im se svijda i sta misle o situaciji na ovom forumu - Ima li kvalitetnih odgovora, cekaju li dugo na odgovore. Ima li komentara na strucnost ljudi koji postuju?

Slazete li se u konstataciji da pored svih tema koje se verovatno mogu naci na mnogo mesta, ovde ima mesta i za raspravu o pravim Cad,Caid pa cak i Cam temama - Sta mislite o tome. U zavisnosti od toga hoce li biti komentara ovde, mogli bi cak i novu temu o ovome da pokrenemo
 
Odgovor na temu

PiLe3D
Emir Pilavdzic
Sarajevo

Član broj: 29693
Poruke: 4
*.as58.ob.bih.net.ba.

Sajt: www.3dkingdom.org


Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om07.07.2004. u 01:35 - pre 241 meseci
Dimovski, odgovorio sam na tu temu neki dan...
A sto se tice tog database errora, ma prevelik broj ljudi na sajtu (preko 200) pa se rusi baza... to tako zna biti kada izadje neki intervju/tutorijal (kao sto je sada slucaj) :)

Dobro izvinjavam se za svoje postupke ali ne volim kada ljudi govore negativne stvari o mom sajtu.

Pozdrav
PiLe
Cujte... Ja volim 3D Kingdom
Ako je voljet 3D Kingdom pogresno
Onda ne zelim biti u pravu!!
 
Odgovor na temu

pailhead
Dusan Bosnjak
freelance
Oakland baby, CA

Član broj: 16715
Poruke: 862
62.193.129.*

ICQ: 55993773


+9 Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om07.07.2004. u 02:06 - pre 241 meseci
uglavnom vodi racuna da kad bises nesto ne vezano za temu koristis tag offtopic i /offtopic
what we want, we must create
 
Odgovor na temu

smasher
Zagreb

Član broj: 28993
Poruke: 6
*.cmu.carnet.hr

Sajt: www.3dfuturebits.org


Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om10.07.2004. u 21:40 - pre 241 meseci
žao mi je za offtopic, al bože moj, moram odgovorit PiLE-u.

Ovako, kao prvo htio bih izjaviti da meni nikako da dođe u glavu zašto se mi zapravo uopće mrzimo? Tj. radimo takvu atmosferu. Ja sam svakome tko me je pitao kako sam došao na ideju tog sajta lijepo objasnio da je zapravo izvorna ideja potekla od 3dk.org, a da i ne pričam znanje o PN-u. (kasnije se to malo razvilo). Ali hoću reći da nisam nikad govorio išta loše što bi moglo dovesti do ikakve vrste lošeg glasa o tvom sajtu. Naravno da svaki sajt ima jedan članak lošiji, drugi bolji, i naravno da svatko hvali svoga konja, i moram ti reći da ono što kažeš da su SVE vjesti izvorne...hmhm... to čak ni ja ne mogu reći, jer moram priznat, u početku sam više manje samo i kopirao vijesti sa drugih sajtova.

Nema sumnje da je tvoj sajt posjećeniji, kako zbog više godina online, kako zbog neke treće stvari. Al to je samo zato što je tvoj sajt tebi možda važniji od drugih stvari u životu. I činjenica je da sam više vremena provodio uz sajt, vrlo vjerovatno bih ti bio uz rame (što je u početku bilo nagovješćujuće)...

I nemoj mi govorit o nekakvom source kodu, jer nemaš pojma o php-u, a tvoje HTML vještine su vrlo vjerovatno isto upitne, AK ĆEMO SE I VRIJEĐAT. I zato ne spominji source kod koji ti nisi ni vidio, ne znaš šta znači, a kamoli ga napisao SAM. To je jednostavno freeCMS, koji je sve prisutniji, jer je jednostavan za korištenje... pa ti onda odi kucaj na vrata www.postnuke.com pa im reci da su ti ukrali source kod...

Uostalom, da stojiš iza svojih riječi kad kažeš da ne voliš da neko pljuje po tvom sajtu, onda bi se registrirao na SVAKI sajt samo da nekom odgovoriš????? nemoj se nadati da NE POSTOJI netko kome se ne sviđa tvoj sajt... jedan od glavnih komentara je taj da se ljudima počinje NE SVIĐATI zbog prenatrpanosti, imaš previše sadržaja, možda prevelik zalogaj za tebe??? I mislim da je uopće jadno i glupo hvalit se nekakvim sajtovima... ne znam za tebe, al ja sam svoj napravio za svoj vlastiti gušt, ne da bih se dičio kak sam pametan, kak znam WEB MARKETING, itd.itd.

A da ne spominjem kako si se u početku bojao uopće stavit link na index na moju stranicu... al sad si frajer kad si se malo proširio, i jak si na riječima...

A ono reklamiranje... hmhm... kaj ti misliš da su ljudi slučajno nabasali na tvoj sajt? Imaš tak lijepu domenu da svi nasumce upisuju tvoj URL... hmhm, morao si se i ti reklamirat?

I moraš si priznati da tebi uopće nije važna 3D Scena, ni 3D kao kultura, tebi je samo do popularnosti - što si i dobio! ponosiš li se time?
Da si čovjek, poštovao bi tuđa mišljenja. Ne možeš svima doć doma i ubit boga u njima jer su rekli da im se ne sviđa sadržaj tvog sajta.. daj ajde, koji primitivizam.

I znam da bi jako htio otvorit topic na svom sajtu kak je moj sajt kopija i plagijat tvoga, al se bojiš da ne bi dio tvoje popularnosti prešao meni...

GET A LIFE !!!

P.S. mogli bi i napravit posebni topic na ovu temu... svašta se ima za reći...
(jasno mi je da samo JA mogu izvuć deblji kraj, al to je samo zato što je pile JAK)

The HELL was full so I Came BACK !!!
 
Odgovor na temu

smasher
Zagreb

Član broj: 28993
Poruke: 6
*.cmu.carnet.hr

Sajt: www.3dfuturebits.org


Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om10.07.2004. u 21:46 - pre 241 meseci
evo zadnje: POGLEDAJ SI SAMO POTPIS !!! TO NIJE REKLAMA ??????????????????
The HELL was full so I Came BACK !!!
 
Odgovor na temu

smasher
Zagreb

Član broj: 28993
Poruke: 6
*.cmu.carnet.hr

Sajt: www.3dfuturebits.org


Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om10.07.2004. u 21:48 - pre 241 meseci
SpellingMistakes: mislim da je to odlična ideja.. a i mislim da ima publike za to.. moglo bi se i povezat ne CNC strojeve (CAM programi). kako me to u zadnje vrijeme zanima, a baš i ne znam gdje da nađem info...
The HELL was full so I Came BACK !!!
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beocity.net



Profil

icon Re: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om11.07.2004. u 22:31 - pre 241 meseci
Tema se zbog ovakvog razvoja price zatvara

Preporucujem da napravite dve ili tri nove teme gde ce prica ici nesmetano shodno imenu - opisu teme - ali ovako da se na jednoj temi raspravlja u vise razlicitih pravaca ne dolazi u obzir.
Tema je zakljucana uz prethodne konsultacije sa visim instancama.

SpelingMistakes
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Postoji li iko u ex-Yu da se bavi 3d-om

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8776 | Odgovora: 47 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.