Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 369361 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 01:22 - pre 25 meseci
Citat:
Ulfsaar:
Ako sam dobro pratio, ti npr ne voliš tamnopute migrante u svojoj blizini. Nikakav problem, postojala bi oblast u kojoj je takav stav savršeno legitiman i u teoriji u praksi. I ostali stanovnici bi bili sličnih preferencija i vama bi bilo garantovano da migranata u svojoj okolini nećete imati. I lično bih težio zajednici sličnoj toj.

Što se tiče problema nataliteta, on će najefikasnije biti rešen eliminacijom starenja, a to će verujem biti rešeno za nekoliko decenija.


Nisi dovoljno dobro pratio. Ja ne volim tamnopute migrante unutar bilo koje teritorije Slovena. Ja sam ekstremna panslovenska desnica, a ujedno i levica jer bih rado vratio Tita iz groba da potamani ovu stoku što prodaje državne/društvene firme strancima (uključujući i Rusima, jer trenutno nismo jedna država)

Evo zamošljam kako zombi Tito poluraspadnut izašao iz groba osvetnički grize i kida Tadićev vrat dok ovaj krklja držeći u jednoj ruci telefon na vezi sa Vašingtonom a u drugoj sa Moskvom, i jako mi se sviđa


Što se tiče eliminacije starenja, to je vrlo izvesno u budućnosti jer sotona izuzetno napreduje u nauci, no to je u potpunoj suprotnosti sa smislom života i postavkama prirode pa će se tada (po zvaničnoj verziji) spustiti Isus sa neba i uspostaviti carstvo nebesko, a po mom tumačenju tada će se sistem resetovati (potop, četri jahača apokalipse, kako-god) na neke određene default vrednosti i pokrenuti novi ciklus razvoja civilizacije. Kao što je verovatno bilo i ranije u istoriji koje mi nismo svesni jer je dobro zakopana i utabana a nama prikazana neka virtualna poluistina.
 
0

Ulfsaar
Beograd

Član broj: 316075
Poruke: 123



+29 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 05:55 - pre 25 meseci
Citat:
calexx:
U Zvezdanim stazama je bila jedna epizoda o tome, na nekoj planeti postoji nešto, ruda ili šta već, što zrači i ljudima usporava život. Tačnije, deca normalno odrastu i onda ostanu tu gde su sa godinama. Čak i oni koji su na planetu došli stariji su se podmladili. Naravno, to je dovelo do pokušaja da ih isele, da preotmu to što imaju ali je na kraju posada USS Enterprajza pobedila zlo. Na to si mislio?


Upravo to, sposobnost da dovedemo "kazaljke" biološkog sata na željenu vrednost i da tu mogu da ostanu zauvek. S tim da ta tehnologija ne bude gotovo magična i nedostupna većini pa da se ljudi oko nje otimaju, nego upravo suprotno.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 09:25 - pre 25 meseci
I onda bi za par godina na ovoj ravnoj zemaljskoj ploči bilo 15 milijardi ljudi, za deceniju 200 milijardi i svako bi se trudio da pobije oko sebe što više može da bi imao malo vazduha. Jedino ako se dotle ne nasele Mars ili Jupiter i krene prema Romulijancima i Klingoncima.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 12:34 - pre 25 meseci
Neće, pratiš li trendove u svetu?

Ogromna se propaganda vodi kako bi ljudima bila ubijena želja za potomstvom (svugde i na razne načine, direktne i potpuno indirektne), a ujedno se vlasništvo nad potomstvom izopštava iz porodice i prebacuje na "zajednicu" kojoj se vođa ne vidi ali se može jasno detektovati njegovo plansko delovanje.

Iz pada nataliteta u svim iole "razvijenim" (a u stvari često samo medijski napumpanim) državama možemo jasno primetiti da je sotonino suzbijanje želje za potomstvom izuzetno uspešno. To što ga ljudi ne percipiraju svesno ne znači da to delovanje ne postoji.

Onoga trenutka kada se postigne cilj da se ovozemaljski biološki život pretvori u večni, zaustavljanjem starenja i zamenom pokvarenih "delova", i da se razmnožavanje i rađanje izopšti iz ljudskog roda kao i kao svojevoljna odluka a i kao biološka mogućnost (ka tome se vrlo jasno ide), sotona je postigao cilj pariranja Bogu po pitanju upravljanja životom, život tada postaje potpuno besmislen jer su mu osnovne postavke evolucije uništene i sistem će na našu žalost morati biti resetovan jer je bukvalno - besmislen.

Zvuči kao religiozni pamflet no to je samo plod ličnog mozganja na temu trendova koji vode civilizaciju u zadnjih par stotina godina I ne, nisam rekao da sotona postoji (u ovoj našoj dimenziji), no plansko delovanje je vrlo jasno uočljivo.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 14:56 - pre 25 meseci
Lična besmrtnost je bzvz, potpuno pogrešan koncept koji ne rešava problem ljudske egzistencije. U tom smislu, slažem se da je to sotonski koncept. Čoveku, ovakvom kakav je(dodao bih kakvim ga je Boža stvorio) je sasvim dovoljno osamdesetak godina, a stotka je ako si vitalan puna kapa. Za to vreme možeš da upoznaš svet i ljude, da iskusiš život, pa i da nešto stvoriš i ostaviš iza sebe. Možda na prvi pogled liči na blagoslov, ali je u stvari život od recimo dvesta ili više godina prokletstvo. Ne postoji individua koja bi podnela toliki teret životnog iskustva, makar taj život ličio na bajku.

P.S. Kada skrenete sa teme trebalo bi da pričate o četnicima i partizanima, ne o filozofskim konceptima. Nadam se da neću morati ubuduće da vas opominjem, bez obzira što nisam moderni.
 
0

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 17:27 - pre 25 meseci
Još si ti mlad Bradzorfe, rekao bih da nemaš ni 120. Dvesta godina je malo.
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 143



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 22:25 - pre 25 meseci
Kada ce Ruski narod krenuti u svrgavanje Putina ?

Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 22:47 - pre 25 meseci
Ruski narod nema potrebe da krene u svrgavanje Putina, no za generalčiće i druge politikuse već ne bih bio siguran.

@Bradz A što se tiče skretanja sa teme, i nismo mnogo skrenuli, sotona je tesno vezan za trenutna dešavanja. Kao što rekoh i objasnih ranije, i Kina i Rusija su samo igra kojom se neprijatelj namerno pravi i uzdiže iz pepela, omogućava mu da ojača, da bi se zatim borilo protiv dotičnog. Ne bori se sotona, bore se ljudi.

Uostalom, pogledati onaj link ka 4 jahača apokalipse u mom predzadnjem postu, tamo ima nekih reči koje se apsolutno poklapaju sa onime što sam upravo izneo ovde kao opservaciju. Prvi jahač, na belom konju...
 
0

bogomoje

Član broj: 347204
Poruke: 2



+1 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 23:10 - pre 25 meseci
Da taj narod ima pameti ne bi pravio genocid u Ukrajini
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani29.04.2022. u 23:20 - pre 25 meseci
Da neki ovde znaju osnovna značenja nekih izraza ne bi toliko lupali na forumu. A posebno da znaju šta se tamo stvarno dešava poslednjih godina. Inače nema problema da poruke pišeš i pod svojim jova-nalogom, ne moraš da otvaraš nove. Mada mi od početka deluje da nekoliko vas piše na ovu temu, a ni sami sa sobom se ne slažete. ;)
Citat:
jovajovic100:Kada ce Ruski narod krenuti u svrgavanje Putina ?
Kad će američki narod krenuti u svrgavanje senilnog fosila? Pa valjda kad dođe vreme za izbore, samo divlji narodi menjaju vlast silom. Po nekim pričama, Putin nikada nije imao ovoliku podršku naroda a fosil nikad manju. I tek će da se menja.

I dalje ne razumem ove jadne i čudne žrtve nekih nebitnih državica. I dok glavne evropske zemlje lagano plaćaju kako je rečeno, oni se dižu i oni će da reše problem. Onda kupuju taj isti ruski gas od švaba po većim cenama ali su oni pokazali koliko su hrabri.

U celoj toj priči o promeni načina plaćanja (koji je meni u startu bio čudan i nevažan) sve praktično ostaje isto, zemlja plati evrima ili čime hoće, ruska banka to konvertuje i šalje gde je potrebno. Niti ovi moraju da traže rublje niti ih zavlače na kursu, jedino što mi pada na pamet je ideja od starta. Da oni plate evrima/dolarima a da onda zamrznu ta sredstva u bankama. Ovako verovatno to prvo ode u Rusiju i tek onda je plaćanje prošlo ali je prošla i prilika da se ukradu pare.

Sama krađa imovine ... mislim, pokupiće sve to oni, jedva su dočekali da naplate svoje oružje, mada će Ukrajina (ako išta na kraju ostane od nje) decenijama da otplaćuje. Jedino ne znam šta će da se desi ako od Ukrajine ne ostane ništa i ne bude nekoga ko će da preuzme njena prava i obaveze. Čak i da se to reši ... kakav oni signal daju o sigurnosti svojih banaka ili gde će već da pokradu pare? Ko će posle ovoga da im ostavi pare i rezervu. Mislim da je vreme da ceo svet (tj može da se skrati za zapadnu evropu) počne da povlači svoje pare, zlato i ostale vrednosti iz amerike ali i iz ostalih zemalja iz te bande.
 
+1

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 143



+2244 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 00:12 - pre 25 meseci
Calex , ne seruckaj jer ja pisem samo kao jova . Dugo sam na forumu za te prostacke fore
koje rade gomile drugih da se zovu drugacije svake godine .
Ja stvarno mislim da se Putinu jako ljulja tlo pod nogama jer ce ga njegovi oligarsi gurnuti
u blato . Budi siguran da onih 30-40.000 poginulih ruskih vojnika ima majke i oceve koji se
nece zadovoliti sa bakarnom kolajnom i malo rubalja . To sto si ti zaslepljen Putinom je tvoj
problem , i ja sam bio Putinofil ali su se Rusi jako zeznuli . Daj Boze da se Rusija iz ovoga
izvuce u komadu . Zapad ih je zgazio u ratu koji vodi protiv Rusije sa Ukravinskom vojskom.
Avioni i helikopteri im padaju kao kruske , dok Nato proba sve vrste novog oruzja . Tenkovi
im nisu ni za curac , Javelin su ameri napravili specijalno za ruske tenkove i pokazali su se
jezivo efikasni . Tenkovi im pucaju kao kokice. A imali su rusi 20-30 godina da odrade neku
odbranu , ali nisu .

Sto se fosila tice otici ce on ubrzo , barem jatako mislim , a onda Kamala Haris postaje prva
zena predsednik Amerike , pa jos black .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

BrutalCoin

Član broj: 337807
Poruke: 126



+103 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 00:20 - pre 25 meseci
Citat:
calexx

Mislim da je vreme da ceo svet (tj može da se skrati za zapadnu evropu) počne da povlači svoje pare, zlato i ostale vrednosti iz amerike ali i iz ostalih zemalja iz te bande.

To pod 1.
Svi današnji finansijski instrumenti su pod kontrolom USA.

Imaš zakon koji te "štiti".
Ali moraš da priznaš svojim potpisom da si lojalan Amerikancima.
Neću! E onda ne možeš da koristiš finansijske instrumente.
Neću da ih koristim! E moraš, propisano zakonom.

Tako da ako hoćeš svoje novce moraš da se odrekneš zakona koji te "štiti".
A kad se odrekneš (jer si prisiljen) onda Amerikanci mogu da vršljaju po tvojim finansijama i ako tako odluče opljačkaju te jer imaš na primer majicu iste boje kao Putin.

Pretpostavljam da većina vas ima novac u nekoj od zapadnih banaka ili banaka pod kontrolom "demokratskog" zapada.
Imajući na umu činjenicu o blokiranju sredstava koju Amerikanci samovoljno vrše po celom svetu,
kako ste vi sigurni da sutra nećete postati puki siromah?


Zato Kina i Rusija moraju pronaći način da američke finansijske instrumente zamene sopstvenim.

-----

Što se tiče vojne opreme koja stiže u Ukrajinu sa zapada.

To je problem koji Rusi treba da reše potpunim uništavanjem saobraćajnica i bombardovanjem svega što se mrda sa Poljke i Moldavske granice prema Ukrajini.

S tim u vezi, u Srbiji smo videli kako Amrikanci bombarduju putničke vozove tako da je model već standardan i demokratski.

 
+2

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 03:08 - pre 25 meseci
Kamala Haris nije žensko.
 
0

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.mbb.telenor.rs.



+531 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 04:54 - pre 25 meseci
Citat:
jovajovic100:
Kada ce Ruski narod krenuti u svrgavanje Putina ?

Citat:
jovajovic100:
Calex , ne seruckaj jer ja pisem samo kao jova . Dugo sam na forumu za te prostacke fore
koje rade gomile drugih da se zovu drugacije svake godine .
Ja stvarno mislim da se Putinu jako ljulja tlo pod nogama jer ce ga njegovi oligarsi gurnuti
u blato . Budi siguran da onih 30-40.000 poginulih ruskih vojnika ima majke i oceve koji se
nece zadovoliti sa bakarnom kolajnom i malo rubalja . To sto si ti zaslepljen Putinom je tvoj
problem , i ja sam bio Putinofil ali su se Rusi jako zeznuli . Daj Boze da se Rusija iz ovoga
izvuce u komadu . Zapad ih je zgazio u ratu koji vodi protiv Rusije sa Ukravinskom vojskom.
Avioni i helikopteri im padaju kao kruske , dok Nato proba sve vrste novog oruzja . Tenkovi
im nisu ni za curac , Javelin su ameri napravili specijalno za ruske tenkove i pokazali su se
jezivo efikasni . Tenkovi im pucaju kao kokice. A imali su rusi 20-30 godina da odrade neku
odbranu , ali nisu .

Sto se fosila tice otici ce on ubrzo , barem jatako mislim , a onda Kamala Haris postaje prva
zena predsednik Amerike , pa jos black .

Ne zeleci da vredjam tvoj status "veterana", ipak mislim da tvoja razmisljanja spadaju u izreku "sto je babi (dedi) milo to joj (mu) se i snilo".
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
+1

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.mbb.telenor.rs.



+531 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 05:00 - pre 25 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Kamala Haris nije žensko.

Nije ni musko. Izmedju je 50 nijansi duge. I sta s tim?
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
0

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 07:21 - pre 25 meseci
Citat:
jovajovic100:Calex , ne seruckaj jer ja pisem samo kao jova . Dugo sam na forumu za te prostacke fore
koje rade gomile drugih da se zovu drugacije svake godine .
Napisao sam, ili praviš dupli nalog ili vas nekoliko piše preko jova-naloga. A to da ne praviš ... otkud dve poruke sa dva naloga a sa iste mobilne IP adrese u sat vremena? Ili se baš baš desilo da dva korisnika koji isto misle pišu sa istog opsega?
Citat:
jovajovic100:Ja stvarno mislim da se Putinu jako ljulja tlo pod nogama jer ce ga njegovi oligarsi gurnuti
u blato . Budi siguran da onih 30-40.000 poginulih ruskih vojnika
Kako 30-40.000? Zar nije poginulo između 700 hiljada i 18 miliona ruskih vojnika? Za to vreme je poginulo oko stotinak ukrajinskih vojnika, oborena tri aviona i jedan helikopter. Ukrajinski brojevi. Veruješ u to? Mislim da su nadmašili cnn laži, mada je to ista kuhinja. I kod nas je drugog dana uništena kompletna artiljerija i kompletno oklopno naoružanje i posle se sve to stvorilo iz vazduha. Naravno, ti želiš ovakve informacije i veruješ im, ja sam odavno naučio da je bolje verovati i nekom patološkom lažovu nego cnn vestima, onaj prvi možda nekad i ne laže.
Citat:
jovajovic100:Avioni i helikopteri im padaju kao kruske , dok Nato proba sve vrste novog oruzja . Tenkovi
im nisu ni za curac , Javelin su ameri napravili specijalno za ruske tenkove i pokazali su se
jezivo efikasni .
Vidim ja da Rusi retko podižu avijaciju a ono sve im popadalo kao kruške i sada se Ukrajinci spremaju da krenu na Moskvu koja je nebranjena.

Rusi su koristili avijaciju na početku, kada su morali da uvuku ukrajinsku vojsku u severnije gradove. Posle toga više nije bilo neke potrebe, povremeno podignu neki par helikoptera da počisti neko mesto odakle se gađaju gradovi i stradaju civili i onda samo čiste. Sada im nisu ni potrebni njihovi tenkovi jer svakog dana pokupe desetine napuštenih ukrajinskih koje malo pritegnu pa šalju na front. Javeline će lako da prouče jer su stotine i stotine komada već u ruskim rukama. Svaki dan neka nova vest kako zapad "naoružava" rusku vojsku.
Citat:
BrutalCoin:Pretpostavljam da većina vas ima novac u nekoj od zapadnih banaka ili banaka pod kontrolom "demokratskog" zapada.
Imajući na umu činjenicu o blokiranju sredstava koju Amerikanci samovoljno vrše po celom svetu,
kako ste vi sigurni da sutra nećete postati puki siromah?
Imam ja u lokalnoj, ne znam da li je mts već pod zapadom ali ako puknem, ostaću bez desetak evrića koliko obično držim na računu. ;)
Citat:
BrutalCoin:Zato Kina i Rusija moraju pronaći način da američke finansijske instrumente zamene sopstvenim.
Rade oni to u najveće, tu je i Indija sa kojom se već pregovara o upotrebi i rublja i rupija i juana ... pa i nesigurnih dolara i evrova.
Citat:
BrutalCoin:Što se tiče vojne opreme koja stiže u Ukrajinu sa zapada.

To je problem koji Rusi treba da reše potpunim uništavanjem saobraćajnica i bombardovanjem svega što se mrda sa Poljke i Moldavske granice prema Ukrajini.
Stalno se piše o tome, neki predlažu da se preseku železnički i drumski mostovi jer ova teška oružja moraju železnicom, Rusi gađaju poneku stanicu, kažu da je dobro da se gađaju mesta gde se evropska uska pruga menja u rusku široku ... pretpostavljam da oni koji odlučuju o tome znaju zašto rade ovako kako rade.
Citat:
BrutalCoin:S tim u vezi, u Srbiji smo videli kako Amrikanci bombarduju putničke vozove tako da je model već standardan i demokratski.
Pa postoji razlika u pristupu ratu, neko poravna gradove kada ih napadne pa je tako u Siriji povećana teritorija pustinja nekim bivšim gradovima a neko pazi na civile. To teško oružje se prevozi kombinovanim vozovima, vagon sa tenkovima pa vagon sa civilima i ako bi to napali, stradali bi i civili a to i jeste plan zapada, što više ukrajinskih civila strada, bolje za film. Strani psi se prevoze autobusima na kojima je ispisano deca pa je potrebno da neka raketa slupa autobus i onda bi kamere samo to prikazivale.
Kažu i da se ne isplati trošiti skupe rakete za par tenkova pa sačekaju da se to nagomila negde i onda razlupaju. Ukrajina je zabranila prikazivanje udara pa se više i ne zna kad je gde koliko razlupano.
 
+1

Ulfsaar
Beograd

Član broj: 316075
Poruke: 123



+29 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 08:11 - pre 25 meseci
Na temi se pisalo o raznim stvarima nevezanim za temu, stiglo se i do sotone koji želi da poništi centralnu ideju boga a to je žrtva itd. Kada se sve to sabere, može da se napiše i sledeći post:

Bajden kao već dosta star, što bi neki rekli fosil, uvidi da će teško dočekati tehnologije koje vraćaju biološki sat unazad. Zato reši da se žrtvuje za dobrobit čovečanstva. Zakaže uživo sastanak sa Putinom koji Rusi naravno prihvate zbog velike političke težine. Pre toga ga njegovi stručnjaci opreme sofisticiranom i neupadljivom paklenom napravom. U pogodnom trenutku u toku njihovog susreta Bajden aktivira napravu i drm! Jedan car ubija lično drugog cara i pri tome i sam gine. Sve je gotovo, zaustavlja se rat (koliko je on samo do Putina) i, što je još važnije, drastično se smanjuje nuklearna pretnja.

Pitam se da li se unutar bezbednosnih struktura računa i na ovakav scenario? Da li na primer protokoli predviđaju pretresanje predsednika strane države pred susret? Možda su oni ekstra dugački stolovi kod Putina baš iz predostrožnosti prema nekom takvom scenariju:)
 
+1

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8111



+1760 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 09:25 - pre 25 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Kamala Haris nije žensko.



Imamo mi na forumu Strucnajka za Transgenderase ! Naravno uvazeni clan @ Pisac .

Ali on se nije izjasnjavao po tom pitanju , kao ni o prici da Obamina zena je bila (i ostala) muskarac u haljini !
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.kpn-gprs.nl.



+2284 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 10:56 - pre 25 meseci
Citat:
Vrednost kompanije procenjena na 2.2 milijarde, a prodata za je 400 miliona plus ovaj dug kada vrate od 495 miliona, Rusima ostane milijarda i 305 miliona.

Mozes li da prokomentarises vrednost NIS na beogradskoj berzi? Zar nesto ne vredi onoliko koliko su kupci spremni da plate, a ne onoliko koliko su neki mrsomudi izracunali?
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.kpn-gprs.nl.



+2284 Profil

icon Re: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani30.04.2022. u 11:11 - pre 25 meseci
Citat:
calexx:
Kod nas se moglo, naprave film, mi ponudimo dokaze da nije bilo tako, oni samo odmahnu i nastave kao da jeste. Ovde to ne prolazi. Tamo Markale, Srebrenica, Račak i slično ne mogu da prođu.

Zasto ne mogu? Imam utisak da se rusi ne upustaju u propagandno ratovanje. Barem za sada. Ponasaju se kao da im ne smeta izolacija i osuda od strane onoga sto se naziva medjunarodnom zajednicom.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ukrajina će biti spremna ući u sukob sa Rusijom, uključujući i oružani
(Zaključana tema (lock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 369361 | Odgovora: 3682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.