Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP ili HP za fax i ucenje front-end web developmenta

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: HP ili HP za fax i ucenje front-end web developmenta

[ Pregleda: 915 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

real10

Član broj: 334627
Poruke: 6



+1 Profil

icon HP ili HP za fax i ucenje front-end web developmenta06.09.2016. u 21:14 - pre 92 meseci
Prvi model je skuplji 10-ak K HP sa AMD Quad-Core A8-7410 APU a drugi model je HP sa Intel® Pentium® .

Kljucna razlika izmedju ova dva modela po mom misljenju je u procesoru. Pretpostavljam da je ovaj Intel® Pentium® Quad Core Processor N3700 veoma los jer se nalazi u najjeftinijim laptopovima dostupnim na nasem trzistu.

Da li vredi dati 10-ak K vise za ovaj prvi model samo zbog razlike u procesorima i grafickoj kartici?

Znam da su oba modela u najnizem cenovnom rangu,ali bilo koji od njih ne planiram da koristim duze od dve godine te mi se trenutno ne isplati kupovati pro laptop.

Sto se tice brendova laptopova moj izbor je HP. Imam mogucnost da uzmem i Lenovo sa ovim istim Intel® Pentium® Quad Core Processor N3700 ali u mojoj percepciji brendova HP je ispred Lenova.

Hvala unapred na konstruktivnim savetima.
Ae pozzzzzzzz


 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: HP ili HP za fax i ucenje front-end web developmenta

[ Pregleda: 915 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.