Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 48836 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZORAN VIDIC

Član broj: 10665



+3 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 01:17 - pre 98 meseci
Citat:
pisac: Na komunističku Rusiju da, ali na Ruse ne.


Da li ti živiš u Bugarskoj ili pričaš onako napamet?

 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 01:20 - pre 98 meseci
Čuo sam tu priču o nesrećnom ljubavnom troglu. Mi volimo Ruse. Ruse vole Bugare. Bugari ne vole Ruse, a ne bih rekao ni nas da obožavaju.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 01:23 - pre 98 meseci
Citat:
Sceka:
Kako god da razmisljam ne mogu da se slozim da je Rusija bolja za nas od Zapada, ni po cemu - a narocito po geografskim pozicijama nas i njih. Na stranu sve drugo (ne bih prezvakakvao druge cinioce) ali mi okruzeni Zapadom da budemo pod patronatom Rusije ne moze da bude dobro ni po kom osnovu.

Pa i sam Istok zeli da se otrgne od Rusije...


Pozdrav!

Bu




[Ovu poruku je menjao Sarastro dana 28.03.2016. u 02:34 GMT+1]
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 01:26 - pre 98 meseci
Citat:
Sceka:
Kako god da razmisljam ne mogu da se slozim da je Rusija bolja za nas od Zapada, ni po cemu - a narocito po geografskim pozicijama nas i njih. Na stranu sve drugo (ne bih prezvakakvao druge cinioce) ali mi okruzeni Zapadom da budemo pod patronatom Rusije ne moze da bude dobro ni po kom osnovu.

Pa i sam Istok zeli da se otrgne od Rusije...


Pozdrav!

B
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 01:28 - pre 98 meseci
Citat:
Sceka:
Kako god da razmisljam ne mogu da se slozim da je Rusija bolja za nas od Zapada, ni po cemu - a narocito po geografskim pozicijama nas i njih. Na stranu sve drugo (ne bih prezvakakvao druge cinioce) ali mi okruzeni Zapadom da budemo pod patronatom Rusije ne moze da bude dobro ni po kom osnovu.

Pa i sam Istok zeli da se otrgne od Rusije...


Pozdrav!

Budi iskren, kakav to izopacen narod zeli da bude pod icijim patronatom?

20 i vise godina slusamo mantru tipa EU nema alternativu, posle toliko vremena i usadjivanja te dogme u glave ljudi vrlo tesko je razmisljati drugacije. Ali ajde da probamo..

Ulaskom pod patronat briselske birokratije dobijamo konkretno - sta?
Politicari i tajkuni dobice pristup fondovima od kojih obican narod nece imati mnogo koristi, kao ni do sada. Posto bi bili sitna boranija u EU konglomeratu mozda bi se formalno pitali za nesto, prakticno (to vec i sada radimo) bi samo izvrsavali naloge.
Ekonomski, odrekli bi se svih trgovinskih sporazuma sa Rusijom, cak bi im uveli i ekonomske sankcije. Vremenom bi bili uvuceni i u NATO i tako postali suprotstavljena strana Rusiji. Znaci gubimo ekonomsku, politicku i vojnu samostalnost. Sta bi zauzvrat dobili korisno?

Koje dobre stvari smo primili od EU i zapada do sada? Ekonomske i politicke sankcije, kolektivnu krivicu za raspad SFRJ i agresiju na sopstvene teritorije na kojima je ziveo srpski narod. Bombardovanje 99, okupaciju dela teritorije, Haski tribunal?

Sta bi mogli da ocekujemo u buducnosti? Kao deo NATO i EU, u radikalnim muslimanskim zemljama doziveli bi nas kao projekciju moci zapada koju oni sve zesce udaraju, pa bi uz Pariz, Madrid i Brisel, jednog dana i Beograd mogao da bude meta.
Takodje bi nas to jednom dovelo u konfrotaciju sa Rusijom, zemljom koja nas je oslobadjala '45 od nasih, sada novih prijatelja. Treba li nam sve to?

Od Rusije do sada nista lose (ili makar slicno onome sto smo dobijali od zapada) nije doslo. Kakve koristi i prednosti mozemo da izvucemo od njih, u slucaju da se opredelimo za NE ulazak u EU, to tek treba promisliti i sagledati. Sta lose a sta dobro mozemo da ocekujemo?

Ali, najvaznije je poceti sa razmisljanjem umesto slepim pracenjem nametnutih ideja, mozda jednom i smislimo nesto dobro. Ako ne pokusamo, ili ako ne uspemo, znamo sta nas ceka, vec odavno smo isprogramirani za taj scenario.

Pozdrav!




Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 01:33 - pre 98 meseci
Ne znam sta se desava, kako udjem da editujem poruku tako se okaci nova. Molio bih moderatora da obrise prve dve.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 08:09 - pre 98 meseci
Citat:
Sceka:
Kako god da razmisljam ne mogu da se slozim da je Rusija bolja za nas od Zapada, ni po cemu - a narocito po geografskim pozicijama nas i njih.


Ne , Rusija nije bolja od zapada za nas . Ali ni zapad ( Evropa ) nije dobar ni za nas ni za sebe dok njime diriguje onaj preko okeanski batinaš i razbojnik .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 09:02 - pre 98 meseci
Citat:
pisac:
Citat:
Sceka:
Kako god da razmisljam ne mogu da se slozim da je Rusija bolja za nas od Zapada, ni po cemu - a narocito po geografskim pozicijama nas i njih. Na stranu sve drugo (ne bih prezvakakvao druge cinioce) ali mi okruzeni Zapadom da budemo pod patronatom Rusije ne moze da bude dobro ni po kom osnovu.

Pa i sam Istok zeli da se otrgne od Rusije...


Pozdrav!

Budi iskren, kakav to izopacen narod zeli da bude pod icijim patronatom?

20 i vise godina slusamo mantru tipa EU nema alternativu, posle toliko vremena i usadjivanja te dogme u glave ljudi vrlo tesko je razmisljati drugacije. Ali ajde da probamo..

Ulaskom pod patronat briselske birokratije dobijamo konkretno - sta?
Politicari i tajkuni dobice pristup fondovima od kojih obican narod nece imati mnogo koristi, kao ni do sada. Posto bi bili sitna boranija u EU konglomeratu mozda bi se formalno pitali za nesto, prakticno (to vec i sada radimo) bi samo izvrsavali naloge.
Ekonomski, odrekli bi se svih trgovinskih sporazuma sa Rusijom, cak bi im uveli i ekonomske sankcije. Vremenom bi bili uvuceni i u NATO i tako postali suprotstavljena strana Rusiji. Znaci gubimo ekonomsku, politicku i vojnu samostalnost. Sta bi zauzvrat dobili korisno?

Koje dobre stvari smo primili od EU i zapada do sada? Ekonomske i politicke sankcije, kolektivnu krivicu za raspad SFRJ i agresiju na sopstvene teritorije na kojima je ziveo srpski narod. Bombardovanje 99, okupaciju dela teritorije, Haski tribunal?

Sta bi mogli da ocekujemo u buducnosti? Kao deo NATO i EU, u radikalnim muslimanskim zemljama doziveli bi nas kao projekciju moci zapada koju oni sve zesce udaraju, pa bi uz Pariz, Madrid i Brisel, jednog dana i Beograd mogao da bude meta.
Takodje bi nas to jednom dovelo u konfrotaciju sa Rusijom, zemljom koja nas je oslobadjala '45 od nasih, sada novih prijatelja. Treba li nam sve to?

Od Rusije do sada nista lose (ili makar slicno onome sto smo dobijali od zapada) nije doslo. Kakve koristi i prednosti mozemo da izvucemo od njih, u slucaju da se opredelimo za NE ulazak u EU, to tek treba promisliti i sagledati. Sta lose a sta dobro mozemo da ocekujemo?

Ali, najvaznije je poceti sa razmisljanjem umesto slepim pracenjem nametnutih ideja, mozda jednom i smislimo nesto dobro. Ako ne pokusamo, ili ako ne uspemo, znamo sta nas ceka, vec odavno smo isprogramirani za taj scenario.

Pozdrav!





koliko patetike i nebuloznih pretpostavki sacuvajboze.

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 12:07 - pre 98 meseci
Citat:
Sarastro:
Budi iskren, kakav to izopacen narod zeli da bude pod icijim patronatom?

Nije rec da zeli, konkretno - nije rec o tome da mi zelimo (mi = Srbija) nego moramo jer ne mozemo da budemo neutralni. Imamo prednost, veliku, da jos uvek mozemo da biramo. Mnoge zemlje nisu mogle da biraju niti ce moci da biraju nego je jedino sto mogu da se mire sa sudbinom i da se nadaju da nece mnogo da boli.

Mi mozemo (jos uvek) da biramo a to je prednost koja se ne moze niti treba olako shvatiti. Kad mozes da biras uglavnom si u situaciji da se cak i neki licni stav/zelja/potreba/namera/korist... moze proturiti kao verovatno povoljno reseno dok sa druge strane ako moras onda nista od toga i ostaje vecno nezadovoljstvo kao svakodnevica zivljenja. Kad mozes da biras cak mozes da postavis i neku vrstu blaze forme uslova sa izvesnim pozitivnim rezultatom - kad ne mozes da biras onda nema nista, nula, tacka, ende. Mi smo u situaciji da mozemo da biramo, jos uvek, i to treba iskoristiti na najbolji moguci nacin.

Nije rec o zelji za necijim patronatom nego o mogucnoscu izbora koji imamo, velika razlika.

Citat:
20 i vise godina slusamo mantru tipa EU nema alternativu, posle toliko vremena i usadjivanja te dogme u glave ljudi vrlo tesko je razmisljati drugacije. Ali ajde da probamo..

Ulaskom pod patronat briselske birokratije dobijamo konkretno - sta?
Politicari i tajkuni dobice pristup fondovima od kojih obican narod nece imati mnogo koristi, kao ni do sada. Posto bi bili sitna boranija u EU konglomeratu mozda bi se formalno pitali za nesto, prakticno (to vec i sada radimo) bi samo izvrsavali naloge.
Ekonomski, odrekli bi se svih trgovinskih sporazuma sa Rusijom, cak bi im uveli i ekonomske sankcije. Vremenom bi bili uvuceni i u NATO i tako postali suprotstavljena strana Rusiji. Znaci gubimo ekonomsku, politicku i vojnu samostalnost. Sta bi zauzvrat dobili korisno?

Koje dobre stvari smo primili od EU i zapada do sada? Ekonomske i politicke sankcije, kolektivnu krivicu za raspad SFRJ i agresiju na sopstvene teritorije na kojima je ziveo srpski narod. Bombardovanje 99, okupaciju dela teritorije, Haski tribunal?

Sta bi mogli da ocekujemo u buducnosti? Kao deo NATO i EU, u radikalnim muslimanskim zemljama doziveli bi nas kao projekciju moci zapada koju oni sve zesce udaraju, pa bi uz Pariz, Madrid i Brisel, jednog dana i Beograd mogao da bude meta.
Takodje bi nas to jednom dovelo u konfrotaciju sa Rusijom, zemljom koja nas je oslobadjala '45 od nasih, sada novih prijatelja. Treba li nam sve to?

Od Rusije do sada nista lose (ili makar slicno onome sto smo dobijali od zapada) nije doslo. Kakve koristi i prednosti mozemo da izvucemo od njih, u slucaju da se opredelimo za NE ulazak u EU, to tek treba promisliti i sagledati. Sta lose a sta dobro mozemo da ocekujemo?

Ali, najvaznije je poceti sa razmisljanjem umesto slepim pracenjem nametnutih ideja, mozda jednom i smislimo nesto dobro. Ako ne pokusamo, ili ako ne uspemo, znamo sta nas ceka, vec odavno smo isprogramirani za taj scenario.

Pozdrav!




Pa lepo sam rekao da bas ovo sto navodis necu da "prezivam" jer je prezvakano mali milion puta i besmisleno se ponavlja beskonacno dugo svaki boziji dan na svakom cosku zivota. Narocito detaljisanje koje je stvarno smaracki posao.

A vrlo je jednostavno - rec je o tome sto ja licno gledam kako "slucajni prolaznik" zivi na Zapadu a kako u Rusiji. I svidja mi se nasmejano i vrlo vedro i bezbrizno lice slucajnog prolaznika na Zapadu a nikako mi se ne svidja namrgodjeno, tmurno, zabrinuto i neveselo lice slucajnog prolaznika u Rusiji. Ja tako gledam na tu stvar. Mozda gresim, dozvoljavam da je moguce da gresim ali tesko da nisam u pravu!, ali ja tako dozivljavam kontakte sa ljudima koji zive tamo negde, a imam prilican broj kontakata.

I jos nesto, a na bazi realnog zivota kao i sve drugo sto baziram u zivotu (za razliku od mnogih koji zivot baziraju na teoretisanju...) - primer iz zivota - covek iz komsiluka, nedavno, pade na ulici ispred moje zgrade. Osim sto su prvi pritrcali odvezli su ga u hitnu pomoc, bili sa njim i dovezli ga kuci otisli su po lekove i posecivali ga nekoliko dana >> komsije iz zgrade a ne iz udaljenog dela grada jer tamo nisu bili ni svesni dogadjaja niti bi stigli na vreme. Pa sad, ako razumes sta sam hteo da kazem ok, ako ne razumes nemam nameru da objasnjavam jer onda nije ni bitno.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 13:36 - pre 98 meseci
Citat:
Scena rec je o tome sto ja licno gledam kako "slucajni prolaznik" zivi na Zapadu a kako u Rusiji. I svidja mi se nasmejano i vrlo vedro i bezbrizno lice slucajnog prolaznika na Zapadu


Ja ta lica nisam video na zapadu, sem sporadično. Video sam baš suprotna lica, namrgođena, nervozna, džihadističkog pogleda punog mržnje. I to se sasvim uklapa sa onim silnim demonstracijama i paljenjima vozila koja se dešavaju u predgrađima tog zapada. Tamo je potisnuta ogromna količina negativne energije kod onih na čijim leđima žive oni nasmejani koje ti vidiš.

U Rusiji bar tu energiju vidiš eksponiranu i nije toliko potisnuta, što je i dobro jer je tada manje eksplozivna.

Doduše u Rusiji nisam bio, ali imam druga koji je imao baš takvo srećno lice koje opisuješ do pre oko pola godine, a onda su sankcije počele da stežu i njega. Šta će biti dalje videćemo, Rusija se neće predati a Amerika će terati sve dok ne osvoji svaki kutak ove planete i zavede svoju diktaturu (i to preko leđa glupave Evrope kao svog topovskog mesa, kao što objasnih više puta), Baba Vanga kaže da će Evropa biti spaljena zemlja ... pa mi se sve čini da je izbor samo moralno pitanje a ne svetle budućnosti sa jednima ili drugima.

A moralno sam se opredelio vrlo lako: Rusija. Od ove druge strane samo zlo dolazi.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 13:52 - pre 98 meseci
fyi,

Rusija ima duplo vise mujica nego FRA + Uk zajedno !
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 14:11 - pre 98 meseci
Citat:
pisac:
Ja ta lica nisam video na zapadu, sem sporadično. Video sam baš suprotna lica, namrgođena, nervozna, džihadističkog pogleda punog mržnje.

A'e ne preteruj bespotrebno. "džihadističkog pogleda punog mržnje", ma keve ti, i sta ka'eš - tamo svi tak'i, A?! Ma seme im se za... dabogda bezobraznim, 'si vid'o kako su nevaljali? Pogled koji te sece k'o 'no sablja, kriva, damaskija? Uf!


Citat:
I to se sasvim uklapa sa onim silnim demonstracijama i paljenjima vozila koja se dešavaju u predgrađima tog zapada. Tamo je potisnuta ogromna količina negativne energije kod onih na čijim leđima žive oni nasmejani koje ti vidiš.

U Rusiji bar tu energiju vidiš eksponiranu i nije toliko potisnuta, što je i dobro jer je tada manje eksplozivna.

Doduše u Rusiji nisam bio, ali imam druga koji je imao baš takvo srećno lice koje opisuješ do pre oko pola godine, a onda su sankcije počele da stežu i njega. Šta će biti dalje videćemo, Rusija se neće predati a Amerika će terati sve dok ne osvoji svaki kutak ove planete i zavede svoju diktaturu (i to preko leđa glupave Evrope kao svog topovskog mesa, kao što objasnih više puta), Baba Vanga kaže da će Evropa biti spaljena zemlja ... pa mi se sve čini da je izbor samo moralno pitanje a ne svetle budućnosti sa jednima ili drugima.

A moralno sam se opredelio vrlo lako: Rusija. Od ove druge strane samo zlo dolazi.

Ma, tako je, bre. Uklapa se garant. Nego, sta nam je ciniti crni moj Pišče tako ti Boga, pomagaj savetom pa da se veselimo.

Ne vidim dobro, sitna slova, moralno li ili normalno napisa?

A inace imas dobre lucidne momente, retko ali bivaju, pa dobro prenosis neka desavanja koja se ovde ne prepoznaju. Steta sto retko ukljucujes to stanje.


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 15:09 - pre 98 meseci
Uopste ne govorim da treba da izaberemo pod ciji cemo protektorat - EU ili Ruski. Ja sam protiv oba. Ono sto pokusavam da objasnim je da stvari treba sagledati potpuno i iskreno, bez tudjih misli i ideja u sopstvenim glavama.

Znam i to da, bez obzira da li se na zapadu ljudi smeju a u Rusiji mrste, to uopste nece promeniti ni moje raspolozenje ni nacin zivota bez obzira na koju stranu odemo.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

preynow

Član broj: 332876
Poruke: 40



+41 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 15:17 - pre 98 meseci
zanimljivo kako ti integracije vidis kao ulazak pod neciji protektorat !

Da ne preterujes malo ? Naravno niko nema iluzije da Nemacka i Estonija imaju isti uticaj ali ne moze se bas pricati o protektoratu cizmi i sl...
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 17:03 - pre 98 meseci
Sve zavisi kako ti shvatas rec "protektorat". Razni sinonimi danas su u opticaju u zapadnoj retorici. Tako imamo protektorat, intengracije, radikalne teroriste, umerenu opoziciju, separatiste i borce za nezavisnost, ...

Najbolje da pitas Zokija, on to moze bolje da ti objasni nego ja.
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 18:45 - pre 98 meseci
Ne moze da zavisi od toga kako ko shvata. Ima znacenje koje univerzalno znaci isto svuda i niko zivi na temi predment razgovora ne posmatra u tom kontextu - osim tebe.

Jedna je stvar neko znacenje, znacenje neke reci a sasvim druga stvar necije slobodno tumacenje istog.

A sto se tice sopstvenog misljenja. Pa na osnovu cega se stvara neko sopstveno misljenje, stav? 'nako, sedis izolovan pa kao kontas nesto i onda skontas. Sam, bez ikakvog inputa sa strane? Ma jasno, secam se, bas jednog dana u decemnbru...

Promenice itekako. Vec se promenilo i menja se a jos nismo ni usli u EU ni nismo. Pitaj nekoga iz nama do juce bliske Slovenije kako se promenilo, sve. Na primer.

E pa, ja bih vise voleo da mi se menja, sve, pod uticajem Zapada nego pod uticajem Rusije.

Ali dozvoljavam da je kod tebe to drugaciji osecaj. Nemam nista protiv - tvog osecaja bliskosti sa Rusijom niti osecaja prema Rusiji. Niti ti sugrisem da je dobro ni da le lose, samo konstatujem.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
90.174.4.*



+531 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 18:57 - pre 98 meseci
Umesto jos jednog beznadeznog komentara.

Pozdrav!
Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 19:25 - pre 98 meseci
Odlicno, nikakav problem da odes i zivis tamo - bez uticaja SAD i EU (procitao sam naslov i podnaslov).


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 19:28 - pre 98 meseci
Citat:
Sceka:A inace imas dobre lucidne momente, retko ali bivaju, pa dobro prenosis neka desavanja koja se ovde ne prepoznaju. Steta sto retko ukljucujes to stanje.


Dobro, ako ti pojedinačne reči deluju preblještavo, čitaj između redova.

Uzrok ovoga što se dešava na zapadu je dvojak, jedan deo je intervencija tiranije na bliskom istoku (i skriveno podržavanje od strane te iste tiranije - razloge mogu da nagađam) a drugi deo koji je manje shvatljiv je izuzetna neuklopljenost i potisnuta agresija ovih došljaka. A ta agresija uopšte nije bez osnova nastala, uzroci su u samom tom "nasmejanom" društvu, u samoj njegovoj postavci i odnosu prema ljudima. To ovima nasmejanima ne može biti mnogo shvatljivo.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu28.03.2016. u 19:36 - pre 98 meseci
ISLAMABAD - Najmanje 72 osobe, među kojima 29 dece, poginulo je u nedelju u samoubilačkom napadu u gradu Lahor na istoku zemlje, gde su hrišćani slavili Uskrs, saopštile su danas pakistanske vlasti novi bilans žrtava.

Oko 300 osoba je povređeno u napadu koji se dogodio u jednom parku u blizini dečijeg igrališta.Odgovornost za napad je odmah preuzela pakistanska grupa povezana s talibanskim pobunjenicima.

Grupa Džamal ul Ahrar, bliska talibanima, saopštila je da su mete napada bili hrišćani i dodala da će dalje gađati vojne i vladine infrastrukture, kao i škole i univerzitete.

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Eksplozije na aerodromu i u metrou u Briselu

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 48836 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.