Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mini ITX ploca sa integrisanim procesorom i podrskom za DDR2/800MHz

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: mini ITX ploca sa integrisanim procesorom i podrskom za DDR2/800MHz

[ Pregleda: 2480 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zlatni_bg
Nikola S
Beograd

Član broj: 65708
Poruke: 4420
*.dynamic.sbb.rs.



+498 Profil

icon mini ITX ploca sa integrisanim procesorom i podrskom za DDR2/800MHz25.03.2015. u 10:55 - pre 109 meseci
Pozdrav,

U potrazi sam za mini ITX plocom, sa integrisanom procesorom, neki celeron dual core ili atom quad core, nista preterano jako, koji ce mi raditi posao nekog mini servera u kuci i jos par stvari.

E sad, fora je sto od lap topa na kom je vrisnula grafika imam 2x2GB SODIMM DDR2, koje bih iskoristio za tu plocu da ustedim neki dinar.

Ima li preporuka za ploce, nisam uspeo da naletim na neku kvalitetnu?

Ili takodje, ukoliko neko ima bilo kakvu drugu mini ITX koja se istice po necemu da preporuci pa makar bila i DDR3, neka postuje.

Hvala!
THE ONLY EASY DAY WAS YESTERDAY
 
Odgovor na temu

zexxxx91

Član broj: 309917
Poruke: 236
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: mini ITX ploca sa integrisanim procesorom i podrskom za DDR2/800MHz11.04.2015. u 10:45 - pre 109 meseci
Moj ti je licni savet da odustanes od te ideje sa kupovinom maticne ploce sa integrisanim procesorom. U slucaju kvara, to se ne popravlja pa cak i kad bi se kvar desio u garantnom roku, nego se baca u kontejner tako komplet. Tako da ces baciti pare za jednu veliku glupost. Jedino sto u garantnom roku dobijas sve novo.
Bolje kupi posebno plocu i procesor, jer u slucaju kvara, mozes naci posebno komponente i ponovo osposobiti masinu. Znam da je mozda skuplje ali vredi.
/
 
Odgovor na temu

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: mini ITX ploca sa integrisanim procesorom i podrskom za DDR2/800MHz

[ Pregleda: 2480 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.