Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe

[es] :: Windows desktop :: Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe

[ Pregleda: 1795 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tunafor
Ne radim
Nemam je
Pale Republika Srpska

Član broj: 326382
Poruke: 3
31.223.159.*



Profil

icon Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe27.11.2014. u 12:43 - pre 113 meseci
http://static.elitesecurity.org/frownsquare.gif
 
Odgovor na temu

Tunafor
Ne radim
Nemam je
Pale Republika Srpska

Član broj: 326382
Poruke: 3
31.223.159.*



Profil

icon Re: Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe28.11.2014. u 07:37 - pre 113 meseci
Ne znam da li je razlog izmjene ekstenzije (odnosno iza ekstenzije doc,xls ili jpg se pojavilo ywzoywe.) to što sam radio vraćanje sistema preko acronisa jer se ta promjena desila na particiji D i E na kojima i nije OS ali to se desilo nakon toga. Sada ni jedan takav izmjenjeni fajl ne mogu da otvorim. Ni na jednom forumu nisam mogao ništa slično da pročitam da se to nekom desilo. Ako može neko da mi pomogne jer imam važnih dokumenata da otvorim.
Znači šta raditi kad se iz nepoznatog razloga preimenuju svi fajlovi, odnosno kad u nazivu fajla iza postojeće ekstenzije dobiju i ywzoywe.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.static.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe28.11.2014. u 09:21 - pre 113 meseci
Pa što jednostavno ne obrišeš tu dodatnu extenziju? Imaš multi-rename tool u Total Commanderu sa kojom to odradiš za par sekundi, sigurno ima i drugih sličnih alata. Što se tiče toga kako je uopšte nastala ta dodatna extenzija, moguće da si imao neki virus koji je to radio, a kako je do pojave tih dodatnih extenzija nakon restore-a došlo jedno od mogućih objašnjenja je ovo: http://www.wilderssecurity.com...ions-on-backup-restore.179431/
 
Odgovor na temu

Tunafor
Ne radim
Nemam je
Pale Republika Srpska

Član broj: 326382
Poruke: 3
*.223.159.0



Profil

icon Re: Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe28.11.2014. u 17:36 - pre 113 meseci
Ne bi mi bio problem preimenovanje fajlova pa makar ih sve jednog po jednog mijenjao, ali i nakon toga fajlove ne mogu da otvorim u odgovarajućim programima. Npr. u Wordu mi izbaci poruku "Select the encoding that makes your documet readable" i naravno nikakva mogućnost da ga otvorim u izvornom obliku.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Nakon vraćanja sistema preko Acronisa word, excel, jpg fajlovi, dobili su u nazivu i .ywzoywe

[ Pregleda: 1795 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.