Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tražim posao (pisanje, content management...)

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Tražim posao (pisanje, content management...)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1276 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

digibrax

Član broj: 286230
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: rs.linkedin.com/pub/brati..


+5 Profil

icon Tražim posao (pisanje, content management...)16.10.2014. u 15:40 - pre 115 meseci
Tražim posao u oblasti novinarstva, pisanja, content managementa i moderacije sadržaja. Generalno me zanima posao u nekoj većoj ili novoj softverskoj/hardverskoj firmi (poželjno iz Beograda), kojoj je potreban neko za pisanje vesti/bloga, unos sadržaja, održavanje stranica na društvenim mrežama i slično. Možda neki PR poslovi u skladu sa mojim (ne)iskustvom... Manje me zanimaju freelance poslovi jer sam prilično zauzet, a trenutno već pišem za dva sajta (Benchmark i Dnevno.rs). Tako da sam prvenstveno zainteresovan za neki full time posao (može i na crno :D).

Zanimaju me sledeći poslovi:
-Popunjavanje sadržaja sajta, pisanje vesti;
-Administriranje sajta
-Saradnja sa ostalim sektorima firme i davanje predloga za unapređenja sajta (praćenje svetskih web standarda i prilagođavanje njima, prilagođavanje potrebama korisnika);
-Održavanje Facebook stranice (i drugih društvenih mreža) i realizacija Facebook kampanja u skladu sa standardima i planovima firme;
-Komunikacija sa posetiocima sajta i stranica na društvenim mrežama;
-Drugi poslovi koje bih mogao da obavljam u skladu sa svojim iskustvom;
*Zanimaju me i poslovi u vezi sa SEO, AdWords, Google Analytics, Affiliate marketingom... (ovde nemam mnogo iskustva, ali bih voleo da učim).

Imam višegodišnje iskustvo u IT i online medijima (Benchmark.rs, MONDO portal, Digital Magazine...)

Svaki savet i preporuka kome bih mogao da se obratim (da pitam za mogućnost zaposlenja, pošaljem kontaktno pismo i CV) ili linkovi ka oglasima su takođe i više nego dobrodošli.

Kontakt preko PP ili na mail digibrax [at] gmail.com

Hvala unapred :)
If you say yes, I'm serious, if you say no, I'm joking.
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Tražim posao (pisanje, content management...)
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1276 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.