Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone

[es] :: VoIP :: Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone

[ Pregleda: 2536 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone10.10.2014. u 15:54 - pre 115 meseci
Prijatelj pocinje sa nekim poslom, i jedan od uslova koji mu traze jeste da nabavi bas ovaj uredjaj

Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone


Ima li toga negde kod nas da se kupi, ako ne moze ovde da se pise, posaljite mi na PP.

Valjda je njegova cena na Amazonu oko 130 dolara, a rece mi da je danas guglao i kod nas nigde nije mogao da nadje ispod 200E sto je prilicna razlika.

Da li moze iz Srbije da se kupuje preko Amazona i ako moze, koliko bi ga kostala carina i PDV za ovaj uredjaj?
Nesto mi je u glavi od ranije da preko Amazona ne moze nista da se kupuje osim knjiga?
 
Odgovor na temu

Plug-n-Play
Beograd

Član broj: 175221
Poruke: 173
*.com
Via: [es] mailing liste



+10 Profil

icon Re: Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone10.10.2014. u 16:38 - pre 115 meseci
http://www.carina.rs/lat/Infor...tranice/postanskeposiljke.aspx
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone11.10.2014. u 05:26 - pre 115 meseci
Ovo su ekskluzivni ditributeri za Yealink za područje bivše SFRJ i mi kupujemo Yealink od njih za potrebe naše firme, a i većina naših klijenata i partnera koji koriste Yealink takođe pazare kod njih:

http://www.senter.rs/yealink-sip-t38g.html

Tako da ako ako tvoj drugar kupi od nekog drugog (a nije njihov partner ili diler) plaća u stvari preprodavcu koji se ugrađuje u cenu, ili plaća za robu koja je nekim drugim kanalima ušla u zemlju (što povlači sa sobom pitanje garancije).

Obrati pažnju na to da se Yealink telefoni prodaju bez strujnog adaptera (i na tom Amazon linku koji si okačio je to napomenuto) i cena adaptera ovde je nekih desetak evra, pa i taj deo treba ukalkulisati. Ako tvoj prijatelj želi da poruči više od 2-3 takva telefonska aparata sa Amazona, onda to ne može uraditi kao fizičko lice po skraćenom postupku i sa carinom od 10%, nego mora imati potrebne dozvole i dokumentaciju za uvoz, ili da angažuje špeditera koji će to da obavi za njega, a i to košta, plus se carini po drugačijim tarifama, tako da mu se može desiti i da tih 130$ po ceni izađe skoro kao da pazari ovde.

Za kraj, moje lično iskustvo mi govori da Yealink telefoni umeju da imaju hardverskih problema, što ovi sa početka moje poruke rešavaju za par radnih dana zamenom aparata za nov u garantnom roku, pitanje je kakvu podršku po tom pitanju daju ovi koji prodaju preko Amazona...

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone11.10.2014. u 10:50 - pre 115 meseci
hvala puno za info!
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Gde kupiti Yealink YEA-SIP-T38G Gigabit Color IP Phone

[ Pregleda: 2536 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.