Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Povezivanje kompa i TV-a preko HDMI.Ima sliku ali nema zvuk.

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Povezivanje kompa i TV-a preko HDMI.Ima sliku ali nema zvuk.

[ Pregleda: 1772 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sarsio
Nis,Srbija

Član broj: 317285
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Povezivanje kompa i TV-a preko HDMI.Ima sliku ali nema zvuk.01.09.2013. u 12:27 - pre 130 meseci
Pozdrav.Nov sam ovde pa nemojte zameriti ako nesto pogresim.Imam WIN 8 Pro verziju i pokusao sam da povezem HDMI sa televizorom GRUNDIG.Imam sliku ali nemam zvuk.Pre toga sam imao WIN XP i radilo je sve bes greske.CIm povezem automatski imam i sliku i zvuk.Moja graficka je NVIdia Geforce 9500 GT starija malo 2009 u novembru kupljena.Glavni problem je sto komp u sound options uopste ne detektuje postojanje HDMI output-a tako da ne mogu nikako da nadjem resenje.Instalirao sam najnovije drajvere za graficku, imam i Realtek HD audio drajvere,cak sam ih i obrisao pa novo instalirao ali i dalje nema resenja.Prilikom povezivanja sa kompom u nvidia contol panelu on registruje postojanje televizora tamo gde pise HDMI ali kad odem na opciju set up digital audio on nista ne pokazuje tj. prazno polje.Isao sam i na realtek digital output u sound options ali ne detektuje nista, a kad obrisem realtek pisaloje SPDIf i takodje sam i to probao ali bez efekta.Takodje ni u device manageru ga ne detektuje.Unapred hvala.
/
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Povezivanje kompa i TV-a preko HDMI.Ima sliku ali nema zvuk.

[ Pregleda: 1772 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.