Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa tastaturom na Hp pavillion dv7-1130eg

[es] :: Laptopovi :: Problem sa tastaturom na Hp pavillion dv7-1130eg

[ Pregleda: 1069 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzenisdemic
Tutin

Član broj: 167661
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.tutinburg.org


Profil

icon Problem sa tastaturom na Hp pavillion dv7-1130eg30.10.2012. u 20:50 - pre 139 meseci
Pozdrav , trazio sam po forumu slicne teme ali nisam nasao odgovor,takodje i na google(na srpskom trazeno).

Pre 2 meseca morao sam da otvorim moj lap top da bih ga ocistio od prasine ,posle toga sam sve lepo sklopio kao sto je i bilo (naravno imalo je visak srafova :D )u pocetku je sve bilo super osim numerickog dela tastature ali nakon 10tak dana poceo da se javlja drugi problem :

Upalim lap top pocnem da googlam ili chetujem nije bitno, onda prvih sat vremena je sve u redu posle toga poludi tastatura i umesto slova O pojavi se broj 6 i tako slicno ,a kada se to pojavi ako hocu slovo O da mi se pojavi kao sto treba moram da drzim FN i stisnem O i onda se pojavi O slovo.

Ne radi mi numericka tastatura uopste i bez tog problema a i kada se pojavi problem ona i dalje ne radi.

Ponovo sam otvorio lap top do onog mesta gde se spaja tastatura sa maticnom plocom , proverio sam vise puta super je spojena ne moze bolje.

Probao sam drugu tastaturu(usb) i sve je u redu kada se ona koristi.

Formatiranje sistema mi je zadnja solucija jer imam nekih programa instaliranih koje ne smem da obrisem ...


 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+536 Profil

icon Re: Problem sa tastaturom na Hp pavillion dv7-1130eg30.10.2012. u 23:10 - pre 139 meseci
Liči kao da numlock brlja ili ga slučajno aktiviraš.
 
Odgovor na temu

dzenisdemic
Tutin

Član broj: 167661
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.tutinburg.org


Profil

icon Re: Problem sa tastaturom na Hp pavillion dv7-1130eg31.10.2012. u 19:27 - pre 139 meseci
Pokusao sam sa linux sistemom sa live cd i opet nece kao na win 7 sto znaci da je do fizickog dela tastature.

Ne aktiviram ga slucajno a i ne moze slucajno jer mora da se drzi FN da bi se pojavio broj 6 kada stisnem na slovo O ... osim ako nema neka precica pa da su ti brojevi na slovima stalno aktivni ?

Hvala na odgovoru...
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Problem sa tastaturom na Hp pavillion dv7-1130eg

[ Pregleda: 1069 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.