Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da ne otvaram novu temu,evo par slika...

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: da ne otvaram novu temu,evo par slika...

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 205535 | Odgovora: 1004 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

d.veljko83
Nezaposlen
_-_-_

Član broj: 236091
Poruke: 1163
*.dynamic.upc.nl.



+27 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 15:05 - pre 154 meseci
I moj mali doprinos temi...







A ovim svojim uradkom se ubedljivo najvise ponosim! :)







Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

nikko
Sarajevo

Član broj: 139972
Poruke: 795
77.238.220.*



+39 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 15:07 - pre 154 meseci
d.veljko83
Citat:
d.veljko83: Opet ja, jel ono sonido Nikko, ajd reci malo o kutiji i sta pruza u realnim uslovima, ja bi trebao kao uskoro da pocnem isto jedne kutije (ili ploce videcemo od raspolozenja) sa fullrange-erom pa bi cuo poneko iskustvo.

A na tronozac sam mislio na onaj amp sa bocnim hladnjacima i tri siljka umesto nozica.

Bem mu patka dva puta salje poruku ona nece:))
Prvo izvini sto se tice onoga malog pojacalasa siljcima to su male cokoladice sa tda 7294,koliko to fino radi za malo para to je cudo jedno,dosta ljudi su slomili jezik,kada su vidjeli sta je unutra.A sve ja pocelo sa gaincartom:

Moj pokojni jaran uradio kuciste:

Iskaliste evo ga:))

izmedju orginala i ovoga mog,na sljepom testu nije bilo razlike.
Imao obadva pojacala
Puno sam se igrao i sa gaincartom tako i ovim tda7294-3 ili5,ŽNjih koristi i linn,kao ostali nazoviih proizvodjaci.
u gaincartu je lm3875 fantasticno kolo,iste koristi i par reno.proizvodjaca.
kon nas se digla velika perasina za Lab47 koji su bezobrazno skupi ali ako cemo ruku na srce u zadnje vrjeme na sajmovima su cjene kao godne rodjenja,ono sa datumom komletnim.
Sto se tice siljaka:


Obadva su odlicna pojacala nasvirala su daleko bolje,citaj skulje sisteme.

ovo je bio moj prvi dodir sa Sonido driverima,zasto spominjen Lab47,slusao sam esensa koji kosta 1900 ojrica,sonido ga je pojeosa kostima.
Pored esensa sam posjedaova i Coral sirokopojasne,nista ne svira bolje nego,sonido.Ispod su popularni lowther zvucnici sa njihovim driverima mislim da su bili pm6c,puno viskoih i manjak basa.
ovi moji sadasnji sonido su u manjimkutijam nego stobi trebalo ipak 130cm u visinu jamalo previse,i jednoi su 5cm skracene u dubinu,ipaku su meni savreseno legle.
Od ostali kutija uh imao sam sve i svasta,kef,tanoy dc-8,klips itd.
Uh sto se napisah:)



Wars Come And Go But My Soldier Stay
 
Odgovor na temu

nikko
Sarajevo

Član broj: 139972
Poruke: 795
77.238.220.*



+39 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 15:15 - pre 154 meseci
d.veljko83 za prvi uradak svaka cast,jeste najbolji:)))))
Sto se tice pojacala epsilon?? Šta je to??
Wars Come And Go But My Soldier Stay
 
Odgovor na temu

d.veljko83
Nezaposlen
_-_-_

Član broj: 236091
Poruke: 1163
*.dynamic.upc.nl.



+27 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 15:32 - pre 154 meseci
Citat:
nikko: d.veljko83 za prvi uradak svaka cast,jeste najbolji:)))))
Sto se tice pojacala epsilon?? Šta je to??


Hvala Hvala...!

Pojacalo je Borin novi amp (nazvan Sige), evo prvi put lepim koju sliku ovde u temi o njemu, nisam do sad nista jer cekam da bude sve gotovo (nadam se tome uskoro) i da se malo udari po tastaturi.

Ovde me ponela tema pa reko ajd...


 
Odgovor na temu

nikko
Sarajevo

Član broj: 139972
Poruke: 795
77.238.220.*



+39 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 15:36 - pre 154 meseci
Cekam G.Bora radi ko sat.
Jedva cekam da vidim gotov projeka.Pozz
Wars Come And Go But My Soldier Stay
 
Odgovor na temu

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 16:04 - pre 154 meseci
Citat:
d.veljko83

A ovim svojim uradkom se ubedljivo najvise ponosim!


Ej,tek da vidite kako mala igra-biće to rokerka i po nadmašiće oca sto posto!

Citat:
nikko: d.veljko83
Bem mu patka dva puta salje poruku ona nece)
Prvo izvini sto se tice onoga malog pojacalasa siljcima to su male cokoladice sa tda 7294,koliko to fino radi za malo para to je cudo jedno,dosta ljudi su slomili jezik,kada su vidjeli sta je unutra.A sve ja pocelo sa gaincartom:

Moj pokojni jaran uradio kuciste:

Iskaliste evo ga)

izmedju orginala i ovoga mog,na sljepom testu nije bilo razlike.
Imao obadva pojacala
Puno sam se igrao i sa gaincartom tako i ovim tda7294-3 ili5,ŽNjih koristi i linn,kao ostali nazoviih proizvodjaci.
u gaincartu je lm3875 fantasticno kolo,iste koristi i par reno.proizvodjaca.
kon nas se digla velika perasina za Lab47 koji su bezobrazno skupi ali ako cemo ruku na srce u zadnje vrjeme na sajmovima su cjene kao godne rodjenja,ono sa datumom komletnim.
Sto se tice siljaka:


Obadva su odlicna pojacala nasvirala su daleko bolje,citaj skulje sisteme.

ovo je bio moj prvi dodir sa Sonido driverima,zasto spominjen Lab47,slusao sam esensa koji kosta 1900 ojrica,sonido ga je pojeosa kostima.
Pored esensa sam posjedaova i Coral sirokopojasne,nista ne svira bolje nego,sonido.Ispod su popularni lowther zvucnici sa njihovim driverima mislim da su bili pm6c,puno viskoih i manjak basa.
ovi moji sadasnji sonido su u manjimkutijam nego stobi trebalo ipak 130cm u visinu jamalo previse,i jednoi su 5cm skracene u dubinu,ipaku su meni savreseno legle.
Od ostali kutija uh imao sam sve i svasta,kef,tanoy dc-8,klips itd.
Uh sto se napisah


nikko,znao sam da imaš svašta-nešto i mnogo toga,ali vilica mi pala kad sam sad pogledao sve ovo. Svaka čast na sve i jednom uradku,svaki je kao za olimpijadu! Naročito onaj što ti je "skutijao" pokojni prijatelj,em je originalno zamišljena,em je stručno odrađena. Vidi se da je čovjek znao šta radi,i da je to radio od srca.

E sad,jako mi je drago što ste baš vas dvojica d.veljko i nikko,došli do komunikacije iz razloga što smatram vas dvojicu najmjerodavnijim i najposvećenijim audiofilima ovde na forumu. Doduše nikko ima nemjerljivo veće iskustvo kao graditelj ali po slušnim tesovima mislim da vam nema ravnih. Rado ću pročitati svaki vaš post,savjet i bilo šta što se odnosi na zvuk,zvučnike i tome slično! Mislim da je sad red na d.veljka da i on pokaže sliku svoje "stalažice" he he he heee...eeeh ti audiofili!
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

sastank
Saša Stanković
nezapošljen
Lebane,Srbija

Član broj: 280338
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 16:09 - pre 154 meseci
Nikko ja za sada nemam slika ali vrlo brzo će ih biti.Otvori PP.Pozdrav sa juga.
 
Odgovor na temu

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 16:38 - pre 154 meseci
Citat:
sastank: Nikko ja za sada nemam slika ali vrlo brzo će ih biti.Otvori PP.Pozdrav sa juga.


Privatne poruke malo kasne danas...

Saša,nisam ništa radio sa DOGC-H,još će morati malo da "čuči" i čeka,biće-samo strpljenja,posla i redovnog plaćanja-leđa me makar za sad dobro služe! :) Čim budem napredovao podići ću iz prašine temu koju sam zbog njega i otvorio... Tebi je već vrijeme da "legnu" neke slike,nadam se da ćeš uskoro nešto polemiti i pohvaliti se,pločica ti je ispala za desetku,odlično kalajisana!
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

ziki2
Domagoj Zirdum
Bookmaker, Tipico

Član broj: 197190
Poruke: 239
*.adsl.net.t-com.hr.



+17 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 16:45 - pre 154 meseci
He he, vidi se da nam je jedna ovakva tema trebala. Svaka čast dečki, odlični radovi.
 
Odgovor na temu

sastank
Saša Stanković
nezapošljen
Lebane,Srbija

Član broj: 280338
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 16:48 - pre 154 meseci
Aco hvala na pohvalama.Delovi bi trebali da stignu sutra barem se nadam.
 
Odgovor na temu

sastank
Saša Stanković
nezapošljen
Lebane,Srbija

Član broj: 280338
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 16:58 - pre 154 meseci
Aco baci pogled na fe.....
 
Odgovor na temu

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 17:35 - pre 154 meseci
Citat:
sastank: Aco baci pogled na fe.....


Bacio-odgovorio!
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

sastank
Saša Stanković
nezapošljen
Lebane,Srbija

Član broj: 280338
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 17:37 - pre 154 meseci
Evo nešto i od mene.Sutra stižu većina delova.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ziki2
Domagoj Zirdum
Bookmaker, Tipico

Član broj: 197190
Poruke: 239
*.adsl.net.t-com.hr.



+17 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 17:49 - pre 154 meseci
@nikko

Bome si onaj mali preamp odradio s vrhunskim dijelovima. Ja sam stavio ono što je bilo po ladicama.
 
Odgovor na temu

d.veljko83
Nezaposlen
_-_-_

Član broj: 236091
Poruke: 1163
*.dynamic.upc.nl.



+27 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 17:56 - pre 154 meseci
Evo jos malo...




Ja dodao jos par delova posle Zeona ali ce cekati svoj red za finish.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 18:13 - pre 154 meseci
Saša,čime kalajišeš pločice?
d.veljko,nisam znao da imaš još jedan par SIGMA pojačala...


(tek sad vidim sa kakvim se ja vanzemljacima ovde na forumu družim... :) )
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

d.veljko83
Nezaposlen
_-_-_

Član broj: 236091
Poruke: 1163
*.dynamic.upc.nl.



+27 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 18:32 - pre 154 meseci
Citat:
44250: Saša,čime kalajišeš pločice?
d.veljko,nisam znao da imaš još jedan par SIGMA pojačala...


(tek sad vidim sa kakvim se ja vanzemljacima ovde na forumu družim... :) )


MA poceo sam navlaciti delove ko hrcak, ono ide zima pa se izgleda spremam.
Stize mi uskoro jedan zanimljiv paketic od kolega nam sa istoka, bice tu dobrih stvari, mada ti o ovome nesto i znas vec ali cemo sve jedno uslikati.
Neko je vec reko, Ziki cini mi se, da je dobra tema pa jeste dobra a i potrebna. Okolni forumi svi do jednog imaju nesto poput "na cemu trenutno radim" ili "Tek pristiglo" i tome slicno. Sto ne bi nesto tako i ovde zazivelo, da se ljudi malo opuste i procaskaju.

Pa ne znam kako nisi znao za sigmu, pa ima slika o tome od ranije.


 
Odgovor na temu

44250

Član broj: 265420
Poruke: 4090



+166 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 18:38 - pre 154 meseci
Nekako sam uvijek mislio da se sve odnosi na ovu što ti je "u pogonu",biće da je to. Stari se polako... :)
"chop your own wood and it will warm you twice..."
 
Odgovor na temu

d.veljko83
Nezaposlen
_-_-_

Član broj: 236091
Poruke: 1163
*.dynamic.upc.nl.



+27 Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 18:50 - pre 154 meseci
Citat:
44250: Nekako sam uvijek mislio da se sve odnosi na ovu što ti je "u pogonu",biće da je to. Stari se polako... :)



http://www.youtube.com/watch?v=wwvUGb10b7Q


hehe ;)
 
Odgovor na temu

sastank
Saša Stanković
nezapošljen
Lebane,Srbija

Član broj: 280338
Poruke: 227
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: da ne otvaram novu temu,evo par slika...21.08.2011. u 20:24 - pre 154 meseci
Aco to sam uradio kod druga u Leskovcu.On mi je kalaisao pločice.Ima neko sredstvo kao tečni kalaj.Premaže,odstoji pa prebriše i gotovo.Bela plastična flaša.To je to.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: da ne otvaram novu temu,evo par slika...

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 205535 | Odgovora: 1004 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.