Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Peugeot 307 mp3 player?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Peugeot 307 mp3 player?

[ Pregleda: 4375 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NOVISAD
Novi Sad

Član broj: 61775
Poruke: 65
*.adsl.eunet.rs.

ICQ: 323372728


Profil

icon Peugeot 307 mp3 player?13.02.2011. u 09:09 - pre 160 meseci
Pozdrav, imam jedno pitanje za vlasnike i strucnjake iz ove oblasti. Dakle, na 307ici iz 2003. imam fabricki CD plejer koji naravno cita samo audio fajlove. E sad, video sam u oglasima da ima da se kupi original mp3 plejer iz novijih serija 307ica (restilizovanih), koji dosta lici na ovog u starijim verzijama.
Stvar je u tome sto ne zelim da skidam plocicu i mislim svaki cas, kao i da izgubim tu funkciju centralnog displeja. A i cena parira (cak je i jeftiniji malo) drugim univerzalnim mp3 plejerima. Znaci konkretno pitanje, da li je moguce to ugraditi i iskoristiti postojeci displej i komande, a citati i mp3 fajlove?

P.S.
Molim samo da se izbegnu preporuke tipa univerzalni plejer koji ima opciju da se zadrze komande i displej i sl. :)
 
Odgovor na temu

Nocni
Banicevic
Autocentar
[email protected]
MNE - NK

Član broj: 4631
Poruke: 3740
*.crnagora.net.



+1232 Profil

icon Re: Peugeot 307 mp3 player?13.02.2011. u 10:09 - pre 160 meseci
Moguce je naravno i sve ce raditi, gornji displej a i komande na volanu... jedino sto se mora prilagoditi dijagnostikom taj drugi radio jer on nema kod ali se vezuje po can liniji za broj sasije od vozila tako da ce raditi normalno tek kada se prilagodi vasem vozilu. Radio ce raditi cim se ubaci u vozilo (moze se isprobati prilikom kupovine) jedino sto ce svakih desetak sekundi da javlja zvucni signal "bip bip" dok se ne upari sa vozilom...

Sto se tice cijene tih clarion-a... on je kad je nov 3-4 puta skuplji, nego kako rekoste "drugi univerzalni" koji je iz koreje ili kine... uporedjujete polovan uredjaj sa novim kad kazete da je ciejna ista...
 
Odgovor na temu

davidm91

Član broj: 277659
Poruke: 38
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Peugeot 307 mp3 player?26.02.2011. u 18:17 - pre 160 meseci
ja sam u kolima imao pionirov kasetas sa cinch izlazima pozadi.Povezao sam mp3 na baterije preko kablova,i radilo je perfektno.Jedina mana moze se reci da je sto moras koristiti funkcije direktno na mp3 plajeru. pozz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Peugeot 307 mp3 player?

[ Pregleda: 4375 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.