Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predlog za kupovinu bezicnog telefona + Skype ( ili Skype i MSN zajedno)

[es] :: VoIP :: Predlog za kupovinu bezicnog telefona + Skype ( ili Skype i MSN zajedno)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8270 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Baja Gaša
Singidunum

Član broj: 37983
Poruke: 111
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 7257353


+3 Profil

icon Re: Predlog za kupovinu bezicnog telefona + Skype ( ili Skype i MSN zajedno)09.06.2013. u 19:06 - pre 132 meseci
Mislim da je poseban VoIP telefon bolje rešenje od aplikacije na mobilnom telefonu.

Kod mene na dva telefona novije generacije (Samsung Galaxy Nexus i Sony Xperia Z) dolazi do čestih prekida veze, gubljenja signala, naglog utišavanja i pojačavanja glasa sagovornika... Probao sam preko nekoliko provajdera i sa solidnim brzinama prenosa - i dalje isto. Najpre sam mislio da je do Nexusa, ali se problem uočava i na Sonyju. Rekao bih da su autori namerno osakatili Skype za Android da ne bi oštetili provajdere mobilne telefonije.

S druge strane, RTX 3088 radi bez greške. A posebno je dobar za starije jer nema promene njihovih navika u telefoniranju, pretrage po menijima itd.
S-S-Silvestere... J-j-jel b-bilo lud-daka u tvojoj p-porodici?!
 
Odgovor na temu

igor.vitorac

Član broj: 144858
Poruke: 483



+13 Profil

icon Re: Predlog za kupovinu bezicnog telefona + Skype ( ili Skype i MSN zajedno)09.06.2013. u 21:50 - pre 132 meseci
Citat:
bachi: Jasno je to meni, ali pojavom smart mobilnih telefona, stvarno ne vidim potrebu da se kupi ovako nešto iz naslova, ali ok, to sam samo ja.


Evo recimo, penzioneri nemaju smart telefon i zele da se cuju sa svojim rodjacima preko skype-a redovno.
RTX radi kao "obican" telefon i mnogo robustniji od smartphone-a.

 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Predlog za kupovinu bezicnog telefona + Skype ( ili Skype i MSN zajedno)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8270 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.