Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc-Trillian i Skype plugin?

[es] :: Instant Messaging :: Pomoc-Trillian i Skype plugin?

[ Pregleda: 4518 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pospanooki

Član broj: 84140
Poruke: 92
*.eunet.yu.



Profil

icon Pomoc-Trillian i Skype plugin?10.05.2006. u 17:55 - pre 217 meseci
Imam dva problemcica:
1.Kad startujem Trillian Pro 3,Skype plugin automatski"dize"i Skype.Ovo je po meni prilicno nespretno uradjeno,jer ako ne postoji drugi nacin,mogu jednostavno da, kad startujem Trililan,uporedo startujem i Skype.Nije li poenta koristiti UNIVERZALNI client BEZ paralelnog koriscenja ostalih?Moze li se nekako podesiti da koristim Trilianov skype plugin bez podizanja Skype-a i ako moze,kako?

2.Kako koristim porodicni comp,a sa tim je i vise usera na Trillianu,opet je sve bez problema SEM na Skype-u! Moze li se podesiti da se sa logovanjem odredjenog usera na Trillian automatski "lansira" i odgovarajuci Skype account?Ostali servisi(Yahoo,MSN,ICQ,Jabber/Gtalk...) rade besprekorno.
Hvala unapred!
pospanooki
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Pomoc-Trillian i Skype plugin?12.05.2006. u 19:24 - pre 217 meseci
Skype ne moze da radi na drugom klijentu osim na svom.
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Qler01

Član broj: 186964
Poruke: 328
93.87.206.*



+4 Profil

icon Re: Pomoc-Trillian i Skype plugin?16.09.2009. u 19:54 - pre 176 meseci
ljudi pomagajte imam skyp...i kamericu u kojoj je spikerfon kao i slisalice sa mikrofonom....kada hocu da pricam sa nekim skype mi kaze da imam problem sa mikrofonom...dok na MSn radi mikrofon....i onda prebacim u podesavanjima skypa da cita mikrofon sa kamerice iako mi dozvoljava i sa realtek zvocne da cita ( slusalice i mikrofon) ja cujem ali mene ne cuju kada koristim slusalice sa mikrofonom....dok sa kamericom radi bez problema i mikrofon na njoj i zvuk...dakle preko kamerice mene i cuju i vide...dok preko slusalica me ne cuju iako ja njih cujem?

u cemu li je stvarcica?
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: Pomoc-Trillian i Skype plugin?

[ Pregleda: 4518 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.