Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios

[es] :: Windows desktop :: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios

[ Pregleda: 3368 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.ADSL.neobee.net.



+6 Profil

icon sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios20.12.2010. u 18:39 - pre 162 meseci
dakle, u pitanju je lg super multi koga bios lepo cita, kad hocu da ucitam instalacioni win disk npr. uvek ga procita, cak sam tako lepo i odradio instalaciju windows-a, ali kad hocu da ga ucitam u windows-u on ga vidi u device manager-u, vidi ga i u windows explorer-u ali nece da prikaze sadrzaj nijednog cd-a. ucitava ga i kad ga ucita, onda prikaze kao da je disk prazan. da li neko ima resenje mozda

hvala
 
Odgovor na temu

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.34.*



+370 Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios20.12.2010. u 22:17 - pre 162 meseci
Da li se desi da kada neće da pročita lampica od DVD blinka stalno?
 
Odgovor na temu

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.ADSL.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios21.12.2010. u 01:49 - pre 162 meseci
ma on ga vrti kao i svaki drugi dok ga cita, i onda stane kao da ga je ucitao i cak se u windows exploreru vise ne pokazuje kao dvd-ram, vec kao cd drive sto govori kao da ga je ucitao, ali cim udjem da vidim sta ima, za svaki disk pokazuje kao da je prazan. sto se lampice tice ona svetlucka dok se to kao ne ucita, cim ga kao ucita ona prestane da svetli
 
Odgovor na temu

bubalo

Član broj: 64632
Poruke: 44
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+20 Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios21.12.2010. u 01:55 - pre 162 meseci
Da ne otvaram novu temu posto imam slican problem.Imam Lg gh22ns40 i cita sve diskove ali kada ubacim prazan kompjuter ga ne vidi i lampica blinkne samo nekoliko puta.Da napomenem da sam do pre par meseci normalno narezivao diskove.Inace taj LG star je manje od godinu dana.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.ADSL.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios23.12.2010. u 10:40 - pre 162 meseci
i ima li neko resenje za ovakav problem ili barem neko razmisljanje?
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios23.12.2010. u 11:05 - pre 162 meseci
Kod mene LG Super Multi DVD Rewriter, MODEL: GH22NP20 odmah nov nije valjao.
Drmusao je diskove kao da provera njihovu čvrstoću umesto da ih čita ili da po njima piše.
A piše na kutiji da je laser prve klase !
Dobro narezan disk bio je kod njega izuzetak.
Bio sam prinuđen da ga zamenim a da takoreći nije ni radio.
 
Odgovor na temu

rebalza
bg

Član broj: 52676
Poruke: 86
*.ADSL.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios25.12.2010. u 10:43 - pre 162 meseci
novi momenat. danas mi prepozna i cd u windows-u. najnormalnije krenem da otvaram razlicite cd-ove, svaki je uspeo da otvori i to sasvim lagano i lepo. uzmem i namerno resetujem kompjuter i kad je iznova usao u windows opet stara prica, kao da sve radi i kao da sve prepoznaje, samo sto ipak se nista ne vidi. naravno u biosu i dalje uvek mogu lepo da ga vidim, sa njega uvek mogu pomocu cd-a da podignem sistem, dakle on je samom kompjuteru sasvim vidljiv a windows-u samo u retkim slucajevima (tj. jeste vidljiv ali ne prikazuje mi njegov sadrzaj). ima li resenja? ne deluje mi da je pokvaren uredjaj a opet nesto mu smeta
 
Odgovor na temu

snenad82

Član broj: 192781
Poruke: 25
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios25.12.2010. u 18:57 - pre 162 meseci
Probajte da update-ujete firmware i probajte na nekom drugom kompu/operativnom sistemu. Ako i dalje ne radi ostaje samo opcija novi uredjaj. Koliko ja znam kod nas je LG uvek bio kocka, kad radi, radi samo tako a zna i suprotno kao i LiteON. Jos uvek imam TEAC-ov CD-RW 40X, i dalje cita i reze diskove bez greske, a ni sa jednim DVD-RW nisam imao srece 2 Pioneera i 1 NEC i 1 LIteON.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: sata dvd mi ne radi na windows xp a vidi ga bios

[ Pregleda: 3368 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.