Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110544 | Odgovora: 490 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 23:07 - pre 163 meseci
Pampula prijatelju imam za tebe jedno vise komercijalno pitanje.Zelim dodatni HD uredjaj (imam vec amino) i da na njemu pratim i SD kanale. Zvao sam vas call centar i kazu da je to sve ok i da je cena 820 din za SD(tj. postojeca) plus 400 din za HD( sa naglaskom da je to dodatni HD i da na njemu pratim i SD kanale). Posto mi vasa radnica nije delovala bas najsigurnija u svoju pricu zeleo bih da mi ti potvrdis.
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 23:11 - pre 163 meseci
Citat:
milosbeo: @Pampula

Jbg, zajebano je biti teh. podrska telekoma :D
Jesu vas unistili od posla?


Moglo je biti i gore ;)
Nije zajebano ako voliš, ali je problem kad ti dođe korisnik pa treba da mu pojasniš zašto nije rešeno a sve to moraš običnim rečima
 
Odgovor na temu

mikicg
Vladimir
Beograd

Član broj: 146650
Poruke: 333
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+9 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 23:16 - pre 163 meseci
Citat:
Pampula: To jeste žalosno, ali pozitivna stvar je u tome što se većina tih radnika trudi da nauči kako zna i ume kako bi vama pružili najbolju uslugu. Najveća ironija je u tome što ni sami tehničari na terenu nisu bili obavešteni ni upućeni u ono što sledi. Ali s obzirom da su bačeni svi u vatru (informacioni tehničari, tehnika, agenti prodaje, tehnička podrška...) dobro su se iskobeljali za 4 dana, i polako dolazi sve na svoje mesto.... Ovim putem se svima njima zahvaljujem na brzini i uspešnosti, a pogotovo Vama korisnicima na stprljenju


Ma, shvatam sve. Samo sam ovo napisao da bih ukazao da su svi bili na istom.
http://www.amazing-planet.net/ - dobra zabava
Samsung I9000 Galaxy S
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno18.11.2010. u 23:30 - pre 163 meseci
Citat:
Gost: Pampula prijatelju imam za tebe jedno vise komercijalno pitanje.Zelim dodatni HD uredjaj (imam vec amino) i da na njemu pratim i SD kanale. Zvao sam vas call centar i kazu da je to sve ok i da je cena 820 din za SD(tj. postojeca) plus 400 din za HD( sa naglaskom da je to dodatni HD i da na njemu pratim i SD kanale). Posto mi vasa radnica nije delovala bas najsigurnija u svoju pricu zeleo bih da mi ti potvrdis.


Hvala na podsećanju, to nisam objasnio (samu uslugu).

Korisnik koji želi da dobije HD a ima već IPTV treba do podnese zahtev za HD priključak u korisničkom servisu ili preko call centra. Ukoliko tehničke mogućnosti to dozvoljavaju, korisnik će biti kontaktiran da donese svoj stari STB i da potpiše aneks ugovora. Po potpisivanju istog, korisnik dobija novi HD STB i PUK (trebalo bi u istom trenutku ;) ). Što se tiče same usluge svi kanali ostaju u SD formatu, sem onih dodatnih 7 koji su HD. Razlika je što su ovi novi uređaji mnogo kvalitetniji, tj pružaju različite mogućnosti, i što je slika znatno kvalitetnija čak i preko scart-a ( u odnosu na pin-scart). Npr kod mene je presudno za uzimanje bilo mogućnost priključenja na kućni bioskop i gledanje filmova i Američkog fudbala u stereo modu (5.1), kao i znatno kvalitetnija slika na tv-u (samsungov model iz '97 - nije lcd ni plazma)

Ukoliko korisnik želi još jedan STB, a pri tom da taj bude HD, potrebno je da osnovni zameni za HD a potom da podnese zahtev za dodatni koji je SD. Ukoliko se uzme dodatni STB, njega ugovorna obaveza prati osnovni, što znači da ukoliko je pod ugovornim trajanjem isti mora da koristi do isteka osnovnog, a ukoliko je ugovorna obaveza istekla može posle 1 dana da otkaže. Plaćanje je 250 rsd + pdv

Što se plaćanja tiče korisnik plaća 400 rsd sa pdv-om, dok se sama usluga iptv-a naplaćuje po dosadašnjim mehanizmima.

Primer:
ukoliko korisnik ima ovu novu kampanju CLICK4+IPTV i uzme HD uređaj plaća sledeće:
- prvih godinu dana ADSL-1425; IPTV-1; VOD-118 i HD-400
- drugih godinu dana ADSL - 1425; IPTV-825; VOD-118 i HD-400

Ugovorna obaveza za HD nije na 24 meseca!!!! Ona prati osnovni ugovor. Što će reći ukoliko imate još 12 meseci do isteka a hoćete da vratite HD plaćate sve pretplate do isteka ugovorenog perioda za kompletnu uslugu po ugovoru. A ukoliko je ugovorna obaveza istekla, HD možete otkazati (raskinuti kompletan ugovor) već posle 1 dan.

Instalaciona taksa do kraja godine je 1,18 rsd, a od nove godine 2400 na 24 rate (ukoliko se raskine posle npr 3 meseca mora se platiti ceo iznos za preostalu 21 ratu)

Nadam se da sam uspeo pojasniti

[Ovu poruku je menjao Pampula dana 19.11.2010. u 00:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 00:15 - pre 163 meseci
Ako želite možete mi poslati privatnu poruku, ukoliko se otvori još neki forum vezan za telekom (i na ovaj sam slučajno nabasao) kad se pojavi neka kampanja ili usluga. Pa da pokušamo da damo objašnjenja (ukoliko budem znao) :)

PS ovaj ću ispratiti do kraja ;)
 
Odgovor na temu

Nemanja_NS
Novi Sad

Član broj: 265454
Poruke: 39
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 01:11 - pre 163 meseci
Za Pampulu:
Recimo, prijavim se 25 decembra, a oni me zovu da preuzmem opemu i potpisem ugovor posle nove. Placam tad 1.18 dinara ili 2400 instalacionu taksu? A sta je sa "Arenom", cele dve godine ostaju sva 4 kanala, nece se dodatno placati kao poseban paket? Da li ce se i "HBO" naci uskoro u HD-u? Hvala
Glory, glory, Manchester United!
 
Odgovor na temu

Stefan Jocic
System Administrator

Član broj: 177868
Poruke: 1299
*.dynamic.isp.telekom.rs.

ICQ: 409508405


+27 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 01:17 - pre 163 meseci
Koliko ja znam ti odmah po prijavi potpisuješ zahtev i to je to. Taj se datum računa, bez obzira kada dobijaš uređaj (neka me neko ispravi ako grešim). Što znači da plaćaš samo 1.18 dinara, ili koliko već beše u tom promo periodu. Arena je već sada zaseban paket (2, 3 i 4), dok je Arena 1 pod osnovnim paketom.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 07:43 - pre 163 meseci
Kolika je razlika izmedju @pampula i @Orca2. Kad se nesto objasni onda je to objasnjeno. Hvala za ovakve informacije, to je upravo bilo potrebno kako ne bi spamovali forum raznim nagadjanjima.

Mene licno interesuje samo jedna stvar, upuceno @pampula: Moze li da se na HD STB-u snima TV program na spoljni hard ili USB stick? Znaci, bez mesanja sa opcijom snimanja iz korisnickog menija, gde je snimljen materijal na serveru Telekoma. Ako moze, voleo bih da znam da li ima nekih ogranicenja po tom pitanju. I, takodje, ako moze, da li je to ograniceno na HD kanale ili mogu svi.

Hvala na odgovorima.
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.telekom.yu.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 08:31 - pre 163 meseci
za selters-a: nadam se da je PUK kod sada ispravan. Za PUK-ove probajte sada na 977 trebalo bi većina njih da je vidljiva radnicima.

MOLBA da li neko od administratora može da mi sredi profil da mogu da odgovaram na privatne poruke (izbacuje informaciju da moram 7 dana biti registrovan, a ne 1 kao što je moj slučaj)
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.telekom.yu.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 08:48 - pre 163 meseci
Za Stafan Jocic

do pikselizacije može doći usled trenutnog preopterećenja. To se dešava ukoliko se pusti neki novi servis, ili kad je priključeno više korisnika u kratkom periodu. To se relativno brzo rešava, odnosno stabilizuje (najčešće se reši do najviše 15-ak dana).

Što se tiče tvoje linije, ona dozvoljava protok do 25 Mbps, što je sasvim dovoljno (i previše) za ono što ti imaš.
 
Odgovor na temu

bokiilic
Negotin

Član broj: 51426
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 08:50 - pre 163 meseci
Citat:
Pampula: Hvala na podsećanju, to nisam objasnio (samu uslugu).

Korisnik koji želi da dobije HD a ima već IPTV treba do podnese zahtev za HD priključak u korisničkom servisu ili preko call centra. Ukoliko tehničke mogućnosti to dozvoljavaju, korisnik će biti kontaktiran da donese svoj stari STB i da potpiše aneks ugovora. Po potpisivanju istog, korisnik dobija novi HD STB i PUK (trebalo bi u istom trenutku ;) ). Što se tiče same usluge svi kanali ostaju u SD formatu, sem onih dodatnih 7 koji su HD. Razlika je što su ovi novi uređaji mnogo kvalitetniji, tj pružaju različite mogućnosti, i što je slika znatno kvalitetnija čak i preko scart-a ( u odnosu na pin-scart). Npr kod mene je presudno za uzimanje bilo mogućnost priključenja na kućni bioskop i gledanje filmova i Američkog fudbala u stereo modu (5.1), kao i znatno kvalitetnija slika na tv-u (samsungov model iz '97 - nije lcd ni plazma)

Ukoliko korisnik želi još jedan STB, a pri tom da taj bude HD, potrebno je da osnovni zameni za HD a potom da podnese zahtev za dodatni koji je SD. Ukoliko se uzme dodatni STB, njega ugovorna obaveza prati osnovni, što znači da ukoliko je pod ugovornim trajanjem isti mora da koristi do isteka osnovnog, a ukoliko je ugovorna obaveza istekla može posle 1 dana da otkaže. Plaćanje je 250 rsd + pdv

Što se plaćanja tiče korisnik plaća 400 rsd sa pdv-om, dok se sama usluga iptv-a naplaćuje po dosadašnjim mehanizmima.

Primer:
ukoliko korisnik ima ovu novu kampanju CLICK4+IPTV i uzme HD uređaj plaća sledeće:
- prvih godinu dana ADSL-1425; IPTV-1; VOD-118 i HD-400
- drugih godinu dana ADSL - 1425; IPTV-825; VOD-118 i HD-400

Ugovorna obaveza za HD nije na 24 meseca!!!! Ona prati osnovni ugovor. Što će reći ukoliko imate još 12 meseci do isteka a hoćete da vratite HD plaćate sve pretplate do isteka ugovorenog perioda za kompletnu uslugu po ugovoru. A ukoliko je ugovorna obaveza istekla, HD možete otkazati (raskinuti kompletan ugovor) već posle 1 dan.

Instalaciona taksa do kraja godine je 1,18 rsd, a od nove godine 2400 na 24 rate (ukoliko se raskine posle npr 3 meseca mora se platiti ceo iznos za preostalu 21 ratu)

Nadam se da sam uspeo pojasniti

[Ovu poruku je menjao Pampula dana 19.11.2010. u 00:41 GMT+1]


Odakle ovo VOD-118 u računici. Zar se VOD (VideoOnDemand) ne naplaćuje po naručenom filmu? Ako se plaća pretplata za ovu uslugu zašto to posebno nije navedno i da li ju je moguće isključiti ako je neko ne koristi?
 
Odgovor na temu

supdej

Član broj: 273008
Poruke: 49
*.dynamic.stcable.net.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:02 - pre 163 meseci
dobro pitanje,ni meni to nije jasno!
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.telekom.yu.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:07 - pre 163 meseci
mala greška u pisanju (svi grešimo) naplaćuje se nPVR odnosno snimanje sadržaja, VOD je po iznajmljenom filmu
 
Odgovor na temu

Bubašinter
za stalno,tehnički centar
Novi Sad

Član broj: 250903
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:26 - pre 163 meseci
@Pampula
Sada sam bio u poslovnici Tkoma, pa sam nešto snimio, zašto je kod njih Ovaj novi HD STB u modem utaknut u lan 2 port? Možda zato meni ne radi? Iako u uputstvu piše lepo lan3 port.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:43 - pre 163 meseci
@Pampula

Da ne bude zabune ja sam postavio komercijalno pitanje tj. o kombinaciji SD i HD uredjaja. Na kraju mi ipak nije jasna matematika pretplate. Da skratim da li je matematika za Sd i Hd uredjaj 820 + 400 ili 820 + 400 + 300? P.S. Ne koristim ADSL.
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:45 - pre 163 meseci
Možeš i 2 i 3 port.
Jedno pitanje za Pampulu:
Citat:
Ugovorna obaveza za HD nije na 24 meseca!!!! Ona prati osnovni ugovor. Što će reći ukoliko imate još 12 meseci do isteka a hoćete da vratite HD plaćate sve pretplate do isteka ugovorenog perioda za kompletnu uslugu po ugovoru. A ukoliko je ugovorna obaveza istekla, HD možete otkazati (raskinuti kompletan ugovor) već posle 1 dan.

Jel to znaci ako sam ja potpisao ugovor u junu na godinu dana i uzmem HD i ne bude mi odgovaralo na primer ne radi mi kako treba i hocu da vratim HD, znaci li to da cu morati da placam 400 din celih jos godinu dana na taj novi ugovor od HD-a i ako mi ne radi?Ili sam ja to lose protumacio :)
I moze li ako nista da se obican STB zameni sa HD STB-om?
 
Odgovor na temu

c-h-d-mcarcode
G.Milanovac

Član broj: 94588
Poruke: 106
*.proxima.rs.



+1 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:48 - pre 163 meseci
Placa se 820 din osnovni paket + 400 din HD paket sa PDV-om.
 
Odgovor na temu

selters
Mladenovac, Srbija

Član broj: 127491
Poruke: 98
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.sumadijskioglasi.com


Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 09:50 - pre 163 meseci
Kod mene je uključen u port 3 i radi. Bilo malo problema sa pikselima na HD kanalima, ali posle promene parametara, u centrali, proradilo.
Medjutim, imam utisak da je slika na „običnim” kanalima bila bolja na starom Amino uredjaju nego na ovom novom! Ili grešim. Kakvi su
vaši utisci?

[Ovu poruku je menjao selters dana 19.11.2010. u 11:59 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.telekom.yu.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 10:20 - pre 163 meseci
Citat:
Bubašinter: @Pampula
Sada sam bio u poslovnici Tkoma, pa sam nešto snimio, zašto je kod njih Ovaj novi HD STB u modem utaknut u lan 2 port? Možda zato meni ne radi? Iako u uputstvu piše lepo lan3 port.


kod nekih modema je isetovano da se može pustiti i preko lan2 i lan3
 
Odgovor na temu

Pampula
radnik prodaje, tehnička podrška
Srbija

Član broj: 273209
Poruke: 35
*.telekom.yu.



+3 Profil

icon Re: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno19.11.2010. u 10:24 - pre 163 meseci
Citat:
Gost: @Pampula

Da ne bude zabune ja sam postavio komercijalno pitanje tj. o kombinaciji SD i HD uredjaja. Na kraju mi ipak nije jasna matematika pretplate. Da skratim da li je matematika za Sd i Hd uredjaj 820 + 400 ili 820 + 400 + 300? P.S. Ne koristim ADSL.


Naplata ide 825 IPTV + 400 za HD STB + 300 za dodatni SD STB = 1525
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV HD paket za 400 dinara mesečno

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110544 | Odgovora: 490 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.