Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost

[es] :: ISP :: ADSL :: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost

[ Pregleda: 4220 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Vasic
Web Administrator, Uspon d.o.o
Čačak

Član broj: 91692
Poruke: 1226
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: www.vasictech.net


+1 Profil

icon EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost27.10.2010. u 17:02 - pre 164 meseci
Pre par minuta mi stigao e-mail od EUnet-a sa temom "Dodatna vrednost za vernost".

Citat:
Poštovani korisnici,

EUnet je pokrenuo ADSL akciju „Dodatna vrednost za vernost„. Svi korisnici EUnetADSL usluge duže od godinu dana, imaju mogućnost da izaberu jedan od ponuđenih paketa i iskoristi specijalne uslove.

Dodatna pogodnost za prvih hiljadu korisnika koji se odluče za ponuđene pakete je zamena ADSL opreme i besplatno korišćenje bežičnog – WiFi rutera.

U ponudi su sledeći paketi:

Loyalty Paket 1

* Podrazumeva nižu cenu od 10% na postojeći EUnetADSL paket
* Bežični - WiFi ruter besplatno na korišćenje*

Loyalty Paket 2

* Dupliranje download brzine Flat paketa 1 Mb/s
* Od sada Flat 2048/128 Kb/s koristite po ceni od 1450 din.
* Bežični - WiFi ruter besplatno na korišćenje*

Loyalty Paket 3

* Dupliranje download brzine Flat paketa 2 Mb/s
* Od sada Flat 4096/192 Kb/s koristite po ceni od 2590 din.
* Bežični WiFi ruter besplatno na korišćenje*

*Za sve loyalty pakete imate dodatni popust od 5% za redovno plaćanje računa.
Redovne cene paketa mozete pogledati na strani EUnet ADSL cenovnik

Izaberite jedan od ponuđenih paketa prijavljivanjem na korisničkom portalu my.eunet.rs.

Napomene:

* Ugovorna obaveza 24 meseca
* Isti paketi važe za fizička i pravna lica
* Ako ste korisnik Surf tarifnog paketa, odabirom loyalty paketa 2. ili 3. automatski ste promenili tarifni paket
* Za fizčka lica navedene cene uključuju PDV
* Za pravna lica navedene cene ne uključuju PDV


Zvuci vrlo primamljivo, ali imam osecaj da tu ima nesto izaostavljeno.
Naime da se prijavite na neki od loyalti paketa samo je potrebno da se u korisnickom panelu izabere zeljeni i prihvati ANEX ugovor,
kojim se obavezujete na dodatnih 24 meseca koriscenja ADSL-a.

Voleo bih da cujem vasa misljenja da li je ovo samo zelja EUnet-a da zadrzi svoje korisnike time sto ce ih dodatno obavezati ugovorom ili ima tu nesto drugo?
 
Odgovor na temu

langust
student, SF

Član broj: 202575
Poruke: 19
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost30.10.2010. u 17:56 - pre 163 meseci
Deluje kao fer ponuda i upravo sam je prihvatio. Nova brzina biće mi aktivirana u roku od 5 dana. Ako i pre isteka dve godine od aktiviranja ovog paketa ipak poželiš da raskineš ugovor, moraćeš da im platiš obeštećenje u iznosu od 6000 dinara. (Tako piše u aneksu ugovora.)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
net172-59-245-109.mbb.telenor.rs.



+165 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost01.11.2010. u 19:39 - pre 163 meseci
i ja sam danas bas to primetio

bice da nesto drugo pripremaju, pa ovako da navuku jos ljude po "vecim" cenama da potpisu ugovore na 2 godine
(al bitno da upload ne povecavaju,jbte ko da je od zlata)

off: kako vam ovih dana radi eunet?
 
Odgovor na temu

raikkonen

Član broj: 93339
Poruke: 241
*.adsl.eunet.rs.



+8 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost03.11.2010. u 07:27 - pre 163 meseci
Ovih dana eunet radi ocajno, danas su mi aktivirali loyalty paket i duplirali brzinu sa 1Mb/sec na 2Mb/sec. Medjutim i sada kao i prethodnih nekoliko dana dawnload ima oblik sinusoide. Nekoliko sekundi je brzina 200 KB/s, a posle toga nekoliko sekundi download-a uopste nema. Tako da je prosecan download oko 40 -50 KB/sec.

Kako je kod ostalih korisnika?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost03.11.2010. u 08:07 - pre 163 meseci
Eunet je nekada imao različite pakete sa istom brzinom pa je onim jeftinijim brzina bila prilično ograničena. Ne znam da li ih imaju i dalje ali u svakom slučaju brzina nije garantovana pa može da se desi da bude i oscilacija, naročito ako ima problema. Jesi li probao download sa više izvora i na više načina?
 
Odgovor na temu

raikkonen

Član broj: 93339
Poruke: 241
*.adsl.eunet.rs.



+8 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost03.11.2010. u 11:49 - pre 163 meseci
^

Probao sam s drugih izvora, nesto je bolje sada, brzina je oko 130-150KB/sec.
 
Odgovor na temu

langust
student, SF

Član broj: 202575
Poruke: 19
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost03.11.2010. u 12:44 - pre 163 meseci
Jutros mi je SMS-om stiglo obaveštenje od EUneta da mi je duplirana brzina. Naravno, odmah sam poželeo da to i proverim. Otišao sam na sajt download.com i preuzeo instalacioni fajl za KIS 2011 (koji je veličine cca 100 MB). Brzina je sve vreme bila stabilno iznad 200 KB/s, uglavnom oko 206 KB/s.

Svaki dan sam na netu, ali nisam primetio nikakve oscilacije u brzini downloada prethodnih dana, kako su neki ovde pisali. Ja sam u Bgd, ne znam ima li problema u nekim drugim područjima. Naravno, imam jedino veliku zamerku na to što je brzina uploada ostala ista.

Da li biste mi savetovali da uzmem bežični ruter? Ovaj ruter koji sam do sada koristio (Sagem) se pokazao kao vrlo pouzdan, pa ne znam da li će se i bežični ruter isto pokazati. Vredi li rizikovati?
 
Odgovor na temu

raikkonen

Član broj: 93339
Poruke: 241
*.adsl.eunet.rs.



+8 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost04.11.2010. u 06:06 - pre 163 meseci
I kod mene od juce posle 13h eunet radi stabilno. Prethodnih dana je bilo mnogo problema, ali sada je download stabilan i iznosi oko 210 KB/sec. Eunet u sustini radi odlicno poslednjih nekoliko godina od kada ga koristim, ali od ponedeljka ove nedelje do juce je radio katastrofalno, bar kod mene.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-136-92.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost05.11.2010. u 17:04 - pre 163 meseci
i meni je radio fino
retko je pucao brzina stabilna uglavnom i prvenstveno zbog toga sam i ostao kod njih,a nisam jurio, kao sto sam cuo da to neki jure, od provider-a do prov. promocije

ali prosle nedelje je bas kakio, te puca net, te nece da se konektuje (pogledati drugu temu)

trenutno je ok... izgleda su bili neki tehnicki problemi (razumem ja da se zadese tehnicki problemi, ali mi je "sugavo" sto nisu napisali lepo na site-u obavestenje u fazonu "postovani, zbog tog i tog poslednjih dana se desavaju prekidi veze sa internetom, hvala vam na strpljenju, greska ce biti otklonjena u najkracem mogucem roku", ne, nego je zadnje obavestenje o novim promocijama,ili cemu vec)
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-136-92.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost05.11.2010. u 17:04 - pre 163 meseci
i meni je radio fino
retko je pucao brzina stabilna uglavnom i prvenstveno zbog toga sam i ostao kod njih,a nisam jurio, kao sto sam cuo da to neki jure, od provider-a do prov. promocije

ali prosle nedelje je bas kakio, te puca net, te nece da se konektuje (pogledati drugu temu)

trenutno je ok... izgleda su bili neki tehnicki problemi (razumem ja da se zadese tehnicki problemi, ali mi je "sugavo" sto nisu napisali lepo na site-u obavestenje u fazonu "postovani, zbog tog i tog poslednjih dana se desavaju prekidi veze sa internetom, hvala vam na strpljenju, greska ce biti otklonjena u najkracem mogucem roku", ne, nego je zadnje obavestenje o novim promocijama,ili cemu vec)
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: EUnet Loyalty paketi - Dodatna vrednost za vernost

[ Pregleda: 4220 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.