Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu

[ Pregleda: 28070 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zvonceok
doo morgen

Član broj: 235074
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu17.07.2010. u 10:17 - pre 167 meseci
Pozdrav svim dobrim,pametnim i jos uvek svesnim ljudima!! zamolio bih nekoga od vas ko je dobro informisan kako od pocetka pa do kraja ide proces porodicne emigracije za Kanadu!? po zanimanjuu sam Kuvar sa manjim radnim iskustvom.... Imam dvoje dece(srednjoskolci ..sin- Kompjuterski tehnicar za masine,niza muzicka skola za harmoniku..;cerka- Finansije)supruga od diploma(alatnicar,masin bravar,trgovac,zavrsen kurs za knjigovodju-sertifikat.....od radnog iskustva samo 4 godine kao knjigovodja i fakturista velike firme).ja imam 42 god. supruga 40,deca 16 i 17 godina......bio sam kao muzicar u Kanadi 92/93 godine i zbog iznenadne oceve smrti se nazalost vratio i eto me opet posle 18 godina sa jos vecom zeljom za odlazak u Kanadu ovoga puta sa svojom porodicom.Bio bih vam zahvalan na svakoj opsirnoj i realnoj informaciji...povrsno poznajem proces emigracije zato bih vas zamolio za objasnjenje kao da ne znam nista u vezi toga(od pocetka i ako ima slicnih prica o slicnoj porodici koja je vac otisla u Kanadu-njihovo iskustvo....engleski svi znamo za sporazumevanje(mislim na mene i porodicu)...ocenio bih to sa 2-3....to je to odprilike jos jednom Vam se unapred zahvaljujem za sve informacije! zivi i zdravi bili!
zvonce
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu17.07.2010. u 10:28 - pre 167 meseci
http://www.elitesecurity.org/t...Vodic-za-emigraciju-USA-Kanada

poz
 
Odgovor na temu

zvonceok
doo morgen

Član broj: 235074
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu17.07.2010. u 10:36 - pre 167 meseci
hvala ti na brzom odgovoru...dali konkretnije znas ti licno neki savet da mi das u vezi ove teme?? npr. dali postoje negde prevodi formulara iz kanadske ambasade u vezi porodicne emigracije?? izvini prvi put sam na forumu pa sam malo vise neinformisan ali ne bih voleo da nikoga smorim!!?
zvonce
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu17.07.2010. u 17:35 - pre 167 meseci
Ne znam nista konkretno, ali postavi to pitanje na toj temi sto sam ti linkovao, jer mozda dosta ljudi je prati preko maila a da ne svracaju cesto na forum, pa ce ti odgovoriti mozda brze nego ovako da postavljas novu temu sa istom tematikom.

Poz
 
Odgovor na temu

zvonceok
doo morgen

Član broj: 235074
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu17.07.2010. u 17:50 - pre 167 meseci
puno ti hvala na savetu...mnogo mi znaci !! pozdrav!
zvonce
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako najlakse do porodicne Iseljenicke vize za Kanadu

[ Pregleda: 28070 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.