Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Placanje troskova imigracione vize za Kanadu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu

[ Pregleda: 5405 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Alekssandar
Alekssandar
Srbija

Član broj: 99793
Poruke: 31
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Placanje troskova imigracione vize za Kanadu30.05.2009. u 22:59 - pre 181 meseci
Uskoro podnosim aplikaciju za imigracuju za Kanadu u klasi "Skilled workers and professionals".
Ono sto me zanima jeste kako platiti troskove za vizu.
U aplikaciji doslovno pise:
In Canadian funds only, you may pay by certified cheque, bank draft or money order made payable to the “Receiver General for Canada.”

Da li neko zna preko kojih banki se ovo moze uraditi, i da li neko ima licna iskustva?

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

Alekssandar
Alekssandar
Srbija

Član broj: 99793
Poruke: 31
82.117.201.*



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu03.06.2009. u 08:18 - pre 181 meseci
Hajdemo ljudi, nije valjda da niko u skorasnje vreme nije podnosio aplikaciju za kanadsku iseljenicku vizu?
 
Odgovor na temu

zlaja789
North Battleford,Canada

Član broj: 27777
Poruke: 39
*.nbfr.hsdb.sasknet.sk.ca.



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu09.06.2009. u 05:49 - pre 181 meseci
Komercijalna banka.Kada bude vreme za placanje dobices sve podatke koji ti trebaju.Mozes platiti i u dinarima(banka ce samo preracunati koliko to iznosi u CAD po trenutnom kursu).
 
Odgovor na temu

Alekssandar
Alekssandar
Srbija

Član broj: 99793
Poruke: 31
89.216.54.*



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu09.06.2009. u 10:02 - pre 181 meseci
U Komercijalnoj banci u dinarima se placa tak kad sve zavrsim, tj. troskove vize.
U medjuvremenu da bih poslao aplikaciju mora iskljucivo biti placeno preko "certified cheque", "bank draft" ili "money order".
Prijatelj u Kanadi ce mi to odraditi, koliko sam se raspitao nijedna banka kod nas to ne radi.

Ipak, ako neko zna neke druge informacije neka napise.
Pozdrav svima
 
Odgovor na temu

Manonegra
Toronto

Član broj: 38193
Poruke: 44
*.dsl.bell.ca.



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu23.06.2009. u 20:27 - pre 180 meseci
Mozes sve da odradis u Komercijalnoj banci. Imas sve podatke sta i kako na sajtu kanadske ambasade. Ja sam sve uplacivala u Komercijalnoj banci od pocetka do kraja bez problema i evo me u Kanadi vec dve godine :)
 
Odgovor na temu

Alekssandar
Alekssandar
Srbija

Član broj: 99793
Poruke: 31
89.216.54.*



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu25.06.2009. u 15:00 - pre 180 meseci
Mozda je i moglo ranije, ali sad ne moze.
Neko iz inostranstva mora da uplati i posalje tebi cek, a ti ga saljes sa ostalim papirima u Sidney, NS, Canada.
To sam i ja uradio, poslao prijatelju u Kanadu lovu, on mi je poslao cek.
Bilo je par ljudi koji su u skorije vreme uplatili u komercijalnoj banci, ali na kraju su im refundirali te pare
i morali su uraditi kako pise na u uputstvu.
U komercijalnoj banci se sad uplacuje taksa kada dodje na red pecatiranje pasosa i to je 490CAD (ne znam tacno jos nisam dosao do toga :-) po osobi u dinarima, i nista vise u vezi sa iseljenickom vizom.

Detalje mozete saznati na jednom domacem forumu, gde se vodi vrlo detaljna i iscrpna prepiska o tome.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Manonegra
Toronto

Član broj: 38193
Poruke: 44
*.dsl.bell.ca.



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu25.06.2009. u 18:04 - pre 180 meseci
Nisam znala da se sad salje u Sidney. Tu se salje i za drzavljanstvo :) E, pa sretno sa aplikacijom i ma koliko delovalo komplikovano i frustrirajuce, isplati se :) Ovo je divna zemlja sa puno mogucnosti za uspeh na svim poljima :)
 
Odgovor na temu

Alekssandar
Alekssandar
Srbija

Član broj: 99793
Poruke: 31
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu26.06.2009. u 16:27 - pre 180 meseci
Znam :-)
Hvala na podrsci.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Placanje troskova imigracione vize za Kanadu

[ Pregleda: 5405 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.