Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sezampro, promena domena .yu na .rs

[es] :: E-mail :: Sezampro, promena domena .yu na .rs

[ Pregleda: 3704 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Cope234

Član broj: 263306
Poruke: 2
*.adsl-a-4.sezampro.rs.



Profil

icon Sezampro, promena domena .yu na .rs29.06.2010. u 15:13 - pre 167 meseci
Pozdrav svima, ja sam novi korisnik na ovom forumu, pre sam naletao uglavnom ako naidjem na nesto i bio sam registrovan ali dzabe sada sve to ...


Eh sada, ja sam korisnik Sezampro ISP-a, i odkako se promenio domen sa .yu na .rs ja mailove na .yu emailu vise ne primam, posto sam bio registrovan na sigurno 2-3 hiljade raznoraznih sajtova i foruma tokom godina ignorisao sam to jer sam se vratio igranju igrica =). E sada sam hteo da idem na neke sajtove/forume na kojima sam zaboravio sifru itd... Posto ja sada ako ukucam moj [email protected] i "stigne" mi mail ja ne primam taj mail u outlooku ili na sezam web mailu iako meni taj email account i smtp i pop3 radi znaci radi account samo ne prima poruke. Ja sam se na nekim mestima registrovao opet na taj novi [email protected] ali opet sve stare sifre su izgubljene. Ja sam cuo od prijatelja da prelaskom na .rs treba automatski sve stare emailove sa .yu da primamo i ovamo, ali moj problem je sto se to ne desava kod mene, pa ako bi neko mogao da mi odgovori sta i kako bio bih veoma zahvalan.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Sezampro, promena domena .yu na .rs29.06.2010. u 19:52 - pre 167 meseci
Pa mogao si da ih primas dok je bio .yu jos postojeci. Kad je prestao da postoji, prestale su da postoje i sve adrese [email protected] . Sto bi rekli- imao si vise od godinu dana da sve to prebacis na .rs - ali nisi i sad nema vise...
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Cope234

Član broj: 263306
Poruke: 2
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Sezampro, promena domena .yu na .rs29.06.2010. u 22:03 - pre 167 meseci
Eh pa sada pre godinu dana nisam ni znao da ce biti a opet nebi bio u stanju da prebacim sve to na taj novi email a i pre godinu dana nije postojao taj novi .rs email a da sam prebacio trebao bi da potvrdim sa tog maila. Uglavnom valjda jos neko odgovori u vezi ovoga ako ima ista :/
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Sezampro, promena domena .yu na .rs30.06.2010. u 07:43 - pre 167 meseci
To je to što je Jbyn4e napisao, nema ništa drugo. Imaš kasno paljenje.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.rs.



+257 Profil

icon Re: Sezampro, promena domena .yu na .rs30.06.2010. u 08:28 - pre 167 meseci
Citat:
Cope234: Eh pa sada pre godinu dana nisam ni znao da ce biti a opet nebi bio u stanju da prebacim sve to na taj novi email a i pre godinu dana nije postojao taj novi .rs email a da sam prebacio trebao bi da potvrdim sa tog maila. Uglavnom valjda jos neko odgovori u vezi ovoga ako ima ista :/


Cekaj, ti zezas? .yu je trebalo da prestane da postoji jos 30.09.2009, a produzenje je bilo od 3. 11. 2008, .rs postoji jos od negde marta 2008, .yu je prestao da radi pre par meseci, i svi provajderi su obavestili svoje korisnike kako da preusmere mailove sa .yu na .rs.

I sad ti pre godinu dana nisi znao?????

Nema vise, kaput, gotovo. Trebalo je da razmisljas na vreme.

Mada ocigledno neki provajderi sa PTR zapisima (reverzni naziv ip adrese) jos uvek zive u proslosti
Citat:

*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Sezampro, promena domena .yu na .rs29.08.2010. u 23:05 - pre 165 meseci
Nije on kriv, zna se ko je kriv: kriv je onaj koji je namerno želeo da rok za gašenje YU domena bude što kraći, tako da što pre primora korisnike da kupuju skupe RS domene. I taj isti je ignorisao sve moje (i tuđe) dobronamerne predloge da se nešto uradi po pitanju onih koji budu pokušavali da pristupe YU domenu nakon gašenja... recimo web strana sa savetom da probaju istu adresu ali na RS domenu, i slično. Za mailove je isto moglo nešto da se smisli kako bi ublažilo probleme.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Sezampro, promena domena .yu na .rs

[ Pregleda: 3704 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.