Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Broj VoIP korisnika u Srbiji?

[es] :: VoIP :: Broj VoIP korisnika u Srbiji?

[ Pregleda: 3318 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vulica
milica vulovic
student
beograd

Član broj: 228532
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Broj VoIP korisnika u Srbiji?23.06.2010. u 10:22 - pre 168 meseci
Ljudi, zna li neko gde mogu da pronadjem informaciju o broju VoIP korisnika u Srbiji, treba mi za izradu prognoziranja broja korisika za 2011. godinu ( za projekat na master studijama), a imam problem da pronadjem dosadasnji broj korisnika?! Znam da Ratel objavljuje te informacije, ali za sada na njihovom sajtu nema tih podataka!!! Hvala unapred!
 
Odgovor na temu

sphere
System Administrator
Beograd

Član broj: 240005
Poruke: 66
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: Broj VoIP korisnika u Srbiji?23.06.2010. u 12:15 - pre 168 meseci
To ces jako tesko naci. I RATEL se sluzi samo okvirnim ciframa jer niko tacno ne moze da kaze koliko ljudi/firmi koristi voip. Pogotovo sada kada su jako mala sredstva potrebna da sam napravis svoj PBX.
Povajderi verovatno imaju podatke o njihovim korisnicima, ali opet kazem, broj onih koji imaju centrale u spostvenoj reziji je veliki
 
Odgovor na temu

vulica
milica vulovic
student
beograd

Član broj: 228532
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Broj VoIP korisnika u Srbiji?23.06.2010. u 12:32 - pre 168 meseci
Problem mi je sto, ne samo da se tesko pronalazi broj VoIp korisnika, nego ne mogu da dodjem ni do broja medjunarodnih odlaznih poziva ( moze se pronaci samo broj ostvarenih minuta u medjunarodnom saobracaju), a bilo koja od ovih informacija bi mi dobrodosla ( jer mi treba potencijal trzista, kao parametar za prognozu). U svakom slucaju, hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Broj VoIP korisnika u Srbiji?

[ Pregleda: 3318 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.