Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9539 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?13.06.2010. u 15:10 - pre 169 meseci
Ma nikakvo lemnjenje baterije! Taj savet zaboravi, neke stvari ipak zeon ne poznaje dovoljno, kad se bude pojavio problem na drugim slicnim uredjajima nece na dobro ici.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13064
*.adsl-1.sezampro.yu.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?13.06.2010. u 18:07 - pre 169 meseci
Pigoza, odlemi bateriju i baci!

Nemoj da se nešto desi.

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.adsl.eunet.rs.



+7 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?14.06.2010. u 08:36 - pre 169 meseci
200 dinara baterija,kuciste u koje bihmogao da stavim bateriju nema sanse da nadjem,tako daipak ostaje zalemljena baterija,pa ako bas ne bude drzalo posle 5 godina,smislicu nesto drugo.
Peco sto onda ne kazes sta uraditi.
Ja sam na hladnjaku od kola zalepio super lepkom one drzace za opruge na cetkicama,da ne bi izletele van, ivec punih 5 godina je super lepak drzao na extremnim temperaturama,verujem da je opasno igrati sa sa baterijama i kiselinama,sem toga ovo mi je uradio-zalemio rodjak casovnicar,tako da sam ja sacuvao oci a i on......
Pozdrav!
Jos samo da zamenim mrezni elektrolit i da ga pustim u pogon!
Pozdrav!!!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13064
*.adsl-a-6.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?14.06.2010. u 10:29 - pre 169 meseci
Pigoza, sve su to materijalne stvari, dok rade rade ako nije moguće opraviti, baciti i kupiti novo!!!!

Puno pozdrava Pigozi i malom Mihalju!

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?14.06.2010. u 10:36 - pre 169 meseci
Sta uraditi ima vec napisano, kako to uraditi ostavljam tebi na volju.
200din. za bateriju je puno, ovde u Panchester je oko 100din.
Da zavisi na kom mestu stoji 5 godina...
Cak nije bitno ko je lemio bateriju, sta baterija moze da uradi u zatvorenom kucistu, gde je stampana veza?
Tako su moji drugari bili 'leteci' kao i ti ali cim se pojavio problem sa baterijama, veoma losa i neprijatna iskustva u sirem smislu a konkretno o baterijama posebno.
Nemam vise nameru da pisem u ovoj temi, vidim da se sprdacis ali sve u svoje vreme, ne citas i onda se to nagomilava i prelazi u naviku.
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.adsl.eunet.rs.



+7 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?15.06.2010. u 07:15 - pre 169 meseci
Pozdrav cika Zeone, jos malkice da porastemo pa evo nas kod tebe u goste...vazi? Pozdrav dragi prijatelju!
Peco,u redu samo spusti loptu,pa valjda ove smop da pomognemo i druzimo se,pozdrav i tebi Peco i sve najbolje!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?15.06.2010. u 07:32 - pre 169 meseci
Da bas tako, da je drugacije nebih ti napisao nista
Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Problem ne memorise FM tuner kad se iskljuci...Zeon help?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9539 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.