Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nemoguce aktivirati speedup

[es] :: ISP :: ADSL :: nemoguce aktivirati speedup

[ Pregleda: 1192 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

TSF

Član broj: 207282
Poruke: 77
93.86.2.*



Profil

icon nemoguce aktivirati speedup11.02.2010. u 16:58 - pre 173 meseci
Otvaram temu samo iz razloga sto znam da forum posecuju ljudi iz telekoma pa reko' mozda neko nesto sredi.
Problem je sto ne mogu da aktiviram speedup iako sam prijavljen za tu uslugu. Kada unesem podatke i kliknem da to odradi dobijam poruku: "The connection has timed out The server at 212.200.26.222 is taking too long to respond." Ranije je sve radilo ok ali sada nece bez obzira na browser iz koga pokusavam da odradim.
Da li jos neko mozda ima ovaj problem?
 
Odgovor na temu

neki6169teh
Nemanja Medarevic
SMN Inzinjering
Kikinda, Srbija

Član broj: 248859
Poruke: 1
93.86.3.*



Profil

icon Re: nemoguce aktivirati speedup12.02.2010. u 13:15 - pre 172 meseci
I ja imam isti problem. Zvao sam tehnicku podrsku i covek mi kaze kako je razlog sto imam IPTV i da zbog toga nemogu!.
Moja linija gura oko 20MBita, a imam IPTV i 2MBita neta i nevidim zasto nebih mogao da odradim speedup, a pre sam mogao i sad mi navodno smeta IPTV.
Ali na telekom strani za speedup nisam dobio odgovor da je to razlog vec jednostavno ne moze da mi ucita stranu, ako ukucam security kod kako treba, a ako ukucam pogresan kod onda mi lepo kaze da nisam ukucao kod dobro.
Mislim da je bilo dosta telekoma i njihove lose tehnicke podrske, a o ceni usluga da nepricam.
Prelazim na SBB definitivno.
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: nemoguce aktivirati speedup

[ Pregleda: 1192 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.