Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Za moderatore ali ne sve prokomentarisite dajte smernice .

[es] :: Predlozi i pitanja :: Za moderatore ali ne sve prokomentarisite dajte smernice .

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5358 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Za moderatore ali ne sve prokomentarisite dajte smernice .24.01.2010. u 18:10 - pre 173 meseci
Ja pogledah nekoliko ovih linkova koje je Peca naveo, i na mom uzorku su više od pola sasvim normalne diskusije i pitanja. Peco, čini mi se da imaš neki lični problem sa ovakvim temama, koji nema veze sa zakonima i propisima.

Neki od uređaja mogu i da se kupe preko Konrada.

Ako bi ove teme brisali, onda bi trebali i da zabranimo na ETF-u neke predmete, jer se, zamislite, tako stečeno znanje može zloupotrebiti :D
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Za moderatore ali ne sve prokomentarisite dajte smernice .25.01.2010. u 11:27 - pre 173 meseci
Naravno da moze !
Meni licno ne smetaju ovakvi postovi i teme .
Pise na koji nacin je moguce veoma lako da se izaziva problem , samo nedovoljno obrazovan covek moze da se igra sa proizvodima od Konrada u ostalom to nije nas proizvod .
To sto ucite na ETF-u je nesto drugo , upotrebu i nacin kako i na sta moze da se upotrebi pise ovde .
Ovde se rasipa znaje , koje dolazi sa svih strana , meni licno ne morate da se obracate , gledajte pazljivo sta sam pisao , svaki razuman covek ce naci zakljucak .
 
Odgovor na temu

[es] :: Predlozi i pitanja :: Za moderatore ali ne sve prokomentarisite dajte smernice .

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5358 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.