Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.

[ Pregleda: 3362 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ser Bojan
Srbija

Član broj: 133371
Poruke: 14
*.ninet.rs.



Profil

icon Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.14.05.2009. u 15:39 - pre 181 meseci
Sajt sindikata skole, prokomentarisite, kritike su dobrodosle.
Pocetnik sam.
www.topsindi.org.rs
 
Odgovor na temu

Ser Bojan
Srbija

Član broj: 133371
Poruke: 14
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.14.05.2009. u 20:25 - pre 181 meseci
Hoce li neko nesto da kaze, nije valjda toliko lose, njima se svidja.
 
Odgovor na temu

Marko Cukalac
Network Engineer
Beograd

Član broj: 65080
Poruke: 478
*.yubc.net.

Jabber: markish@svastarija.net
Sajt: www.markish.net


+11 Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.15.05.2009. u 06:56 - pre 181 meseci
Ok, nista specijalno, ali ni lose... samo bih malo framove sredio :)

pzodrav
 
Odgovor na temu

snake_master
Čačak

Član broj: 18087
Poruke: 402
*.ptt.rs.

Sajt: Trenutno nemam:)


+2 Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.15.05.2009. u 08:11 - pre 181 meseci
Što se tiče ovog sajta, ukoliko ti je prvi koji si ikad radio i ukoliko ne želiš ozbiljnije da se baviš web dizajnom, odličan je. Inače, tabele, frame, nema css-a, totalno loše... Dizajn loš, podseća na sajtove koji su se radili '99, '00, '01...
Probaj da se što pre prebaciš na rad sa CSS-om ukoliko želiš nešto ozbiljnije da radiš. Kreni od: www.w3schools.com
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
95.168.99.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.15.05.2009. u 10:45 - pre 181 meseci
pa niej los. mislim nije nista losiji od mnogih sajtova o politici i drzavnim organizacijama...

- kod horoskopa, fali slider za skrolovanje...

- moze sve to i modernije da se napravi ali u ovom slucaju, pitanje je koliko je to potrebno. Zavisi koliko je vlasniku sajta, taj sajt vredan i da li bi uopste platio vise da izgleda modernije. Ako je cilj samo informisanje o toj organizaciji, to sajt i sada obavlja.
 
Odgovor na temu

Ser Bojan
Srbija

Član broj: 133371
Poruke: 14
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.15.05.2009. u 15:19 - pre 181 meseci
OK, hvala na komentarima, oni su hteli takav izgled sajta i zadovoljni su, a da je moglo da izgleda bolje, moglo je, ali koliko para toliko i muzike.
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.17.05.2009. u 17:14 - pre 181 meseci
Vidim da je sad sajt sa css ali i dalje izgleda lose. Narocito sve one nepotrebne stvari/dodaci sa desne strane (tv program, horoskop i sl.) koje nemaju nikakve veze sa sindikatom i samo dodatno kvare utisak.
 
Odgovor na temu

stef55
Stevan Vampola
web developer,Telit Power doo
Telit Power doo
Niš

Član broj: 225297
Poruke: 51
93.86.58.*

Sajt: telitpower.com


Profil

icon Re: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.22.06.2009. u 17:37 - pre 180 meseci
Slažem se sa websurferom.

Sajt treba osmisliti u skladu sa namenom.

Sajt sindikata ne bi trebalo da sadrži opšte vesti ( već konkretne o dešavanjima u kojima je sindikat subjekat ), vreme, kursna lista i POGOTOVO Horoskop, što ga čini malo neozbiljnim. Kao da si morao da staviš desnu kolonu, a nisi znao šta ćeš sa njom.
Možda bi bolje bilo onda da se srednja kolona proširi.

Isto važi i za onaj sat u levoj koloni. Da li je to stvarno potrebno na sajtu ?

I izbor boja: Plava slova na plavoj pozadini - to me uvek podseća na word ili Front Page.

Pogledaj malo neke sajtove slične sadržine. Možda dobiješ neku ideju.

I ovo sam morao da dodam - ta trčeća slova ispod banera - to je već prevazidjena stvar.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao stef55 dana 22.06.2009. u 18:52 GMT+1]
Ljudski je grešiti, ali, ako vam se gumica potroši pre olovke, malo ste preterali.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Prokomentarisite izgled sajta i dajte savete, pocetnik sam.

[ Pregleda: 3362 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.