Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

azil u usa - witholding of removal - pomoc HITNO

[es] :: Vodič za emigraciju :: azil u usa - witholding of removal - pomoc HITNO

[ Pregleda: 2341 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gost iz usa

Član broj: 231888
Poruke: 1
*.hsd1.il.comcast.net.



Profil

icon azil u usa - witholding of removal - pomoc HITNO05.09.2009. u 01:14 - pre 178 meseci
nakon cetiri godine boravka u usa (dolazim iz bosne), od toga oko tri godine van statusa, konacno je na moja vrata pokucao ICE. po informacijama koje sam dobio od nekoliko advokata, izgleda da su krenuli da reformisu sistem hapsenjem ljudi koji su ostali nakon isteka vize, tako da savjetujem sve koji su u slicnoj situaciji da se pripaze. ne otvarajte vrata, posto oni nemaju nalog za hapsenje ali ako ih pustite u kucu, automatski im dajete consent da vas privedu.

srecnim spletom okolnosti, uspio sam izaci iz detention centra vec sutradan na minimalnu kauciju. konsultovao sam se sa raznim advokatima i angazovao sam jednog koji mi se cinio najpouzdaniji. svi redom su mi rekli da su mi jedine opcije voluntary departure ili withholding of removal (azil).
dobro bi mi dosao svaki savjet oko pripreme za sud, tako da molim one koji su nedavno prosli kroz slicnu situaciju da se jave.
dakle, po kom ste osnovu trazili azil, koju ste dokumentaciju i svjedocenja prilozili, ideje za izjavu i ako ste imali nekoga ko vam je pomogao da slozite pricu. ako nije za javnu raspravu, posaljite PM.

hvala unaprijed
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: azil u usa - witholding of removal - pomoc HITNO

[ Pregleda: 2341 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.