Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje deviznog racuna u USD i odgovarajuca kartica sa mogucnoscu kupovine na internetu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Otvaranje deviznog racuna u USD i odgovarajuca kartica sa mogucnoscu kupovine na internetu

[ Pregleda: 3742 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anqe1ki11er
Team Lead
Beograd

Član broj: 154979
Poruke: 16
212.200.219.*



+1 Profil

icon Otvaranje deviznog racuna u USD i odgovarajuca kartica sa mogucnoscu kupovine na internetu17.07.2009. u 20:41 - pre 179 meseci
E ovako:

Potrebno mi je da otvorim devizni racun, s' time da taj racun mora biti dolarski, a ne euro. I da uz dati racun dobijem karticu koju mogu koristiti za placanje na internetu. Moja maticna banka (Erste) otvara devizne racune iskljucivo u evrima. Istrazivao sam po sajtovima ostalih banaka, ali nisam uspeo da naidjem na neke konkrentne informacije.
Sve ovo radim da bi izbegao duplu konverziju od strane banke: kada posaljem novac sebi sa moneybookers-a banka ga pretvori u dinare (i uzme procenat), kada kupujem nesto preko net-a banka pretvori dinare u dolare (i opet uzme procenat), frustrirajuce zar ne?

Ukoliko ni jedna domaca banka ne nudi takvu uslugu, zna li neko koja je najmanji derikoza - uzima najmanju proviziju?

Uzgred, da li je se neko registrovao na Android Market, i narucio DevPhone? Kakva su iskustva? Koje su opcije za placanje? Moze li moneybookers?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Otvaranje deviznog racuna u USD i odgovarajuca kartica sa mogucnoscu kupovine na internetu

[ Pregleda: 3742 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.