Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Greške kada pokrenem video player-e!!!!!

[es] :: Windows aplikacije :: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!

[ Pregleda: 2077 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Greške kada pokrenem video player-e!!!!!21.03.2009. u 11:34 - pre 183 meseci
Kada pokrenem KMPlayer izađe mi obaveštenje:
Citat:
Class not registered

i onda je stabilan, dok ne pokušam da otvorim neki video. Kad to uradim izađe mi obaveštenje:
Citat:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error!
Program: C:\Program Files\The KMPlayer\KMPlayer.exe
This application has requested the Runtime to terminate it an unusual way.

Kad sam to video prvi put, reših da instaliram GOM Player da vidim ima li neke razlike, i ima! Kad pokušam da pokrenem video, samo mi se ukoči komp i ništa ne mogu da uradim.
Šta da radim?!
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!21.03.2009. u 21:27 - pre 183 meseci
U isto vreme su prestali da mi rade i File Sharing programi: http://www.elitesecurity.org/t358817-0
Možda ima neke veze sa time, ili sa ovime:
http://www.pctools.com/forum/showthread.php?p=203973#post203973
Kucnite barem nešto...
Možda je do nekog virusa?
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
77.237.107.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!24.03.2009. u 15:11 - pre 183 meseci
Pa moze biti virus tj. posledica virusa. ili je na neki drugi nacin doslo do ostecenja windowsa.

prelazem d a probas napraviti repair windowsa

pre toga backupuj sve sto je vazno. pa ako nesto lose krene, instaliraj wndows ponovo.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!29.03.2009. u 12:16 - pre 183 meseci
Instalirao sam K-Lite Mega Codec Pack i mogu da puštam SVE fajlove u WMP 11!!! Ali problem sa KMPlayer-om je i dalje tu. Još nisam odradio repair, ali uskoro ću. Ponestaje ideja modovima na MC forumu koji su barem pokušali da mi pomognu.
A ono prvo obaveštenje je do Flash Player-a koji ima neki konflikt sa Album Art-om, to sam sredio.
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.net.vip.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!29.03.2009. u 12:37 - pre 183 meseci
ne znam da li su ti predlozili da pokusas sto bolje da uklonis KMPlayer pa onda da ga instaliras ponovo. Kada budes instalirao novu, najbolje je da bude novija verzija od postojece. I nemoj da sacuvas nista od podesavanja. pokusaj sva podesavanja da obrises...
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!29.03.2009. u 14:22 - pre 183 meseci
Ma dva puta sam ga brisao sa Smarty Uninstaller Pro i valjda ništa nije ostajalo. Problem je do nečega što koriste i GOM i KM prilikom ili čuvanja svojih kodeka ili otvaranja, sad da bismo saznali šta je to morali bismo da poznajemo način na koji su programirani, a to u svakom slučaju ne vredi.
off topic Da li je neko ušao u ovaj sajt iz mog potpisa? Sviđa li se nekome? Morao sam da ga radim u Front Page-u pa ne očekujte ništa posebno :(
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
212.15.178.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!31.03.2009. u 15:19 - pre 183 meseci
Citat:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error

Pa prema ovome u pitanju je greska sa C++ runtime-om. Pretpostavljam da su ti vec predlozili da to probas instalirati. Taj C++ runtime zna biti instaliran i sa drajverima od graficke kartice. Mozes probati naci taj runtime a mozda i nove drajvere od graficke kartice.

Citat:
off topic Da li je neko ušao u ovaj sajt iz mog potpisa? Sviđa li se nekome?
pa nije los. mislim na dizajn u poredjenju sa mnogima drugim sajtovima.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!31.03.2009. u 19:33 - pre 183 meseci
Citat:
Stranger2: Pa prema ovome u pitanju je greska sa C++ runtime-om. Pretpostavljam da su ti vec predlozili da to probas instalirati. Taj C++ runtime zna biti instaliran i sa drajverima od graficke kartice. Mozes probati naci taj runtime a mozda i nove drajvere od graficke kartice.

To mi je u redu, imam i C++ Runtime 2005 i 2008 baš sam ih skoro instalirao (ponovo) pošto su mi to rekli na nekom forumu čije ime ne smem da napišem da mi ne bi obrisali celu poruku :) Da nije ovo možda počelo da se dešava sa novim driverima za grafičku? Imam nVidia 8600 GT, baš sam skoro instalirao onu najnoviju verziju, ali opet svi ti filmovi rade u WMP 11, tako da ne verujem da je do toga.
Citat:
Stranger2: pa nije los. mislim na dizajn u poredjenju sa mnogima drugim sajtovima.

Hvala ti na komentaru, ti si prvi :) Zar je toliko loš? Ima vremena, popraviću se...
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
212.15.176.*

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!01.04.2009. u 17:17 - pre 183 meseci
onda eksperimentisi da drajverima. cackaj po podesavanjima opcija gde se spominje overlay i sliderima za boju i tako to isprobavaj...

Citat:
Hvala ti na komentaru, ti si prvi :) Zar je toliko loš? Ima vremena, popraviću se...

Pa nije los ali nije ni remek delo. Ne vide se pocetnicke greske i dizajn ima vise ukusa od mnogih sajtova koje sam video. To je najvaznije. A ako te zanima da to poboljsas imas forum kritike pa mozes pitati druge za misljenje.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Greške kada pokrenem video player-e!!!!!

[ Pregleda: 2077 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.