Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatno telefoniranje preko wireless-a

[es] :: Wireless :: Besplatno telefoniranje preko wireless-a

[ Pregleda: 2793 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mib357
DTM
Moskva

Član broj: 185860
Poruke: 73
*.teol.net.



+3 Profil

icon Besplatno telefoniranje preko wireless-a06.02.2009. u 17:05 - pre 185 meseci
Pade mi ova ideja na pamet pa reko da vidim šta pametni ljudi imaju reći na to?

Neki dan na svome telefonu koji ima wlan skeniram mrežu na kojoj imam uplaćen internet i onako iz radoznalosti pokrenem brovser kad ono radi internet :) i dobro to i nije nešto baš revolucionarno ali odmah pomislim šta kad bih instalirao skype na tel da li bih mogao zvati nekoga na njegov mobilni ko takođe ima iste te mogućnosti, naravno to bi bilo besplatno telefoniranje. Mislim da je to dobra stvar.
 
Odgovor na temu

neohipik
student
tamo gdje vječno sunce s

Član broj: 170785
Poruke: 52
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Besplatno telefoniranje preko wireless-a06.02.2009. u 22:56 - pre 185 meseci
da, ako bi obojica imali instaliran skype (ili neki slican program), a nakačeni ste na neku wifi mrežu, mogli bi tel besplatno...
to je odlična stvar, još i bolja ako u gradu gdje živiš ima dosta otključanih mreža...
negdje na netu sam naletio na program Fring, koji može raditi i ako je SIM kartica izvan mobitela, samo ga instaliras, ubacis sve svoje MSN,ICQ,AIM... kontakte i on sam kod pokretanja nađe prvu slobodnu mrežu na koju se spoji i eto ga, besplatna komunikacija...

...nije u megahercima sve...
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Besplatno telefoniranje preko wireless-a

[ Pregleda: 2793 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.