Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?

[es] :: Fiksna telefonija :: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?

[ Pregleda: 8986 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mramorcanin
Truja Sava
Agencija TrujaGroup
Mramorak

Član broj: 38995
Poruke: 204
*.3dnet.co.yu.

Jabber: trujagroup@gmail.com
Sajt: www.trujagroup.com


+1 Profil

icon softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?29.04.2005. u 15:13 - pre 230 meseci
Znate li za neki softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetooth (slusalicom za mobilni telefon), bar samo da se javljam na pozive sa fiksne mreze?
Znam da postoji softwer za klasicne slusalice sa mikrofonom ali za bluetooth nisam uspeo da nadjem.
Skype : trujagroup
msn : [email protected]
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.dialup.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?29.04.2005. u 21:43 - pre 230 meseci
Pa u tom softveru izaberi Bluetooth headset za uređaj preko kog ćeš pričati. Ta slušalica se tretira koa zvučna karta...
 
Odgovor na temu

mramorcanin
Truja Sava
Agencija TrujaGroup
Mramorak

Član broj: 38995
Poruke: 204
*.3dnet.co.yu.

Jabber: trujagroup@gmail.com
Sajt: www.trujagroup.com


+1 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?29.04.2005. u 22:58 - pre 230 meseci
Pa o tome se i radi u tom softweru se ne vidi bluetooth a nema ni opcija za bluetooth. To je neki stariji software klasicni dialer.
Skype : trujagroup
msn : [email protected]
 
Odgovor na temu

mramorcanin
Truja Sava
Agencija TrujaGroup
Mramorak

Član broj: 38995
Poruke: 204
*.3dnet.co.yu.

Jabber: trujagroup@gmail.com
Sajt: www.trujagroup.com


+1 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?03.05.2005. u 22:04 - pre 230 meseci
Jel moguce da niko ne koristi bluetooth za telefoniranje sa racunara?
Ja sam skinuo brdo programa ali nijedan nema podrsku za BT da radi slicno kao na mobilnom tel.
Skype : trujagroup
msn : [email protected]
 
Odgovor na temu

exPirat

Član broj: 7959
Poruke: 211
62.193.143.*



Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?03.05.2005. u 22:23 - pre 230 meseci
Da prosirim pitanje ...
Postoji li neki model fiksnog telefona sa kojim se moze koristiti bluetooth slusalica ?
Gledao sam specifikacije raznig siemens gigaset telefona, ali ne videh nesto da neki podrzava.
 
Odgovor na temu

mramorcanin
Truja Sava
Agencija TrujaGroup
Mramorak

Član broj: 38995
Poruke: 204
*.3dnet.co.yu.

Jabber: trujagroup@gmail.com
Sajt: www.trujagroup.com


+1 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?06.05.2005. u 22:09 - pre 230 meseci
Izgleda da se ne zna mnogo o tome. Preko Googla sam pronasao samo sofware za pocket pc i mobilne telefone za primenu bluetootha kao i software za fiksne telefone za telefoniranje preko interneta. Mene je zanimao samo softwer gde moze da se javlja na pozive sa fiksne mreze tako da ne mora da se dize slusalica - slicno kao kod mobilnog telefona. Ne mora da se poziva samo da se javlja na pozive.
Skype : trujagroup
msn : [email protected]
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.67.eunet.yu.



+536 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?06.05.2005. u 22:25 - pre 230 meseci
Podržava li tvoj modem da se koristi mikrofon za razgovor koji je uboden u zvučnu kartu i da li tvoj modem podržava da kada se priča zvuk ide na zvučnu kartu?

 
Odgovor na temu

mramorcanin
Truja Sava
Agencija TrujaGroup
Mramorak

Član broj: 38995
Poruke: 204
*.3dnet.co.yu.

Jabber: trujagroup@gmail.com
Sajt: www.trujagroup.com


+1 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?07.05.2005. u 19:05 - pre 230 meseci
Modem je US Robotics 56k Fax Host inc - i sem 1. konektora za telefon nema vise prikljucaka , ali sam na nekim softverima gde se nudi opcija komuniciranja na sound card ili bluetooth sto si ranije pomenuo u diskusiji mogao da izabere uredjaj za komunikaciju ali taj software nije bio za fiksnu telefoniju nego za free call .Trenutno ne znam koji software ali ako ce da pomogne u diskusiji mogu opet da ga nadjem zato sto sam skidao sa interneta sve i svasta u vezi ovog i nista od toga nije ono pravo.
Skype : trujagroup
msn : [email protected]
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.236.EUnet.yu.



+536 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?07.05.2005. u 20:27 - pre 230 meseci
Nađi na USRobotics sajtu Phone Tools 2.

I u njemu može da se izabere sound card za izvor zvuka. Fora je da prethodno upariš tu slušalicu i da se ona "prijavi" kao ulaz i izlaz.


 
Odgovor na temu

mramorcanin
Truja Sava
Agencija TrujaGroup
Mramorak

Član broj: 38995
Poruke: 204
*.3dnet.co.yu.

Jabber: trujagroup@gmail.com
Sajt: www.trujagroup.com


+1 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?08.05.2005. u 00:08 - pre 230 meseci
ok, ali koji softwer da koristim za telefoniranje ? Daj pomozi mi ako znas nesto o tome, bar me uputi negde gde da ga nadjem ili neki link.
i jos nesto bio sam na sajtu us robotics i nisam nasao phone tools 2 pa mi daj link ako imas za to.
Skype : trujagroup
msn : [email protected]
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.106.EUnet.yu.



+536 Profil

icon Re: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?10.05.2005. u 18:27 - pre 229 meseci

Kod mene ne nudi da se koristi zvučna karta... Zaboravi PhoneTools.


Biće da to šro hoćeš ne može da se izvede tako lako... ili uopšte...
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: softwer za telefoniranje preko racunara sa bluetoothom(slusalicom) ?

[ Pregleda: 8986 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.