Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

diskriminacija korisnika

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: diskriminacija korisnika

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5565 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: diskriminacija korisnika19.01.2009. u 13:23 - pre 185 meseci
I još jedna stvar oko tih 065 brojeva mi nije jasna. Kada sam ja hteo da uzmem 065 broj, pre nego što sam otišao u poslovnicu prvo sam razmislio koji broj bi mogao da uzmem. Napravio sam listu od možda desetak brojeva koji se lako pamte i pozvao sam svaki od njih. Na svakom broju sam dobio informaciju: "Telekom Srbija, besplatno obavešte, izabrali ste nepostojeći broj". Ali kada sam otišao u poslovnicu i nabrajao sve te "dobre" brojeve, za svaki od njih mi je rečeno "Taj broj je aktivan". Na moje pitanje "Kako to kada sam zvao svaki od ovih brojeva i na svakome sam dobio obaveštenje da je broj nepostojeći" dobio sam odgovor "Ne znam, meni u sistemu piše da su te kartice aktivne.". Mada sam na kraju srećom našao ekstra broj (ne znam nikoga sa boljim ) ali uz pomoć službenice koju sam mučio 10-ak minuta.
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: diskriminacija korisnika19.01.2009. u 19:25 - pre 185 meseci
Citat:
Koja je to glupost da jednom mom poznaniku koji ima 19 godina (student) i hteo je da uzme 066 sa kontrolom troskova, kazu da mora roditelje da dovede?! Zasto da dovodi roditelje, gde to pise?

Takođe student, takođe hteo da uzmem 066 sa kontrolom troškova... 'Ladno me ćurka pitala da li sam student, a onda ubacila naknadno pitanje - "Jeli, a kako ćeš ti to da plaćaš?". Pogledao sam je čudno i rekao joj da se ne brine za to... Karticu sam ipak dobio, a račune uredno plaćam. Imam utisak da je to njima naređeno da nas ispituju, jer pored takve vidne nezainteresovanosti za korisnike, teško je da im je želja da se raspravljaju oko ovakvih gluposti dok se red nagomilava iza, umesto da reše posao i da se što pre vrate na ispijanje kafe.

Samo što manje kontakta sa "gospodom" iz poslovnica i call centrom, i bićete mnogo zadovoljniji korisnik...
A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

skemamen
skeMaMen
graphic & prepress dsgn
Beograd, Zemun

Član broj: 182886
Poruke: 606
*.dynamic.sbb.rs.



+28 Profil

icon Re: diskriminacija korisnika25.01.2009. u 18:50 - pre 185 meseci
Ja sam hteo preko telefona da izujedam zaposlene u mt:s-u.

Narucio sam telefon i po njihovom nekom, boga pitaj kakvom zakonu, rok za isporuku je bio oko 10 dana (nisam siguran). Nisam uzimao novu karticu vec sam prelazio sa pre paida na post paid i odgovorio na hiljadu i jedno glupo pitanje. Naime, da bi uzeo telefon, dobio sam informaciju da odem u poslovnicu na Trgu Nikole Pasica i zakljucim ugovor tj. prelazak, gde su mi neljubazno i u cudu rekli da oni nemaju u toj poslovnici taj telefon ?! Opet sam zvao korisnicki servis, pitao jesam li ja budala koja ima vremena za bacanje da tumara po gradu, kao da nisu mogli da provere prvo informaciju koju su mi dali.

Rekli su, stize telefon za koji dan, sto se naravno nije desilo. Umesto telefona, dobio sam poziv od njih sa opet glupavim pitanjima i konstatacijama da su mi racuni na pre paidu bili mali i da verovatno necu moci da placam post paid, kao i da mi racuni za fiksni telefon nisu bog zna koliko veliki. To je dalje otislo u nedogled, da bi na kraju poceo da se derem na sluzbenicu koja me je zvala, jer ne zna ni sta radim u zivotu, ni koliko imam para, niti je to stvar mt:s-a da brine o tome. Posle dve minute dranja na retardiranu sluzbenicu, dobio sam informaciju da ce me pozvati zbog jos nekih pitanja ?!

I opet su me zvali, odgovorio sam na jos hiljadu i jedno pitanje, i za zavrsnicu uputili su mi pitanje "znaci, pristajete na ovaj ugovor i na 3G usluge"?! Rekoh, molim? Ne zelim vase 3G usluge , nisu mi potrebne. Odgovor je bio da ukoliko uzimam telefon koji ima 3G mogucnosti, obavezan sam da uzmem i te usluge, trebale one meni ili ne i koristio ih ili ne koristio, placam ekstra 100 dinara mesecno, bez PDV-a. Odjedno su shvatili da sam pun para ne daj boze i odjednom je sve u redu.

POENTA: mt:s,Telekom su klosari nevidjeni, sa nestrucnim osobljem koje je verovatno zavrsilo neki ubrzani kurs potapanja kupusa u bure, te im je omoguceno to radno mesto. Kako god stignu, mobilni operateri ce nas klepiti po dzepu na sve moguce nacine, a pogotovo se najezim kada cujem termin "besplatni saobracaj" TO NE POSTOJI...!!!
>>> Designed to be signed...!
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
212.200.206.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: diskriminacija korisnika25.01.2009. u 22:37 - pre 185 meseci
there's no such thing as a free lunch
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: MTS - korisnički servis :: diskriminacija korisnika

Strane: 1 2

[ Pregleda: 5565 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.