Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Praćenje stanja na berzama preko interneta

[es] :: Berza :: Praćenje stanja na berzama preko interneta

[ Pregleda: 6049 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tipizkraja
dragan nikolic

Član broj: 96469
Poruke: 16
*.ems.co.yu.



Profil

icon Praćenje stanja na berzama preko interneta08.01.2009. u 12:49 - pre 185 meseci
Da li neko zna neke sajtove za praćenje berzi u regionu?

Jedini za koji ja znam je QuoteStation.com. To je odlican sajt, ima uživo praćenje berzi bivše SFRJ ali problem je što je pretplata prilično skupa..

Postoji i EMPORTAL. To je naravno besplatan sajt, i sasvim je ok zamišljen ali cini mi se da ne radi bas najbolje i da se slabo ažurira.

Postoje li još neki slični sajtovi, i da li neko ima iskustva sa njima?
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: Praćenje stanja na berzama preko interneta12.01.2009. u 13:10 - pre 185 meseci
Pazi ovako, jedini nas sajt za koji sam cuo, a koji prati real-time quotes u regionu je QuoteStation(mislim da je prvi i najbolji za sada) i cisto da znas, da retko koji sajt i firme koje se bave ovim nude besplatno uzivo pracenje kretanja cena na berzama. Te informacije su najdragocenije, po tome mozes da vidis ko kupuje, ko prodaje, kolike su traznje i ponude itd...i prateci ovo mozes otprilike da predvidis buduce kretanje cena itd...
Nedavno je nasa berza zapocela saradnju sa Nemackim TeleTraderom, mislim da ima i za regionalne berze, pa evo linka http://professional.teletrader...90649&L=5&setcode=true
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9448
212.200.68.*



+10246 Profil

icon Re: Praćenje stanja na berzama preko interneta13.01.2009. u 08:31 - pre 185 meseci
Teletrader je zapravo austrijska firma, a na svom sajtu ima podatke sa zakašnjenjem od oko 15 min. Kašnjenje je namerno izvedeno, za korisnike koji nisu pretplatnici.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Amazzon
Beograd

Član broj: 163058
Poruke: 67
*.cpe.vektor.net.



+1 Profil

icon Re: Praćenje stanja na berzama preko interneta13.01.2009. u 11:19 - pre 185 meseci
A free trial mesec dana??
 
Odgovor na temu

[es] :: Berza :: Praćenje stanja na berzama preko interneta

[ Pregleda: 6049 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.