Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR753

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR753

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 27158 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

atomic
Aleksandar Tomic
Beograd

Član broj: 7303
Poruke: 10
*.ericsson.net.



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75327.10.2008. u 15:13 - pre 188 meseci
Zanima me kakav je kvalitet ispisa titlova kad se gledaju DivX filmovi. Jel titl zadovoljavajuće veličine i da li radi podrška za CP1250?

Jel neko primetio neke probleme u reprodukciji DivX-a?

Hvala! Pozdrav!
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
79.101.255.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75327.10.2008. u 19:07 - pre 188 meseci
1) Nefinaliziran video materijal je tesko prebacivati sa jednog na drugi uredjaj, osim ako je u pitanju -VR format. Nekad moze DVD-Video mada ne uvek i to samo ako su u pitanju veoma slicni uredjaji (citaj isti proizvodjac). U ostalim slucajevima treba probati sa +RW diskovima koji se automatski finalizuju. Ako se koristi +RW disk, za ovaj uredjaj je potrebno nasnimiti nekoliko sekundi da bi moga da radi sa tim diskom (?). Nakon takvog zahvata +RW disk se ponasa kao da je snimljen na HR773 i dostupne su sve standardne funkcije. Zato uvek treba ostaviti malo prostora na disku ako se priprema na drugom uredjaju. Kod -RW diskova ako su u DVD-Video formatu nekad je moguce izvrsiti unfinalize pa raditi kao da je snimljen na HR773. Ali kad su u pitanju -R ili +R diskovi prethodno opisani trikovi nemoraju dati rezultat.

2) DivX titlovi rade zadovoljavajuce. Velicina slova je takodje zadovoljavajuca (reklo bi se srednje velicine), u donjem delu ekrana su pa kod snimka u forematu 16:9 dodju na cnu pozadinu. Inace oko slova je senka tako da su relativno dobro citljivi. Moze se birati latinica ili cirilica. Podrzava eksterne titlove SUB, STR i neke druge za DivX3, DivX4 i DivX5 i interne titlove ugradjene kao XSUB-ove u DivX6. Nema funkciju za izbor eksternih tilova vec ako se koriste eksterni titlovi, moraju biti istog naziva kao film i u istom folderu.

3) Problemi sa DivX nisu primeceni, bar ne uz softver koji je dostupan na zvanicnom DivX sajtu (DivX kodek, DivX konverter).

[Ovu poruku je menjao holononi dana 27.10.2008. u 20:17 GMT+1]
 
Odgovor na temu

DraganK

Član broj: 4976
Poruke: 109



+3 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75328.10.2008. u 08:58 - pre 188 meseci
Ufff, ovo oko titlova je krucijalno.
Naši karakteri i još bitnije - pozicija subtitlova.
Pesimista sam gledajući ove nove home cinema sisteme, konkretno htz200.
Subtitlovi su užas - donja crta umesto naših karaktera i nema podešavanja uopšte za kodnu stranu, ali ono što još više nervira je beli ružan font bez senke ili outline-a i pozicija vrlo visoko, skoro na sredini ekrana po visini!

Ako može neko da opiše divx subtitle iskustva sa ovim recorderom bilo bi dobro...
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
93.86.122.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75329.10.2008. u 09:25 - pre 188 meseci
Ako vas zanima kako izgleda titl na HR773 iskopirajte ili prekucajte tekst http://www.freewebs.com/holononi/other/HR773_Titl.JPG u address bar vaseg internet browser-a pa cete doci do slike.
 
Odgovor na temu

filip991

Član broj: 199303
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75329.10.2008. u 14:22 - pre 188 meseci
Zanima me kako se prebacuju snimci sa VHS-a na ovaj DVD?
Povezivao sam na bezbroj nacina i ni jedan mi nije dao ni sliku, a kamoli mogucnos da snimam.
 
Odgovor na temu

IGGY BGD
Beograd

Član broj: 82820
Poruke: 22
93.86.13.*



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75301.11.2008. u 12:00 - pre 188 meseci
Snimanje sa video rekordera na DVD rekorder se vrši na sledeći način:

1. Povezati sa skart kablom video i DVD rekorder i to tako što će te skart ubosti u video rekorder u izlaz (obično piše out ili TV) a u DVD rekorder u ulaz(input)
2. Na daljinskom od DVD rekordera pritiskati dugme "input sel" dok se na displeju ne pojavi AV2
3. Izabrati na šta se snima (DVD ili HDD) kao i vrstu kompresije
4. Pustiti PLAY na video rekorderu i REC na DVD rekorderu (Naravno snimanje je real time)

Ovako je meni radilo, e sad možda ima i neka fora tipa sinhronizovanog puštanja ali se ja sa time nisam igrao
Što jedna budala pokvari deset genija ne mogu da poprave
 
Odgovor na temu

livada

Član broj: 31530
Poruke: 238
193.198.163.*

Sajt: livada.pondi.hr


Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75302.11.2008. u 12:23 - pre 188 meseci
aj jos samo reci na ovj slici su titlovi sa ?
DVD-a
Divx-
format - srt- txt- ili neki treci?

Meni to izgled ajako dobro i dosta veliko ina pravom mjestu.

 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
79.101.143.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75304.11.2008. u 11:13 - pre 188 meseci
Titl dat na adresi http://www.freewebs.com/holononi/other/HR773_Titl.JPG je sa DivX CD-a a titlovi na HR773 rade bilo da su SRT ili SUB. Samsung u uputstvu navodi i neke druge formate. Takodje (provereno) rade i titlovi ugradjeni u DivX film (XSUB), samo tada mora biti DivX6 kodek.

Dodatni testovi za Samsung HR773 DVD-Recorder.

Iskopirajte ili prekucajte tekst http://www.freewebs.com/holononi/other/DVD_Test.zip u address bar vaseg internet browser-a. U dva foldera HR773_vs_EH57 i HR773_vs_RDRGX220 nalazi se nekoliko scena snimljenih na tri rikordera: Samsung HR773, Panasonic EH57 i Sony RDRGX220.


U Folderu HR773_vs_EH57 se porede snimci sa HR773 i EH57:

(1)- Panasonic_EH57_RGB_760.JPG, ulaz na Scart AV2 Input RGB.
- Samsung_HR773_AV3_760.JPG, ulaz na Chinc AV3.

(2)- Panasonic_EH57_RGB_COLOR.jpg, ulaz na Scart AV2 Input RGB
- Panasonic_EH57_AV3_COLOR.jpg, ulaz na Chinc AV3.
- Samsung_HR773_AV2_COLOR.jpg, ulaz na Scart AV2.
- Samsung_HR773_AV3_COLOR.jpg, ulaz na Chinc AV3.

(3) Snimci u XP modu daju najbolje rezultate. Pozdrav pojeftinjenju DL diskova.
- Panasonic_EH57_AV3_COLOR_XP.jpg, ulaz na Scart AV2 Input RGB. XP mod trosi 65 MB za 1 minut.
- Samsung_HR773_AV2_COLOR_XP.jpg, ulaz na Scart AV2. XP mod trosi samo 35 MB za 1 minut.

Potrosnja memorije je navedena za jedan minut snimka, ali treba imati na umu da su ovi snimci bez pokreta, odnos bi se sigurno promenio kod scena sa kretanjem, posebno kod sportskih prenosa.


U Folderu HR773_vs_RDRGX220 se porede snimci sa HR773 i RDRGX220:

(4)- Samsung_HR773_0181.JPG, ulaz na Chinc AV3.
- Sony_RDRGX220_0181.JPG

(5)- Samsung_HR773_AV2_761.jpg, ulaz na Scart AV2.
- Samsung_HR773_AV3_761.jpg, ulaz na Chinc AV3.
- Sony_RDRGX220_761.jpg

(6)- Samsung2.JPG, ulaz na Scart AV2.
- Sony2.JPG

- Samsung3.JPG, ulaz na Scart AV2.
- Sony3.JPG

Svi snimci su u SP modu (2 sata na DVD 4,7GB), osim snimka pod rednim brojem (3) gde su snimci u XP modu (1 sat na DVD 4,7GB). U SP modu je rezolucija na svim testiranim rekorderima 720x576 piksela. U LP modu (4 sata na DVD 4,7GB) HR773 i RDRGX220 snimaju u rezoluciji 352x576 piksela a EH57 u LP modu snima u rezoluciji 720x576 piksela. RDRGX220 ima i modove LSP (150 minuta na DVD) i ESP (3 sata na DVD) kada snima u rezoluciji 720x576 piksela.

Panasonic EH57 snima RGB signal. Snimak na HR773 preko AV2, iako tamniji, deluje podjednako dobro kao kod EH57, mada HR773 u meniju nema izbor snimanja RGB signala. Snimak sa HR773 se lako podesi promenom osvetljenja i kontrasta na TV aparatu. Ipak, vizuelno najbolji utisak ostavlja snimak sa EH57.
 
Odgovor na temu

Cira_jovanovic
nezaposlen

Član broj: 200946
Poruke: 1
212.200.111.*



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75312.11.2008. u 09:07 - pre 188 meseci
Imam problem sa ucitavanjem titla pri pustanju Divx filmova pa molim za pomoc.
I titl i film imaju isto ime i nalaze se u istom folderu na disku. Titlovi su ekstenzije SUB i SRT.
Da li je potrebno posebno podesavanje pre pustanja filma? Posto samim pustanjem filma titl se ne ucitava automatski.
Pokusao sam i kada film ide pozivanjem menija (dugme Info) da naknadno pokrenem titl ali jednostavno se nista ne desava (poruka subtitles: none).
Molio bih za opis kako se titlovi pokrecu na ovom uredjaju.

 
Odgovor na temu

sbx

Član broj: 9074
Poruke: 105
*.siemens.at.

ICQ: 309729877


Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75301.12.2008. u 07:40 - pre 187 meseci
Imam pitanje za vlasnike hr773-a.
Kad gledam divx film sve je bez greske osim kad se kamera u filmu krece (kad procesor mora obraditi vise informacija), dolazi do laganog zamrzavanja odnosno zamucivanja slike, ne znam kako da to rijecima objasnim,al nadam se da ste me razumjeli. Zanima me jel to normalno ili moj ima neku gresku?
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
77.46.228.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75320.01.2009. u 11:50 - pre 185 meseci
HR773 Snima RGB signal!

Potrebno je konektovati izvor RGB signala na AV2 input SCART (koristiti 21-pinski kabl). Slika koja se dobije na taj nacin je tamnija ali nakon podesavanja kontrasta i osvetljenja na TV prijemniku dobije se slika sa vernijim bojama. Rezolucija slike je manja nego originalni signal ali je bolja od snimka kompozitnog signala. Snimak kompozitnog signala putem AV1, AV2 ili AV3 ulaza je slabiji medjutim kompozitni snimak ima originalnu osvetljenost.

Prebacivanjem ulaza na AV2 HR773 prvo pokusava da detektuje RGB signal i ako uspe snima RGB signal. Ako RGB signala nema snima kompozitni signal. Ako je detektovan RGB signal i ako se nakon toga RGB signal izvora diskonektuje (na primer izborom kompozitnog izlaza na meniju risivera ili DVD plejera ili prostom zamenom kablova) HR773 ne prikazuje sliku iako postoji kompozitni signal na AV2 ulazu. U tom slucaju je potrebno promeniti ulaz na primer na AV1 i ponovo prebaciti na AV2. Tada HR773 ponovo proverava postojanje RGB signala na AV2 ulazu i kada ne detektuje RGB signal prihvata sliku putem kompozitnog voda. Ponovna aktivacija RGB signala na AV2 ulazu ne menja sliku na HR773 koja ce i dalje biti obradjeni kompozitni signal sve dok se ne promeni ulaz na HR773 (AV1 ili AV3 u AV2).

U svakom slucaju (za nijansju) bolju sliku cete dobiti samo na Panasonic modelima (opravdano skupljim). Ostali modeli koji se prodaju kod nas nemaju bolju sliku od HR773, naprotiv.

PS.
Zamena firmvera sa originalnog 0804... na noviji 080816.11.HR775/EUR ne donosi nista novo osim dodatne poruke "Attached USB device is not supported" pa ce vam biti lepo u odnosu na traumaticno "USB device does not exist" jer iz navedenog sledi da je problem u softveru rikordera a ne u prikljucenom uredjaju. Firmver mozete daunlodovati sa Samsung-ovog sajta a procedura apdejta firmvera je jednostavna (pazite se samo strujnog udara!).
 
Odgovor na temu

shone78
Nenad Simic
web developer
Beograd

Član broj: 3718
Poruke: 19
..8.252.195.static.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75304.02.2009. u 15:48 - pre 185 meseci
Sve u svemu, jel moze neki rezime/preporuka za kupovinu DVD Recordera sa HDD, bilo Samsung ili neke druge firme??

Hvala
 
Odgovor na temu

pedjabj
GSP, Beograd
Bgd

Član broj: 212478
Poruke: 19
77.46.170.*



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75313.02.2009. u 11:09 - pre 184 meseci
Ja slatko preporucujem SAMSUNG HR 777 sa 360 Gb memorije...
Imam ga vec neko vreme i prezadovoljan sam.

Nisam uspeo da materijal sa harda prebacim na DVD...U stvari, uspeo sam, ali ga ne vide ni komp, ni drugi DVD citaci...Gde gresim?
Bio bih zahvalan da budete malo konkretniji pri odgovorima, jer nisam bas u ovoj prici.
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
91.185.96.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75313.02.2009. u 20:57 - pre 184 meseci
Nakon snimanja na DVD ili kopiranja sa HDD na DVD, potrebno je finalizovati DVD disk. Ako je postavljen +RW disk, finalizacija je automatska, ali -RW, -R i +R diskove potrebno je izvrsiti finalizaciju na sledeci nacin:

1. Uredjaj treba biti u Stop modu (nista ne snima niti se reprodukuje).
2. Pritisnuti Meni taster na daljinskom.
3. Izabrati Disc Manager i pritisnuti OK.
4. Izabrati Finalise i pritisnuti OK.
5. Na poruku “Do you want to finalise disc?” (Zeliteli da finalizujete disk?) potvrditi finalizaciju (izabrati Yes) i pritisnuti Ok taster.
6. Sledi poruka “Disc will be finalised. Do you want to continue?” (Disk ce biti finalizovan. Da li zelite da nastavite?) na koju treba izabreti Yes i opet pritisnuti Ok.

Finalizacija potraje nekoliko (ili malo vise od nekoliko) minuta. Nakon finalizacije disk je spreman za gledanje na drugoj opremi. Upozorenje: +R i -R diskovi se nakon finalizacije ne mogu vise presnimavati a -RW diskove treba odfinalizovati (Unfinalise)
 
Odgovor na temu

gio

Član broj: 32513
Poruke: 2
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75320.02.2009. u 16:26 - pre 184 meseci
Ja imam ovaj uređaj već nekoliko meseci i uzimajući u obzir njegovu cenu (oko 13000 dinara tj oko 150 eur po tadašenjm kursu) mislim da je ovo najisplativija kupovina. Imao sam malo iskustva sa ovakvim uređajima i za njega sam se opredelio pre svega jer je prvi sledeći uređaj viđenijeg proizvođača sa istim kapacitetom hard diska tada bio skuplji skoro 100 eur. Uređaj koristim za ono za šta sam i mislio da će mi trebati: kao VCR, kao dvd/dvx player i za prebacivanje u dvd format snimaka sa dv camcorder-a.

USB priključak se pokazao kao prilično zgodan dodatak a jednom sam prilikom iz zezanja probao da nakačim na njega čitač kartica i to sa dve kartice u njemu (jedna je bila microSD od 2GB iz Samsung L700 telefona a druga M2 od 1GB iz SE k550i). Prepoznao je obe i radilo je kao USB1 i USB2 device. Jedino što mi smeta kod njega je malo sporiji start-up i ponekad sporije otvaranje cd tray-a ali kako sam imao prilike da pročitam ni drugi uređaji nisu baš brzi (neki su baš spori...).

Nego, moje pitanje je: da li je neko pokušao ovaj model (sa 160gb hdd) da "upgrade-uje" drugim, većim hard diskom? Uređaj mi je još u garanciji i sigurno to neću još raditi ali me zanima da li je to kod njega moguće, na šta bi trebalo obratiti pažnju i generalno, kakva je situacija po tom pitanju sa ovom vrstom uređaja? Koji hard diskovi se za njih koriste, obični 3.5" kao klasični za pc ili možda manji 2.5" kao za notebook računare?
 
Odgovor na temu

Echostar2200
Kragujevac

Član broj: 15694
Poruke: 162
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75324.02.2009. u 22:24 - pre 184 meseci
MENI OVDE NIŠTA NIJE JASNO, POGOTOVO DA MOŽE NEŠTO DA VALJA ŠTO NELOGIŠNO RADI.

ja imam ovaj "po meni glupi DVD rekorder 773", od početka mi nije jasan pošto nelogično radi!!!

Je**m ti rekorder sa hard diskom, kad ne može da radi u multitaskingu, samo jednu operaciju može da radi i to po nešto...


Pitanje:

Presnimim sa DVD-a na HDD risivera divx filmove, ali ne mogu da presnimim te iste filmove na DVD (DVD+RW), ZAŠTO???

Isto, sa istim DVD+RW diskom na kome na računaru narežen DVD film, ne mogu ga reprodukovati na ovom glupom DVD rekorderu, jer čim ubacim ovaj DVD+RW disk, on odmah traži da ga formatiram, GLUPOST, a na u bilo koji drugi DVD player da ga stavim radi, ZAŠTO???

Imam ih još ali dosta su ova dva, jer mi ovo deluje elementarno, a ne radi


HVALA
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
*.bxy.org.yu.



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75303.03.2009. u 00:34 - pre 184 meseci
Na originalnom pakovanju HR773 stoji DivX ali ne stoji DivX certified. Prema tome neke funkcije DivX-a rade a neke ne moraju da rade. Koje rade a koje ne, treba probati. Na primer, HR773 podrzava formate DivX3, 4,5 i 6 ali samo ono sto je odradio Samsung. Tako na primer, DivX6 podrzava rad DivX fajlovima do 4GB ali to na HR773 ne funkcionise. Nigde u uputstvu ni ne stoji koju duzinu fajlova podrzava a to znaci (jer uredjaj nije sertifikovan) da radi bar CD (700 MB). Provereno je DivX5 i DivX6, velicina fajla 1,3 GB prikazuje ali 3GB DivX film ne radi. Ako je film na DVD medijumu mora biti duzine do 2GB da bi se prikazo na ovom uredjaju. Na adresi http://www.divx.com/en/partner/certified/oemodm se nalazi spisak uredjaja koji su DivX sertifikovanio, mozda se i HR773 pojavi tamo!!!
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
91.148.92.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75328.03.2009. u 14:18 - pre 183 meseci
Citat:
Presnimim sa DVD-a na HDD risivera divx filmove, ali ne mogu da presnimim te iste filmove na DVD (DVD+RW), ZAŠTO???


Zaboravi da odgovorim... ali nikad nije kasno.

Formatiraj -RW disk DVD-Video mod. Kopiranje DivX, mp3 i foto sadržaja sa HDD na DVD je moguće samo na DVD-V (minus diskove).
 
Odgovor na temu

holononi

Član broj: 163572
Poruke: 658
91.148.92.*



+5 Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75328.03.2009. u 15:06 - pre 183 meseci
Citat:
Isto, sa istim DVD+RW diskom na kome na računaru narežen DVD film, ne mogu ga reprodukovati na ovom glupom DVD rekorderu, jer čim ubacim ovaj DVD+RW disk, on odmah traži da ga formatiram, GLUPOST, a na u bilo koji drugi DVD player da ga stavim radi, ZAŠTO???


Pročitaj uputstvo i videćeš da ti to Samsung i ne garantuje. Puno ima razloga da negde nešto radni a negde ne radi. To ne znaći da je HR773 neispravan a pogotovo ne znači da je inteligentan, jer mašina ionako nemože biti pametna pčelica.

Samsung samo garantuje da će u njemu raditi oni diskovi koji su na njemu i narezani, ispravni diskovi (mada se ne zna šta su ispravni diskovi) a i to ne večito. Slično je i sa drugim proizvodjačima. Takodje, treba (ali ne mora) da rade komercijalni DVD-V diskovi, diskovi narezani na računaru, ali sve to sa DEBELIM ograničenjima. Takav stav ima svoje opravdanje. Pre nego što potražiš sekiru u podrumu i podješ da praviš spisak Samsung rodbine, izvrši testiranje diskova koje poseduješ nekim programom. Na primer NERO, koji se obično isporučuje uz DVD uredjaj ima DiscSpeed za testiranje diskova. Pokreni ScanDisk. Iako su RW diskovi deklarisani na 1000+ zapisa, žalosna istina ne prelazi 4-5 write operacija. Sa RAM diskovima je slična situacija a deklarisani su na 100000+ write operacija. Kod DVD plejera se vrši reprodukciju snimka. Budući da im je jedina operacija čitanje prave se sa mnogo tolerantnijim karakteristikama pa će pročitati i disk iz kante za djubre opran u sudoperi (provereno). DVD rikorder mora da obezbedi mehanizme za zaštitu snimka i zato odbacuje diskove koji pokazuju makar male neispravnosti.

Naravno, sasvim je nešto drugo ako NI JEDAN DVD disk neradi, tada si baksus ili ti je uredjaj pod garancijom, ali to i dalje ne znači da je mašina mnogo bistra.

 
Odgovor na temu

walkerz

Član broj: 37849
Poruke: 48
95.180.48.*



Profil

icon Re: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR75330.03.2009. u 16:00 - pre 183 meseci
Sto se tice citanja USB-a, HR775 bez problema cita Transcendovu micro SDHC karticu od 4GB, preko Kingstonovog citaca.

http://www.amazon.com/Kingston...-SDC-2GB-MicroSD/dp/B000RFOWGQ

http://www.amazon.com/Transcen.../dp/B0013DXVYK/ref=cm_cmu_pg_i
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD Recorder Samsung HR773 i njegovo poredjenje sa modelom HR753

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 27158 | Odgovora: 53 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.