Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam sranje

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam sranje

[ Pregleda: 2937 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kabadahije

Član broj: 67521
Poruke: 13
*.teol.net.



Profil

icon Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****02.01.2008. u 17:28 - pre 198 meseci
Imam samsung dvd r155 recorder uradio sam update firmwarea koji nije bio odgovarajuci sad dvd ne reaguje nece ni komanda open imam ispravan firmware samo ne ynam kako da ga sad ponovo vratim jer ne mogu da ubacim cd...... Kako ovo da popravim, ima li nade?
s Romanije krenuli su vuci!!
 
Odgovor na temu

kabadahije

Član broj: 67521
Poruke: 13
*.teol.net.



Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****02.01.2008. u 21:20 - pre 198 meseci
Interesuje me samo da li se to moze popraviti, jos je pod garancijom star je tek 3 dana, i da li mi vazi garancija u ovom slucaju a ako ne vazi sta onda,
s Romanije krenuli su vuci!!
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
79.101.142.*



+130 Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****02.01.2008. u 21:26 - pre 198 meseci
Skini originalni FW ili taj za koji mislis da je ispravan, pa pokusaj opet da ga flashujes. Probaj sa komandama na samom playeru..(ili srafciger u ruke)
evo ti link http://www.samsung.com/uk/supp...vType=R&prd_ia_cd=03010700
garanciju si naravno izgubio osim ako ga ozivis sa originalnim FW...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****03.01.2008. u 08:56 - pre 198 meseci
Meni deluje da ga je totalno ubio pa oporavak neće da bude baš lak. Možda da ipak proba sa reklamacijom i da naravno ništa ne prizna pa app. Posle toga će možda morati da rade šrafciger ili lemilica ali nije loša škola za nekoga ko u prva tri dana ubaci neodgovarajući firmware u DVD rekorder.
 
Odgovor na temu

kabadahije

Član broj: 67521
Poruke: 13
*.teol.net.



Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****03.01.2008. u 16:58 - pre 198 meseci
Nisam ja bas toliko nestrucan, mislim da bih ja njega nekako uspio i popraviti bavim se kompjuterima jako dugo, ali nisam ga ja kupio nego keva i cale a oni su malo teski na tome, ne mogu ja njima objasniti sta sam radio....... Bila su na samsungovom sajtu dva firmwarea za moj player jedan je radio kako treba, a drugi kad se dowloaduje nije imao oznaku r155p kako treba nego samo r155 pa sam joj ja promijenio ime u r155p pa kad sam ubacio flashovalo ga je i izbacilo cd kako treba ali kad sam ga ugasio bio mu je kraj...........a sve sam to radio jer nije htio da cita dosta formata pa sam se nervirao........ E sad kontam da je mozda najbolje kad ga budem vracao kazem da nije ni radio kad sam ga donio, mozda da se izvucem na foru da je vec dosao sa pogresno ugradjenim firmwareom...... A on ima struju sat na njemu radi. Kad se upali non stop stoji kao da ocitava(load), a kad stisnem open na playeru malo zakrci kao da ce da ga otvori i to je to pise open i dalje.........
s Romanije krenuli su vuci!!
 
Odgovor na temu

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
79.101.168.*



+130 Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****03.01.2008. u 19:50 - pre 198 meseci
Ako spomenes rec "firmware" oprosti se od garancije. Bolje smisli nesto drugo.
A probaj ipak nekako da izvuces vratanca i ubacis CD s odgovarajucim FW.
 
Odgovor na temu

kabadahije

Član broj: 67521
Poruke: 13
*.teol.net.



Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****06.01.2008. u 07:58 - pre 198 meseci
Naravno da necu spomenuti firmware, ja sam caletu rekao da im kaye da smo dobili pokvaren player, on ni ne yna sta je firmware, a ja sam ga ubjedio da je player sam od sebe crkao........ Valjda cu ih odraditi na foru.... Ako ne sam cu ga poraviti........
s Romanije krenuli su vuci!!
 
Odgovor na temu

BrE.niple
Pozarevac

Član broj: 19809
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam s*****07.01.2008. u 01:54 - pre 198 meseci
Na'ebace im se svega i zivog i mrtvog kad pocnu da mu prodaju spanska sela, tj. pricu da je menjao firmware, za shta u zivotu nije cuo :)))) Igrace se gluvih telefona, vidim ja :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Molim vas hitno ali hitno potrebna pomoc napravio sam sranje

[ Pregleda: 2937 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.