Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

sony vegas 8.0 slika-zvuk (popravljanje)

[es] :: Video produkcija :: sony vegas 8.0 slika-zvuk (popravljanje)

[ Pregleda: 1748 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sanjin1408
pomežem ljudima kako god mogu

Član broj: 172595
Poruke: 25
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon sony vegas 8.0 slika-zvuk (popravljanje)25.06.2008. u 19:37 - pre 192 meseci
pozz

Oprostite ako već ovo ima negdje napisano, tražio sam ali ne mogu naći....

Problem je, čitao sam negdje prije par mjeseci da sony vegas 8.0 može popravit sliku npr. one koje su snimljene preko satelita i zvuk koji puca....
Nemogu se sjetit ni naći gdje sam to čitao... a i ne znam kako to da odradim pod kojom opcijom....
Tj. pisalo je da od zvuka koji na 1 sek. zastane pa pucne da se može odradi tako da toga više nema...

Molim vas za odgovor! ili neki link gje baš točno piše u vezi s ovom...

Hvala!
 
Odgovor na temu

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

Član broj: 130651
Poruke: 1117
*.ADSL.neobee.net.



+8 Profil

icon Re: sony vegas 8.0 slika-zvuk (popravljanje)26.06.2008. u 00:29 - pre 192 meseci
Pa da ga totalno popravi, kolko ja znam :) ne moze ! Ali mozes da udaris REZ, ro jest da secnes taj deo, pa da ga kasnije sa AUDIO tranzicijom sojis, tako da ima taj blagi prelaz, i da se skoro ne primeti ! Ako ti nije jasno kako mislim, pitaj...
Pozdrav !
 
Odgovor na temu

sanjin1408
pomežem ljudima kako god mogu

Član broj: 172595
Poruke: 25
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: sony vegas 8.0 slika-zvuk (popravljanje)26.06.2008. u 01:02 - pre 192 meseci
ma ok je to, ali ja mislim da mi je jednom moderator neki (ja mislim da je bio miša exluzive ili tako nekako) ako se ne varam poslao link di je pisalo na našem jeziku šta sve može i kako se služi sa sony.... i baš mislim da sam tamo pročitao da sony može da popravi taj zvuk.... ali nemam pojma kako samo.... ma kad sam to čitao nisam ni obraćao toliku pozornost jer mi nije trebalo e sad kad mi treba pokušavam vratit film.... ali mi ne ide baš

ma ja mislim da sam te shvatio....
nije loša ideja o tome sam razmišljao....
da ali moram da sjecnem i sliku....???? da bude jednaka sinkronizacija.... onda ponovo rendovat ili postoji neko drugo rješenje dje možeš kopirat neke djelove pa ih nakraju spojit da ne gubim sto put kvalitetu sa rendovanjem....
Najgori slučaj je da 20 puta moram sjeckat neke djelove pa rendat i onda tek na kraju pospajat i ooopet rendat..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ima li šta jednostavnije na tastaturi ????

Hvala na odgovoru!

pozzz....

[Ovu poruku je menjao sanjin1408 dana 26.06.2008. u 13:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Video produkcija :: sony vegas 8.0 slika-zvuk (popravljanje)

[ Pregleda: 1748 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.