Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

podesavanje gmail-a na n95 8gb

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: podesavanje gmail-a na n95 8gb

[ Pregleda: 5762 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mvasicdo
Mladen Vasic
Doboj

Član broj: 104294
Poruke: 226
*.teol.net.



Profil

icon podesavanje gmail-a na n95 8gb09.06.2008. u 11:01 - pre 193 meseci
pozdrav svima,
imam n95 8Gb i pokusavam da podesim email (gmail). slanje i primanje maila mi uredno radi, ali problem je u sledecem:
recimo kada retreivujem mail, otvorim ga i procitam, poslije toga se diskonektujem. sledeci put kada se konektujem svi procitani mailovi mi nestanu, ima li mogucnosti da kada jednom odradim retreive da mi stalno stoje u telefonu.

drugo pitanje: gmail aplikacija za provjeru maila, da li ima mogucnost snimanje maila u telefon, isto tako attachmenta.
 
Odgovor na temu

DrBrMr
Vuk Martinović
Student

Član broj: 185368
Poruke: 30
212.200.65.*



Profil

icon Re: podesavanje gmail-a na n95 8gb14.02.2009. u 20:40 - pre 184 meseci
Izvinjavam se unapred ako sam pogrešio temu ali laik sam za ove stvari a i pristupam preko mts wap-a i sve ovo kucam preko telefona. Naime imam velikih problema sa podešavanjem mail klijenta na novom telefonu(imam mondo mail nalog), u pitanju je nokia e71. Ono što me buni je da je sve radilo super prva dva dana po podešavanju parametara, da bi odjednom počeo da mi pravi probleme prilikom slanja maila. Pokuša da ga pošalje(konektuje se, pojavi se znak da šalje mail) , potom mi izbaci obaveštenje da"nije moguće poslati e-mail",potom "prozorrčić"u kom traži da ukucam korisničko ime,potom lozinku(ja to sve unesem) i sve to ponovi tri puta da bi na kraju izbacio obaveštenje da proverim podešavanja sandučeta! Ono što me buni je što mi korisničko ime i lozinku automatski sačuva i podešavanjima za smpt(a ne treba). Inače kao vezu koristim mts gprs wap, pristupna tačka je gprsinternet. Poštu skidam normalno,ali ne mogu da je šaljem. Hvala u napred.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: podesavanje gmail-a na n95 8gb

[ Pregleda: 5762 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.