Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ucenje PhotoShop-a?

[es] :: Rasterska grafika :: Ucenje PhotoShop-a?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9200 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

theDreamer

Član broj: 31657
Poruke: 1
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Ucenje PhotoShop-a?13.08.2004. u 00:12 - pre 240 meseci
Moja malenkost bi htela da ti predloži da probaš sa nekim kursom, recimo PhotoShop koji drži CET, i to konkretno prof. Predrag Bujić.
Kao prvo nisam plaćen od dotičnog za reklamiranje ni njega ni firme, ali iz sopstvenog iskustva (pohadjao sam pomenuti kurs) ti mogu reći da je procenat iskorišćenja sopstvenih potencijala uz nečiju asistenciju na početku mnogo veći nego ako kreneš sam da istražuješ. Naime taj istražiwački deo dolazi do izražaja kad si obučen, tj. kad ti se predoče mogućnosti ovog odličnog paketa na jedan profesionalan način!
Mislim da je kurs oko 200€ +- i uz to dobijesh odličnu knjigu, dooosta korisnih informacija...
Kurs traje "explozivne" 2 nedelje tako da ako si spreman da izvučeš maximum slobodno kreni na kurs...
Po meni je to neverovatno malo vremena za koje dobiješ ogroman broj informacija, i sa tvojim predznanjem (vidim koristio si isto odličan FW) ti neće biti problem da swe to "sažwaćeš" a uz to ako i zaradjuješ od web dizajna, onda ceš biti u prednosti da za tako kratak period usawršiš sebe i swoje usluge.

Toliko od mene,
Pozdraw.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.145.EUnet.yu



+3 Profil

icon Re: Ucenje PhotoShop-a?27.08.2004. u 17:31 - pre 240 meseci
Ja sam uzeo Photoshop 7 Bibliju i odlicno sam ga savladao a pre toga nisam imao nikakvog iskustva u obradi slika.Fakticki to mi je bio jedan od prvih programa i dokaz kolko nisam znao je nisam imao pojma sta je to pixel ili rezolucija.Iskreno ti preporucujem da je uzmes.Ali ako ne zuris u oktobru izlazi nova verzija knjige za verziju cs.
 
Odgovor na temu

[es] :: Rasterska grafika :: Ucenje PhotoShop-a?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9200 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.