Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tužiti NL PRO Group?

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Tužiti NL PRO Group?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 96826 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.beotel.net.

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.04.2005. u 14:21 - pre 231 meseci
Citat:
carski
...ali ne znaci da je metoda losa (izmislio ju je inace Buzen) i primenjije se u mnogo zemalja u svetu. Sta vise i neke nase srednje skole je primenjuju!!! ...

Da nazalost u pravu si - recimo profesorka sociologije u 5. Bg. gimnaziji - opusteno na prvom casu ove godine izreklamirala Zarka, Finesu i Buzanove knjige, i rekla zbunjenoj deci da ce sociologiju predavati po mapama uma - sva sreca vremenom je izgleda skontala da to nikog normalnog ne interesuje, pa sada manje predaje uz pomoc mapi. Da je ovo normalna zemlja ta persona bi odmah morala da leti na ulicu + da joj ne daju vise nikad da predaje u nekoj skoli.
Na ostale gluposti koje si napisao nemam vremena da trosim - prvo procitaj onih 50+ strana, odgovori na tamo postavljena pitanja onima koji brane Zarka, pa mozemo da diskutujemo.

"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.beotel.net.

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.04.2005. u 14:41 - pre 231 meseci
Citat:
carski: Na TV ide reklama. Na reklamama sve i svasta se kaze, a samo budala je onaj koji veruje da je sve sto leti je da se jede. Isto tako, da si citao moje komentare malo pazljivije video bi da se na famozni sajt nisam ni osvrnuo jer tu nema sta da se kaze. Ako je neko glupav da napravi takvu ponudu sam je kriv! Trziste ce da ga kazni...

Ako sam te ja dobro razumeo - ti kazes da se na reklami kaze jedno a da se u skoli ustvari radi nesto drugo? Ti to smatras ispravnim? Ispravno je to sto LAZOVCINA u svojoj reklami privlaci ljude tako sto kaze da se nesto uci za 7 dana. Izvini ali to je za mene gnusna laz, kojoj je za cilj da privuce sto vise ljudi. O kako to lepo zvuci - C++ za 7 dana, matematike za 10 dana...i neko ko nema pojma koliko stvarno treba vremena za ovo naravno otici ce kod LAZOVA u skolu jer naravno - ne zeli da gubi svoje vreme. Ako ti ovo smatras ispravnim onda mislim da je bolje da ne napisem epitete koje imam za tebe.

Citat:
I jos nesto. MNOGO DUGO RADIM NA KOMPJUTERIMA, PO SKOLAMA, FAKULTETIMA U ZEMLJI I INOSTRANSTVU.Verovatno jos dok ti nisi ni bio planiran kada sam zapoceo. Za razliku od mene, nisam bas nesto uveren da si kompetentan da ocenjujes znanje drugih!


Jadan onaj kome si ti profesor. Btw, koji predmet predajes?

"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.04.2005. u 14:41 - pre 231 meseci
I cekaj, pusti sad flame...ti tvrdis da je NL Pro u stvari sasvim OK skola, nista bolja/losija od ostalih, jel da?

Na osnovu toga sto je tvoja majka isla kod njih i sad zna da drzi misa u rukama? (uz svo postovanje, ne radi se o njoj tu) Mislim, ok je to, ali ti je sempl malo tanak...

Ja ne vidim tvoje motive za ucestvovanjem u ovoj temi, sta pokusavas da nam kazes? Da niko od nas nema pojma i da smo napali coveka bezveze? Jer smo ljubomorni?

Pa cekaj, on dodje na TV i prica kako ne treba koristiti opciju "save" u Wordu sa Toolbara, jer je MSoft tu >namerno< postavio bag!? Prica o Pentiumu 6?! A ti to podvodis pod "ma ok je to, marketing - sve je dozvoljeno"...eeeej, bre, pa cekaj, ti tvrdis za sebe da si IT strucnjak i opravdavas ovakve "marketinske" poteze? Pa u kojoj si ti industriji?!

Glupo je dalje diskutovati, ako hoces, dodji sa nekim pravim argumentima. Ovo nema smisla.
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

WlayCo

Član broj: 46379
Poruke: 119
*.siemens.at.

Jabber: WlayCo@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.04.2005. u 14:55 - pre 231 meseci
Da si to meni rekao ja bi se ucutao na neko vreme...:) Ali ja i dalje ne mogu da verujem da ima "ljudi" koji ga opravdavaju...
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?06.04.2005. u 15:44 - pre 231 meseci
@carski

Ti si moj "idol", a sad idi tamo...
Cuvena recenica. U razgovoru/korespodenciji s' tobom shvatam njen potpun smisao...

Pazi ovako, IT "majstore", ostala ekipa oko mene (ljudi koji znaju mnogo vise i oni koji znaju mnogo manje od mene) se SVI slazu u oceni Zarka i njegove skole. Znas da citas posto nisi (ocigledno) slep... pa idi i procitaj onih 58+ strana... izvuci odatle sve sto je upuceno kao kritika na rad skole/njihov dijapazon lazi i obmana, pa nam ovde objasni gde mi to gresimo... prosvetli nas

I da, sempl ti je malo mnogo tanak...
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dial.InfoSky.Net.



+370 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?07.04.2005. u 00:37 - pre 231 meseci
Reklama je u najmanju ruku obmana. Skola je 7 dana, a posle par meseci besplatnog vezbanja. E sad, ja svim prijateljima, poznanicima, koji me pitaju da li da idu u tu skolu kazem da cu ih ja nauciti za jedan dan ono sto oni tamo uce sedam.
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?07.04.2005. u 02:43 - pre 231 meseci
Sta reci?

Toliko besmislenih omalovazavanja na ovoj temi!

Setio sam se one narodne "ZA DOBRIM KONJEM PRASINA SE DIZE"
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?07.04.2005. u 07:17 - pre 231 meseci
Ima i ona: dobar glas daleko se cuje, a los jos dalje...
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?07.04.2005. u 16:00 - pre 231 meseci

A pogotovo ona.."ljudska glupost je bezgranicna.."
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?07.04.2005. u 23:42 - pre 231 meseci
Citat:
axez: A pogotovo ona.."ljudska glupost je bezgranicna.."


Razocarao sam se kad sam citao ovu temu! Zbog vec pomenutih svakojakih omalovazavanja svega i svacega, zato se u potpunosti slazem sa citiranom porukom!

Nema sanse za bilo kakvu tuzbu!
Sta su dokazi?
Gde su dokazi?

S druge strane, poznajem nekoliko ljudi koji su isli u tu skolu, nisam od njih cuo nikakvu primedbu a kroz komunikaciju takodje sam video da poznaju rad na racunaru koji je u domenu pocetnickih kurseva...

Gospodo, budimo realni!
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?08.04.2005. u 11:33 - pre 231 meseci
Ja sam razocaran kad procitam komentare likova koji nalaze da je NLO "ok"... posle svega sto je izlozeno... pentijuma 6, playstaiona 2.5, baljezgarija o matematici, tastaturama, programiranju, "buba" sa ikonicama ... mislim da je lista beskonacna...

E sad, VEROVATNO ova zemlja ZASLUZUJE Zarka & co. jer izgleda da ovde bolida ima mnooogo... Kao sto Rambo Amadeus jednom rece: "Sve je bas onako kao sto treba da bude"

Ono sto jeste cinjenica, je da sam ja licno gledao kako se CV koji spominju NL Pro Group direktno forward-uju u recycle! ...i to ce ljudima vremenom postati jasno... a boljim poslodavcima (pritom ne mislim na opstine, i neka tamo javna preduzeca) je odavno jasno ili im u najboljem slucaju daju nedelju dana probnog rada...

I zapamtite:
"Vama je potrebno da naučite samo pet osnovnih programa i sa njima možete da radite u bilo kojoj firmi bez ikakvih problema."

A sad ajmo svi... da naucimo te ko'pjutere za 7 dana, da "programiramo" u excel-u, wordu... i imamo do jaja plate... kao sto u prevodu porucuje ona njihova debilna reklama koja se vrti na palmi (dobra riba, dobra kola, dobar posao...)... ziveli

[Ovu poruku je menjao a1200 dana 09.04.2005. u 00:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?08.04.2005. u 11:40 - pre 231 meseci
Chillout...ovce sluze za sisanje, u cemu je problem?!

Njima lepo, NJEMU lepo...

Malo samo ostaje gorak ukus kad vidis da ne postoje institucije/esnafi koje stite profesiju, postavljaju neki donji prag tolerancije za pruzanje odredjenih usluga. Ali to je neka druga tema.

Poveli smo DVE teme, pruzili obilje cinjenica i dokaza - nekima ni to nije dovoljno. Pa pustite ih onda da lepo za 7 dana nauce sve sto treba i mirna Backa...Ja vise nemam sta da dodam.
Citat:
a1200:
A sad ajmo svi... da naucimo te ko'pjutere, da "programiramo" u excel-u, wordu...

Ne kaze se ko'pjuter nego kompjuktor :)
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

WlayCo

Član broj: 46379
Poruke: 119
*.siemens.at.

Jabber: WlayCo@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?08.04.2005. u 12:02 - pre 231 meseci
Zar nije kompIjuktor???
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.86.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?08.04.2005. u 12:46 - pre 231 meseci
Ljudi vi kako ocete, ali ja sam resio da napustim fax i da odem na "56 časova vrhunske obuke, bez napora, bez potrebe da poznajete engleski jezik, u klimatizovanom prostoru po naučnoj i svetski priznatoj metodi Žarka Radosavljevića koja omogućava da za 7 dana kompletno savladate rad na računaru." pa da hebem najbolje ribe i vozim najbolja kola hebote...looodilo...ma bre patite se vi sa bugovima u wordu i excelu i nek vam se zapali kompijuktor(+tv+muzicka linija+dvd rekorder+space shuttle) kad bre ne verujete Zarku....odo sad ja... ;))))))))))))
E da evo nesto za Gugl: NL Pro Group .
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?09.04.2005. u 09:35 - pre 231 meseci
Izvinanjavam se... mnooooogo se izvinjavam... nije vise Word u zizi (verovatno zato sto mora i licenca da se plati) vec OPEN OFFICE.... to je ono, to je pravo, to je in... samo jos da nadjem vremena za tih 7 dana i moja "VIZA za evropu" je tu...

U prilogu mala ilustracija s' kim imate posla u NL Pro Group ... glavom i bradom, Zarko Radosavljevic (a u pozadini se cuju fanfare dostojne princa...)
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

WiZaRd1015
Slavko Gligorijević
Leskovac

Član broj: 17063
Poruke: 229
212.200.69.*



Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?09.04.2005. u 11:35 - pre 231 meseci
Citat:
the.kum: ma bre patite se vi sa bugovima u wordu i excelu i nek vam se zapali kompijuktor(+tv+muzicka linija+dvd rekorder+space shuttle) kad bre ne verujete Zarku....odo sad ja... ;))))))))))))
E da evo nesto za Gugl: NL Pro Group .

Pa ko te tera da radiš na Word-u ili Excel-u... Na win32 platformi imaš Open Office, koji takođe radi sa dokumentima iz gore navedenih programa, onda za linux platformu imaš dosta toga, Open Office, KOffice, Star Office.
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.86.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?09.04.2005. u 15:52 - pre 231 meseci
Citat:
WiZaRd1015: Pa ko te tera da radiš na Word-u ili Excel-u... Na win32 platformi imaš Open Office,

Hej, bojim se da nisi shvatio sustinu mog posta ;) Ma nisam ja Zarko ;) Zar ne vidis kojim tonom je napisan moj prethodni post? Kakvi crni bagovi...to samo ima u Zarkovoj glavi...

@a1200
Kad ima LAZOV emisije? Znas li tacno kad su termini, da malo i ja snimam...ja vrlo slabo gledam TV pa nemam pojma kad ga i gde ima....
p.s. Ne kaze se izvinjavam - nego izvinjaaaaavam (bar kolko se ja secam doticnog filma ;)
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?09.04.2005. u 18:50 - pre 231 meseci
@the.kum

Neznam tacno... al' znam da su na palmi
ovaj video sam uzeo sa onog drugog topica.
Snimi samo kako koluta ocima, strasno...

 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
195.252.86.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?09.04.2005. u 20:02 - pre 231 meseci
najveci je pacijenAt ;)
ima ga valjda i na art-u al ne znam kad...ako neko zna neki standardni termin neka kaze...

"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.mainstream.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Tužiti NL PRO Group?10.04.2005. u 00:57 - pre 231 meseci
Kako ne shvatate, to za 7 dana je samo marketinski trik, sedam dana su predavanja...!!!
Sto se drzite toga 'ko pijan plota'???

Obuka im traje mnogo duze, mesec-dva...

Umesto sto pisete ovde svasta i omalovazavate, probajte da ih nazovete i raspitate se o nekim stvarima kao sto sam ja uradio...

'Vidimo se na sudu' Zar je to sve sto imate da kazete??? A gde su vam dokazi???

 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Tužiti NL PRO Group?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 96826 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.