Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?

[ Pregleda: 5932 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

izvidjac

Član broj: 33674
Poruke: 26
*.urc.bl.ac.yu.



Profil

icon Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?17.11.2004. u 11:06 - pre 235 meseci
Cao kolege!
Evo mene opet sa gorucim problemom.
Naime, uradila sam jedan ogroman sklop u Pro/Wildfire, slozen, zamrsen, uvezan relacijski itd..., za neke strance...radila sam skoro dvije nedelje i napokon, vec probivsi rok za predaju, poslah im juce. No, ne lezi vraze, nista ne moze lako. Ne mogu ga otvoriti u njihovoj starijoj verziji, tj. u Pro/ENG_2001.
Da li postoji mogucnost da se uradjeno u Pro/Wildfire konvertuje u verziju Pro/ENG_2001, i ako postoji, kako?
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-2.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?17.11.2004. u 14:31 - pre 235 meseci
Probaj sa NEUTRAL - Prvo isprobaj kod sebe pa onda salji - To je cini mi se jedini iole ok nacin da se vratis verziju nazad - Ostalo ti ne bih preporucivao - Znaci Iges, ili nedaj boze nesto drugo su i sama znas gluposti - Mene mrzi da sad instaliram verziju 2001 - da bih pokusavao, ali znam da sam isprobavao to ranije. Inace sa Wildfire 2 na kom sad trenutno radim, bez problema se ucitavaju fajlovi u WF 1 - tako da imam "obe" zbog sigurnosti - jos ovu "isprobavam"

Nadam se da ce ti ovo pomoci -

PS Ti izvozis solid sa neutralom, ali ne dobijas "feature-e" vec dobijas jednu "celinu" - to su ogranicenja :(
 
Odgovor na temu

sabrina
tu i tamo
FIUME

Član broj: 29401
Poruke: 425
*.dialin.iskon.hr.

Sajt: www.inet.hr/~darupcic


Profil

icon Re: Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?17.11.2004. u 19:20 - pre 235 meseci
ima jedan dosta dobar viewer "AutoVue for windows"

on čita sve do sada ... i to po stablu...pa ako ne možeš konvertirati , a mrzi te nanovo crtati...pošalji im to ili ih uputi..ima demo verzija ...koja je "skoro" potpuno funkcionalna...

PS ima i još nešto, ali ne smijem o tome...mislim za isti program u PRO verziju pa možeš da konvertiraš kako želiš
CATY FANATIC... cnc-project
 
Odgovor na temu

izvidjac

Član broj: 33674
Poruke: 26
*.urc.bl.ac.yu.



Profil

icon Re: Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?18.11.2004. u 07:52 - pre 235 meseci
Da, naravno, zaboravila sam napomenuti da mi je neophodno da prepozna sve ficere, geometriju itd...
 
Odgovor na temu

SpelingMistakes
Balkanska Kazablanka

Član broj: 14395
Poruke: 1084
*.beograd-3.tehnicom.net.



Profil

icon Re: Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?18.11.2004. u 14:01 - pre 235 meseci
Pa pretpostavio sam da si zaboravila - ali nema veze znao sam o cemu se radi - Nazalost - sledi ti da prakticno sve to "nanovo" uradis ili da se oni snadju i plate "konsultanstku" firmu koja ce im to "preprojektovati - u verziju koja im treba. Mozda je greska bila sto odmah nisi proverila sta im treba - Kako je proslo sa NAURTRALOM?

PS Pogledaj forum iz mog potpisa - Mozda nadjes neko "other" resenjE - Nisam ja najpametniji ma koliko pametnih poznavao He he he
Znaci prosvrljaj po tom forumu -i verovatno ces naci gomilu slicnih ili istih pitanja a i solucija i odgovora.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Kako konvertovati model uradjen u Pro/Wildfire u verziju Pro/ENG_2001?

[ Pregleda: 5932 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.