Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku

[es] :: Vodič za učenje :: Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku

[ Pregleda: 10669 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hasisar

Član broj: 72077
Poruke: 11
*.ikomline.net.



Profil

icon Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku09.03.2007. u 17:42 - pre 208 meseci
Zna li neko da li postoji program koji kontrolise kompletnu gramatiku engleskom jezika! Znaci kada napisem tekst najbitnije mi je da mi taj program kaze da li sam pisao u pravom vremenu. Ako ovako nesto ne postoji kazi te mi koji je najsavrseniji progam za kontrolu gramatike engleskom jezika.
 
Odgovor na temu

bojana o
bojana ordic
serivis telefona
Novi Sad

Član broj: 222481
Poruke: 1
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku13.05.2009. u 19:04 - pre 181 meseci
Zna li neko na kom sajtu mogu da pronadjem celu gramatiku engleskog jezika sa vremenima, modalima, svim stvarima??? Zaista mi je vazno.
 
Odgovor na temu

-VeGeTa-

Član broj: 51150
Poruke: 230
*.xnet.hr.



+28 Profil

icon Re: Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku14.05.2009. u 23:57 - pre 181 meseci
http://translate.google.com/translate_t#
 
Odgovor na temu

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

Član broj: 36142
Poruke: 1629
109.175.101.37

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku15.11.2016. u 23:48 - pre 90 meseci
I meni treba ovo. Najviše imam problema sa a, an i the i glagolskim vremenima.

Idealno bi bilo nešto što radi offline. Imam Grammarly dodatak za Chrome, ali treba konekciju.
 
Odgovor na temu

Andrej98
Andrej Gorinjac
nezaposlen
nema (trenutno)
Rumenka

Član broj: 335946
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku09.01.2017. u 08:17 - pre 88 meseci
Citat:
bojana o:
Zna li neko na kom sajtu mogu da pronadjem celu gramatiku engleskog jezika sa vremenima, modalima, svim stvarima??? Zaista mi je vazno.


Na srpskom sam ja nedavno pronašao: virtuelnaucionica.com

Nije loše za početnike, ima i video objašnjenja i vežbe, još uvek dodaju nove lekcije koliko vidim...
You've got to ask yourself one question. Do
I feel lucky? Well, do ya, punk?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Program za kontrolu gramatike i vremena u engleskom jeziku

[ Pregleda: 10669 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.