Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prakticne lekcije o engleskoj gramatici

[es] :: Vodič za učenje :: Prakticne lekcije o engleskoj gramatici

[ Pregleda: 10292 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cbbj
Aleksandar Veljic

Član broj: 3230
Poruke: 151
*.zre.sezampro.yu



+1 Profil

icon Prakticne lekcije o engleskoj gramatici19.02.2004. u 23:18 - pre 245 meseci
Kao profesor engleskog u San Salvadoru imao sam izazov da studentima sa spanskog govornog podrucja prenesem i objasnim sve zackoljice engleske gramatike. Tada sam smislio nekoliko prakticnih lekcija u kojima sam svojim studentima objasnio ono sto im niko nikada nije razjasnio o engleskom jeziku. Ovih dana pisem te krace lekcije na srpskom i uskoro cu imati ceo set spreman za sve kojima je engleska gramatika ostala misterija.
 
Odgovor na temu

cbbj
Aleksandar Veljic

Član broj: 3230
Poruke: 151
*.zre.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Prakticne lekcije o engleskoj gramatici07.03.2004. u 00:08 - pre 245 meseci
Obavestavam vas da je zavrsen moj "Kratak prirucnik za osnovna vremena u engleskom jeziku". Materijal obradjuje osnovna vremena i neke finese koje nam niko nikada u skoli nije objasnjavao a koje omogucavaju da se lako shvati bazicna engleska gramatika na kojoj se potom moze izgradjivati dalje znanje i razumevanje engleskog jezika.
 
Odgovor na temu

cbbj
Aleksandar Veljic

Član broj: 3230
Poruke: 151
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Prakticne lekcije o engleskoj gramatici03.06.2004. u 17:44 - pre 242 meseci
Jos jedno vazno obavestenje sto se tice ovog Prirucnika - cena mu je pala, tako da je sada jos dostupniji.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Prakticne lekcije o engleskoj gramatici

[ Pregleda: 10292 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.